Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lancer EVO X


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie pomoże :) wracam z wakacji i zabieram się za kompletowanie gratów przed programem (dolot, kompletny wydech i wtryski) - chcę w końcu ognia z wydechu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wrzuciłem kolejną dawkę*carbonu :grin: jeszcze tego leży w domu dużo, ale chyba póki co dam spokój :grin:

img0825ib.jpg

wywaliłem też wszelkie oznaczenia z tylnej klapy - duuuużo lepiej jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee... biorę na jedną*stronę raczej - po co mi dodatkowe kilogramy. zresztą na jedną stronę wygląda według mnie bardziej "badass" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... a tak mówił że gwarancja itd :-)... no chyba że robisz tak aby gwara była :)

jak wtryski tez to powinno Ci pęknąc 400 :)

te 400 w EVO to troche sliski temat , jedni pol auta wymieniaja i dalej ich nie maja a inni samym programem robia :wink: a pozniej wpada dobrze zmapowane takie co ma zdrowe 370 i leje te 400 konne wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee... biorę na jedną*stronę raczej - po co mi dodatkowe kilogramy. zresztą na jedną stronę wygląda według mnie bardziej "badass" :decayed:

:oklasky:

jestem tego samego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... a tak mówił że gwarancja itd :-)... no chyba że robisz tak aby gwara była :)

jak wtryski tez to powinno Ci pęknąc 400 :)

te 400 w EVO to troche sliski temat , jedni pol auta wymieniaja i dalej ich nie maja a inni samym programem robia :wink: a pozniej wpada dobrze zmapowane takie co ma zdrowe 370 i leje te 400 konne wynalazki.

bo oczywistą oczywistością jest to, że maksymalnymi wartościami mocy/momentu auto nie jedzie - trzeba je jeszcze dobrze rozłożyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk...po dzisiaj czy Ty wytrzymasz do końca wakacji?

trzeba przyznac że te 360/460 w komfortowej X, czuć dużo bardziej niż u mnie 415/540 (jeśli chodzi o przeciążenia)...

aczkolwiek to tylko odczucia w środku auta, w porównaniu aut na drodze już jest odwrotnie...

Ciekaw jestem jak to będzie jak już będzie u Ciebie 4xx/5xx

Obstawiam że jak wymienisz i wtryski na większe to 410-420/550-560 może być :)

...i załóż wkońcu dokładkę z przodu... jest dużo lepiej z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzymam :grin:

dokładkę bym w sumie założył, ale nie chce mi się później o nią martwić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...