Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lancer EVO X


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem, że tylko wolnossaki cierpią na wysokości a tu zonk, polecam przełęcz Św. Bernarda, tam też jest co robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto póki co odstawiam i wracam do roweru :wink: we wtorek jeszcze ciekawe motoryzacyjne wrażenia się*zapowiadają.. najpierw fabryka Pagani, później oglądanie rodzinnej kolekcji Lamborghini, a na koniec muzeum Ferrari :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tylny znaczek zniknął? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tylny znaczek zniknął? :decayed:

bajk czyścił evce dope żeby był clean :)...

myślałem, że tylko wolnossaki cierpią na wysokości a tu zonk..

turbówki bardzije cierpią, szczególnie jak się orze moc z małej pojemności... zwyczajnie brakuje im tlenu gdy gorąco i/lub wysoko a spadki są odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze po X byl by rozczarowany RS3.Haldex psuje to auto.

Nie tylko Haldex. Samo wnętrze A3,S3,RS3 jest nudne jak flaki z olejem. W usportowionych wersjach dodają oczywiście lepsze fotele i kierownicę ale na prawdę szału nie ma. Reszta to nudne połacie taniego plastiku.

Ze wszystkich aut, które miałem A3 Sportback oceniam najgorzej. Jeśli liczy się dla Ciebie estetyka to nie idź tą drogą. Nawet po A4 B7 będziesz mocno zawiedziony jakością wykonania wnętrza RS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem zadowolony ze Sportbacka, ale może nie jestem aż tak wymagający :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po wizycie u Paganiego :) mega - mieliśmy szczęście akurat spotkać zondę tricolore na serwisie - jedną z trzech na świecie - masakra :naughty:

622149_3587654409278_579031524_o.jpg

zonda R też całkiem przyjemna :jerk:

614704_3587633048744_1863808516_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy jeszcze u Fabio Lamborghini i zwiedziliśmy ich rodzinną*kolekcję aut i innych traktorów oraz w fabrycznym muzeum Ferrari - Enzo robi robotę :decayed:

lamboz.jpg

enzoc.jpg

Maserati na przyszły rok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie adrenalina poszła co? kiedyś byłem w Como w prywatnym muzeum Ferrari, wyjść z niego nie mogłem, F40 mi się najbardziej podobało:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym wsiałeś do EVO... popatrzyłeś..westchnąłeś... powiedziałeś... "ku... to nie to" i trzeba było wracać do hotelu? ;)

Fajna wycieczka... ja we wrześniu sie wybieram do 5 fabryk w DE ;)... Autostady itp cyrki..ale nie aż takie ekstremalne muzea.

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

ps. ciekawy sposób załonięcia blach ma ta Zonda Tricolore ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zasłonięte, żeby nie było wiadomo skąd auto przyjechało.. chociaż dużo ich na*świecie nie ma - całe trzy :decayed: ogólnie zonda tricolore rozwaliła mi światopogląd :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zasłonięte, żeby nie było wiadomo skąd auto przyjechało.. chociaż dużo ich na*świecie nie ma - całe trzy :decayed: ogólnie zonda tricolore rozwaliła mi światopogląd :grin:

to oczywiste że zasłoniete... ale chodzi mi o sposób osłonięcia... plastrem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciliśmy - 4000km w evo zrobione :) jedyne w zasadzie co było męczące w aucie w tego typu podróży to zasięg i tankowanie co dwie godziny.. reszta ok - nawet krótka skrzynia biorąc pod uwagę, że więcej niż 150 nie jeździliśmy nie dała o sobie znać.. ogólnie wszystko na plus :decayed:

---------- Post dopisany 02-08-2012 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2012 at 18:31 ----------

dzisiaj założyłem dolot injen i górną rurę IC - w końcu syczy :decayed: ewidentnie też czuć, że auto się*lepiej zbiera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze rozmyślam nad wydechem - zapewne za jakieś*półtora miesiąca będę sprawę mocy finalizował

dokładki nie założyłem - wolę*chyba płytę zamiast niej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...