Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D


Bielun22

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego ten spojler na klapie to oryginał czy laminat ??? :wink:

spojler niestety laminat...:/ ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:wink:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

fajny sedan, mody OK, ale felga w ogóle nie pasuje jak dla mnie...

mi tez sie nie podoba ale juz niedługo sie to zmieni:d inne mody były pierwsze w kolejce :D

---------- Post dopisany 11-06-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 20:00 ----------

Trzeba coś robić żeby nie zwariować :D:D:D ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale te dokladni ala s-line to jakis laminat wiem bo teraz polawa irlandii na tym lata nie sa wogole podobne do s-lina :wink:

tak to jest laminat:D ale jak ktos to zrobi jak sie nalezy to wychodzi za***iście:D a niestety w irl nie ma dobrych lakierników i ludzi co umieja to zrobic dobrze. a czy nie sa podobne do sline to bym sie kłócił:hi:

te dokładki zderzaków są masakrycznie brzydkie :facepalm: lepiej zwykłego s lina zarzucić lub s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale te dokladni ala s-line to jakis laminat wiem bo teraz polawa irlandii na tym lata nie sa wogole podobne do s-lina :wink:

tak to jest laminat:D ale jak ktos to zrobi jak sie nalezy to wychodzi za***iście:D a niestety w irl nie ma dobrych lakierników i ludzi co umieja to zrobic dobrze. a czy nie sa podobne do sline to bym sie kłócił:hi:

te dokładki zderzaków są masakrycznie brzydkie :facepalm: lepiej zwykłego s lina zarzucić lub s4

ja by mi sie podobało oklepane s-line lub s4 to bym sobie załozył.... ale historii z "mambą" tez nie chciałem... poprostu cos innego dla odmiany... wazne ze mi sie podoba i wszystkim którzy widzieli w realu ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale te dokladni ala s-line to jakis laminat wiem bo teraz polawa irlandii na tym lata nie sa wogole podobne do s-lina :wink:

tak to jest laminat:D ale jak ktos to zrobi jak sie nalezy to wychodzi za***iście:D a niestety w irl nie ma dobrych lakierników i ludzi co umieja to zrobic dobrze. a czy nie sa podobne do sline to bym sie kłócił:hi:

te dokładki zderzaków są masakrycznie brzydkie :facepalm: lepiej zwykłego s lina zarzucić lub s4

ja by mi sie podobało oklepane s-line lub s4 to bym sobie załozył.... ale historii z "mambą" tez nie chciałem... poprostu cos innego dla odmiany... wazne ze mi sie podoba i wszystkim którzy widzieli w realu ...:wink:

to masz do wyboru jeszcze mtm caractere lub votex zrobione z plastików jak normalne zderzaki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie poprawie bo napisałem wczesniej ze to laminat....ale to plastik....... mtm,caractere nie znam:/ a votex mi sie wogóle nie podoba:facepalm:

z laminatu mam spojler na klape który juz zaczyna mnie draznic... bo sie rozwarstwia :/ trzeba poszukac cos lepszego

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2013 at 22:20 ----------

jest ktoś chetny i kumaty z okolic radomia ewentualnie w promieniu 100km kto mi ogarnie tempomat? znaczy sie podlączy i zaadaptuje w vagu? mam wszystkie graty oprócz osłony kierowniczej ale to chyba nie problem zeby dziure wyciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są te co mam w poście na początku po pierwszym rezaniu...takie z rantem.... felgi są proste ...a na oponach spokojnie jeden sezon da sie przelatac :thumbup1: jak cos to zimowki tez mam do obchniecia... bo mam juz inne 17:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłonę kiery to za parę groszy możesz szarpnąć daj ogłoszenie w dziale kupię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna B6:cool: Na zdjęciach nie podoba mi się przednia dokładka zderzaka ale może gdybym zobaczył to żywo to zmieniłbym zdanie. Widzę, zdjęcia na parkingu w Galerii Słonecznej:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna B6:cool: Na zdjęciach nie podoba mi się przednia dokładka zderzaka ale może gdybym zobaczył to żywo to zmieniłbym zdanie. Widzę, zdjęcia na parkingu w Galerii Słonecznej:naughty:

fotka na GS to tak przy okazji zakupów.... :wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

osłonę kiery to za parę groszy możesz szarpnąć daj ogłoszenie w dziale kupię :wink:

wiem ze grosz.. pewnie skonczy sie na serwisie.... albo otwornica:ad: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzyba oblepiać auto znaczkami s line skoro pakuje się dokładki formą i tym bardziej jakością nie przypominające tych s line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczki juz miałem jak kupiłem samochod:facepalm: to mam je teraz wydrapac? omg inni mają votexa,mtm itd a ja mam fk performance ale co ja sie bede produkował jak pewnie nie wiesz o co lotto....

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2013 at 18:30 ----------

Panowie mam problem z ABS w aucie...a mianowicie abs- u nie ma ,nie działa, a żadnego błędu ani nic w tym stylu nie pokazuje.... co może być nie tak ...zmieniałem heble na 320 /288 ale wszystko chodziło dobrze... aż do ostatniego piątku;/ czy na abs mogło mieć wpływ to ze rozłączyłem akumulator gdy w czwartek rezalismy Bose? pomocy:facepalm: nie mam pojęcia co moglo się zj***c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami wywala błąd ABS jak rozłączę akumlator ale po chwili znika, może czujnik pedału hamulca Ci pada?? Zobacz czy tylne światła stop masz jeśli nie to wymień czujnik pedału hamulca i powinno być si.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos moze w tym byc bo miałem jakis błąd swiateł stopu.... bład skasowałem...

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

problem rozwiązany.... :banan: abs wrócił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...