Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kajtek bierz laminat z allegro czy ebay, sam mam u siebie i zdaje egzamin:wink: A auto jak najbardziej na plus:naughty:

Opublikowano

Twoje auto miażdży mi suty.... :kox: :kox: :kox::naughty::slina::slina::slina:

Opublikowano

na forum jest kilka naprawdę fajnych :audi: i Twoja jest jest wśród nich :good:

Opublikowano
  • Autor
Kajtek bierz laminat z allegro czy ebay, sam mam u siebie i zdaje egzamin:wink: A auto jak najbardziej na plus:naughty:

No tak bede musial Szafa zrobic.

Tylko czekam az sie gosciu z allegro odewie.

Dzieki wszystkim za mile slowa na temat mojego parcha...

Opublikowano

Auto miażdzy głowe , podeślesz na pw jakieś większe fotki?

Opublikowano
  • Autor

wieksze foty wstawie jak tylko pstrykne cos...

kur... najgorsze jest to ze aparat mam spoko a fotograf ze mnie chu....

Opublikowano

a u mnie jest odwrotnie, aparatu nie mam a pstrykać lubię , nie że jakoś za***iście ale tak sobie :grin:

ładny czarnuch :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siemanko Jozek....

Ja tez lubie pstrykac ale jak wrzucam pozniej na komp to kaszana hehe:facepalm:

Jozek moze bee mial do ciebie interes tak jak kiedys PL->UK

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 20:33 ----------

Witam nowe kolo dzisiaj wpadlo, jeszcze tylko gumy i na auto.....

KGr_Hq_ZHJEk_FC_h_B8jk_NBQu6_J_0m_Q_60_12.jpg

19" 8,5J

Opublikowano

no nie powiem ładna...:naughty::decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ori AMG?:naughty:

Opublikowano

Jest moc :kox:

Opublikowano

a tak przy okazji to czemu tego auta nie ma w B5B member list?

wysyłaj miniaturę do Ive:wink:

Beznazwy_1.jpg

Opublikowano
.

No i chcialem zrobic negatyw na tylnych kolach a niewiem jak sie za to zabrac hehe.

pozdro

Cykne wiecej zdjec to wrzuce

Camber shims

65059101523505160606041.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor
a tak przy okazji to czemu tego auta nie ma w B5B member list?

wysyłaj miniaturę do Ive:wink:

http://s16.postimage.org/dw34xpkm9/Beznazwy_1.jpg

Dziex, napewno wysle tylko niewiem czy sie lapie :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

.

No i chcialem zrobic negatyw na tylnych kolach a niewiem jak sie za to zabrac hehe.

pozdro

Cykne wiecej zdjec to wrzuce

Camber shims

http://img191.imageshack.us/img191/8633/65059101523505160606041.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Swir rozwaliles mnie tym cyknij wiecej fot jak bedziesz mial, ty to ogarniasz??

Opublikowano

Nie ja tego nie ogarniam ale podejrzewam ze ktos kto robi dystanse to ci takie cos ogarnie ...

tu masz Camber Shims negatyw VW Golf Passat Corrado Polo (3057118226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Kajtek ja u siebie będe zakładać tego cambera ale dopiero gdzieś w połowie kwietnia:wink: To Ci potem napisze co i jak:naughty:

Opublikowano
Kajtek ja u siebie będe zakładać tego cambera ale dopiero gdzieś w połowie kwietnia:wink: To Ci potem napisze co i jak:naughty:

nie zapomnij o mnie:naughty:

Opublikowano

tylko wtedy nie ma co sie na nowe gumy szarpać, bo przy takim pochyleniu to 2 miechy i opony śmietnik:kwasny:

Opublikowano
tylko wtedy nie ma co sie na nowe gumy szarpać, bo przy takim pochyleniu to 2 miechy i opony śmietnik:kwasny:

worn-out-tire.jpg

Opublikowano
tylko wtedy nie ma co sie na nowe gumy szarpać, bo przy takim pochyleniu to 2 miechy i opony śmietnik:kwasny:

Jeśli ustawisz zbieżność, to nie tnie tak szybko opon:wink: Mam dużo qmpli co w hondach śmigają na negatywch -5st i opon im nie ścina:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.