Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem wiem zartowalem.podejrzewam ze jakbym milal tyle wolnej kasy co kolega tez bym mojego dziadka modzil :decayed:

Opublikowano

trzeba zainwestować sporo pieniędzy no i oczywiście czasu

ch@!j z sianem...masz siano to zapłacisz i będziesz miał...

tu trzeba pogratulować pojęcia tego wszystkiego i zapału :notworthy:

jak przeglądałem wątek to gęba mi się cieszyła jak by to było moje auto :kox: mega projekt! :good:

Opublikowano

Kowi za P iL oczywiscie.

Flyer jasne ze z grzanymi d*pami to z mojej s4

masz to już zdemontowane z auta :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 tak mam zdemontowane. Mysl i napisz esa do 18. 795700574 jak nie bierzesz to juz inni czekaja:)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Panowie czegos tu nie rozumie:) Czemu osoby ktore duzo pisza i komentuja moga wystawiac przedmioty na sprzedaz? (100....) Nie jest to moje 1 forum na ktorym jestem i mam zadowolonych klientow jak i kilkanascie projektow aut. Mianowicie nikogo nie obrazajac. Forum powinno sluzyc wszystkim, a nie tylko uprzywilejowanym. Po 2 sa osoby rozgarniete i czytaja, zglebiaja wiedze nawet przez dlugi czas, mimo nie komentowania i nie wymieniania wiadomosciami z nikim innym, a i tak nie maja prawa nic wystawic w przeciwienstwie do osob ktore zbiora okreslona liczbe postow itd. nawet nic nie wnoszacych do tematu:)

Wiec drodzy moderatorzy nie mam zamiaru z nikim walczyc, poniewaz nie jestem gownierzem.

Opublikowano

zapraszam do zapoznania się z Regulaminem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=51120.0

dział "Sprzedam" nota bene został ustalony jako dodatek, a nie cel sam w sobie-to nie giełda- jak sam zaznaczyłeś-forum ma służyć każdemu, ok, ale to nie jest giełda i nikt, kto się zarejestrował na tym Forum, nie może od razu sprzedawać...tak jest za każdym razem, jak ktoś "nowy" próbuje wystawić coś na sprzedaż i nie ma dostępu do tego działu i za każdym razem jest podobne tłumaczenie...udzielaj się na Forum, dziel się wiedzą i spostrzeżeniami-w którymś momencie "osiągniesz" wymaganą ilość postów i będziesz mieć dostęp do działu "Sprzedam" -wtedy wystawiaj co tylko Ci się podoba, ale dopóki nie masz 100 postów-nie możesz :wink4:

po drugie ten temat i ten dział, jest tylko po to, żeby pokazać auto, opisać co w nim zostało przerobione, zmodyfikowane et cetera...

Opublikowano

Panowie czegos tu nie rozumie:) Czemu osoby ktore duzo pisza i komentuja moga wystawiac przedmioty na sprzedaz? (100....) Nie jest to moje 1 forum na ktorym jestem i mam zadowolonych klientow jak i kilkanascie projektow aut. Mianowicie nikogo nie obrazajac. Forum powinno sluzyc wszystkim, a nie tylko uprzywilejowanym. Po 2 sa osoby rozgarniete i czytaja, zglebiaja wiedze nawet przez dlugi czas, mimo nie komentowania i nie wymieniania wiadomosciami z nikim innym, a i tak nie maja prawa nic wystawic w przeciwienstwie do osob ktore zbiora okreslona liczbe postow itd. nawet nic nie wnoszacych do tematu:)

Wiec drodzy moderatorzy nie mam zamiaru z nikim walczyc, poniewaz nie jestem gownierzem.

niestety prawo forum jest takie a nie inne

zaakceptowałeś jego regulamin, wiec nie ma co deliberowac dalej na ten temat

Opublikowano

100% kozak kolor szkoda ze nie zostanie w oryginale.... ale i tak piątka za mody

Opublikowano
  • Autor

I wszystko w temacie:)

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie dochodza kolejne graty:

-kute korby

-sroby arp

-oil catch tank

-nowa pompa oleju r32 ASO :bajer:

b00b695f3e0c4d70m.jpg

61ebf0837f42ee96m.jpg

5e5495e48e05f52am.jpg

Opublikowano

jaka jest róznica w masie ????

z jaką dokładnością wagową są wykonane ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wreszcie kuzizna w komplecie.

Kute tloki wossnera odprezajace 8.5:1

775df148dc6eee8fm.jpg

18ed0ac19b352676m.jpg

Opublikowano

wreszcie kuzizna w komplecie.

Kute tloki wossnera odprezajace 8.5:1

775df148dc6eee8fm.jpg

18ed0ac19b352676m.jpg

:slina: gratki projektu :good:

Opublikowano

graty się kompletują...a jak mechanika? Coś do przodu poszło? :wink4:

Opublikowano

Przecież na te "modzenie" trzeba wydać fortune :> :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mechanika?

najpierw trzeba skompletowac graty aby poskladac caly silnik na moce 600+ zeby nie wracac juz do tematu:) To niestety nie jest 1.9tdi gdzie za 6-7k z PD robi sie ok 230PS:)

Tak jak mowie do poskladania silnika potrzeba:

-kute korby(jest)

-kute tloki(jest)

-szpilki glowicy(w trakcie)

-uszczelka pod glowe(jest)

-sroby walu ARP

-sroby korobowodow ARP(jest)

-pompa oleju ASO r32 (jest)

-kpl. rozrzad(jest)

-zawory wyd. supertech inconel

-nowe dzwigienki(jest)

-nowe popychacze

-uszczelniacze(jest)

-kpl. zimeringow i uszczelek na silnik(jest)

-podstawka pod zew. chlodniczke oleju

dopuki motor nie bedzie poskladany tak jak chce prace beda staly:)

Kolejny etap to:

-kolo zamachowe custom(w trakcie)

-sprzeglo clutch masters fx400 6puck

-przekladka miedzy silnik, a skrzynie z S4(jest)

-kpl. srob ASO(jest)

Wtedy gdy to bedzie poskrecane do kupy odbeda sie 1-sze przymiarki i spawanie lap:)

Opublikowano

Projekt mega, czekam na dalszy rozwój. Pozdrawiam

Opublikowano

Projekt miażdży suty :slina:

Za**biście wyglądałoby body RS w tym kolorze... :gwizdanie:

Opublikowano

Ten kolor na zywo robi robote :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przy wolnej niedzieli zlozylem sobie dol silnika na kuciznie+ARP zeby tak samotnie nie lezaly te fanty na polce:)

5d2139b925ee3545m.jpg

bc33347b760d5f59m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.