Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuje pomocy mam audi b7 2.0 140km i podczas przyspieszania mi szarpie. Mial moze ktos taki problem powyzej 2tys obrotow na kazdym biegu dopoki sie nagrzeje do 90C boje sie ze to moga byc wtryski > :wallbash::mysli:

Opublikowano

ale szczegółowo opisałeś co się dzieje że zaraz pewnie ci ktoś tak samo szczegółowej odpowiedzi udzieli co może być przyczyną

:vaglogi:

Opublikowano

może to być EGR, niedomagający pompowtryskiwacz lub półosie.

Ja bym najpierw przeczyścił EGR a dopiero potem wziął się za resztę.

GDZIE JEST PREFIX?

Opublikowano

u mnie był EGR zasyfiony.. i tego Ci życzę kolego bo to najtańsza opcja-po czyszczeniu wszystko jest OK.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

gdy podlaczylem auto do komputera wyskoczyl mi blad Ventil fuer Pumpe/Duese Zylinder 1-N240 elektrischer Fehler im Stromkreis nie znam niemieckiego przeczytalem ze trzeba wyczyscic jakies "PD" ale tez niewiem co to jest POMOCY :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
Ventil fuer Pumpe/Duese Zylinder 1-N240 elektrischer Fehler im Stromkreis

"Zawór do/w Pompo-wtryskiwacza cylinder 1-N240 błąd w obwodzie elektrycznym"

Interpretacja tego błędu muszą się mądrzejsi koledzy zająć :):hi:

__________________________

Dużo masz nabiegane? Opałówkę smakował motor?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki kolego sam sobie to zrobie wkoncu mechanikiem jestem :tongue4: tylko nie moglem tego rozrysc bo teraz jestem w holandi i nie mam sprzetu jutro przejze przewody myslalem je jest cos ze wtryskiem :hi:

Opublikowano

trza zerknąć pod pokrywkę zaworów, może kostka od PD jest luźna

jaki jest prawidłowy KOD Twojego silnika?

Opublikowano
  • Autor

BLB kolego wlasnie tez tak mysle jutro to musze zobaczyc czeste sa takie problemy z tymi autami? chcialem mu podkrecic moc ale teraz sie boje :(

Opublikowano

chcialem mu podkrecic moc ale teraz sie boje :(

najpierw go napraw :naughty:

Opublikowano

Ja bym mocy nie podkręcał na twoim miejscu to skraca żywotność silnika . A co do Twojego problemu to myślę że jakię przecieki w powietrzu dolotowym , czujnik wychwytuje i gupkuje .

Opublikowano

Jaką masz skrzynię ? Manual czy Multitronic ?

Opublikowano

140PS jak na nasze drogi powinno ci w zupełności wystarczyć

Opublikowano

Jaką masz skrzynię ? Manual czy Multitronic ?

ma w profilu, że Manual

Opublikowano
  • Autor

manual mam ale na lato ma 18 calowe kola i ma troche ciezko a ja nie lubie pilowac na wyskokich obrotach

Opublikowano

Skocz Audiką do jakiegoś dobrego serwisu i wszystko będzie napewno wyjaśnione ;) .

Opublikowano

Skocz Audiką do jakiegoś dobrego serwisu i wszystko będzie napewno wyjaśnione ;) .

to ci porada :decayed:

Opublikowano

Skocz Audiką do jakiegoś dobrego serwisu i wszystko będzie napewno wyjaśnione ;) .

to ci porada :decayed:

bez kitu, fajnie by było jakby dał mu kasę na ten dobry serwis :polew:

Opublikowano

Witam potrzebuje pomocy mam audi b7 2.0 140km i podczas przyspieszania mi szarpie. Mial moze ktos taki problem powyzej 2tys obrotow na kazdym biegu dopoki sie nagrzeje do 90C boje sie ze to moga byc wtryski > :wallbash::mysli:

powinienes zrobic logi. powodem moze byc zanieczyszczony badz niesprawny filtr paliwa, pompa pomocnicza w zbiorniku paliwa, tandem pompa, nieszczelne oringi pompowtryskiwaczy, wyrobione gniazda pompowtryskiwaczy, niesprawne pompowtrykiwacze... ktorys z czujnikow.

bez logow i sprawdzenia bledow nic nie pomozemy. i uwaga nie chodzi o zwyczajowe podpiecie do kompa, jak to miewaja w zwyczaju mechanicy.poczytaj[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 20:29_________________________________________________

Skocz Audiką do jakiegoś dobrego serwisu i wszystko będzie napewno wyjaśnione ;) .

to ci porada :decayed:

bez kitu, fajnie by było jakby dał mu kasę na ten dobry serwis :polew:

no i serwis wskazal dobry :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie panowie nie chodzi o dobry serwis i czy mam nie niego pieniadze czy tez nie nie jestem w kraju za dwa tyg dopiero bede jechal do Polski a tu sest ciezko sie dogadac i wogule na warsztatach wymieniaja wszystko jak leci niewazne czy jest zepsute chcialem porady czy to moze byc powazna usterka abym ja sam zlikwiduje lub zrobie tak aby dojechac do domu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.