Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak jest już po spocie i tak się zastanawialiśmy z Grafim czy jest sens tych naszych spotkań bo spoty to żadne, właśnie chciałem wszystkim podziękować za wspólne spoty Puck i okolice, a tak na prawdę to dzięki Grafi za spota, chyba z powrotem wrócimy do tematu frekwencja Puck i okolice, 3 tygodnie po dwie osoby co to za spot :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak naprawdę fajnie to wyglądało na początku, sami wiecie jak przyjechało 6, 7 autek aż fajnie było popatrzeć i przyjechać na spocika, szkoda było by to skończyć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy do wiosny a potem wprowadzimy kary za nie obecność 50 zł i zostaniemy milionerami :naughty:

a tym czasem lece do pracy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany trzeba zrobić tak że dzień prędzej każdy się deklaruje....czyli mówimy kto będzie i jeżeli ma przyjechać dwie osoby to chyba nie ma wtedy sensu tracić czasu i siedzieć we dwóch i pić kawę więc jeżeli ktoś nie może przyjechać na 100% to pisze i nie będzie zbędnego bicia pijany:whistling: jak się mamy spotykać to w większym gronie a nie po dwóch bo jeszcze pomyślą że jakieś pedały przyjeżdżają do Mc-a co tydzień:grin: chyba że komuś coś naprawdę wypadnie w tym dniu to hasło tylko wrzuca na forum i będzie wiadomo...co Wy na to:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu widze ze frekwencja kuleje :kwasny: ja chwilowo tylko moge sledzic temat :facepalm: ponownie wspomoge wasze szeregi pozna wiosna :decayed:

jak wladi pisze - bedzie cieplej bedzie lepiej i zapewne tak bedzie.

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany trzeba zrobić tak że dzień prędzej każdy się deklaruje....czyli mówimy kto będzie i jeżeli ma przyjechać dwie osoby to chyba nie ma wtedy sensu tracić czasu i siedzieć we dwóch i pić kawę więc jeżeli ktoś nie może przyjechać na 100% to pisze i nie będzie zbędnego bicia pijany:whistling: jak się mamy spotykać to w większym gronie a nie po dwóch bo jeszcze pomyślą że jakieś pedały przyjeżdżają do Mc-a co tydzień:grin: chyba że komuś coś naprawdę wypadnie w tym dniu to hasło tylko wrzuca na forum i będzie wiadomo...co Wy na to:whistling:

Dobrze gadasz tylko z tymi pedalami trochę przegioles to że trzymamy się za ręce to nie odrazu pedały :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany trzeba zrobić tak że dzień prędzej każdy się deklaruje....czyli mówimy kto będzie i jeżeli ma przyjechać dwie osoby to chyba nie ma wtedy sensu tracić czasu i siedzieć we dwóch i pić kawę więc jeżeli ktoś nie może przyjechać na 100% to pisze i nie będzie zbędnego bicia pijany:whistling: jak się mamy spotykać to w większym gronie a nie po dwóch bo jeszcze pomyślą że jakieś pedały przyjeżdżają do Mc-a co tydzień:grin: chyba że komuś coś naprawdę wypadnie w tym dniu to hasło tylko wrzuca na forum i będzie wiadomo...co Wy na to:whistling:

to samo chciałem napisać.Przecież nic nie kosztuje parę literek klepnąć.Forum to wytrzyma.Śledziłem wczoraj temat i w związku z brakiem zainteresowania uznałem,że nie ma po co jechać. Sorry,bo mogłem się tu zdeklarować.Następnym razem będę,jak ktoś będzie (oczywiście w liczbie większej niż dwóch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też planuję już w przyszły czwartek zawitać bo dawno kawy nie piłem w Mc:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów wladi ma racje.

Deklarujmy sie przed spotem kto będzie a kto nie.

Większość z nas ma kawałek do przejechania a takie przepalanie wachy też jest bez sensu.

A teraz na swoje usprawiedliwienie powiem ze nie miałem auta, a na składaku na spot to przypał :kox:

Teraz już większość git, w czwartek będę pochwalić sie co i jak i co dalej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów wladi ma racje.

Deklarujmy sie przed spotem kto będzie a kto nie.

Większość z nas ma kawałek do przejechania a takie przepalanie wachy też jest bez sensu.

A teraz na swoje usprawiedliwienie powiem ze nie miałem auta, a na składaku na spot to przypał :kox:

Teraz już większość git, w czwartek będę pochwalić sie co i jak i co dalej :whistling:

:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem dzisiaj bo w czwartek mnie nie będzie :naughty:

ej no sam byłeś? nic nie dałeś znać :disgust: teraz mnie normalnie ciągnie, mam ssanie a że jestem leniwy to bym pojechał ale już trochę mam wlane za kołnierz :decayed: więc zostaje tylko obejść :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z żonka i chrześniakiem ale oczywiście zająłem naszą miejscówkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja teraz jestem i w czwartek tez bede. :decayed:

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

Jak chcecie to wpadajcie na kawe bo dzisiaj wyjatkowo dobra jest:grin:

---------- Post dopisany 26-02-2013 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 17:47 ----------

I co panowie, wtorek jest, a nikt sie nie deklaruje?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie niestety nie bedzie :wink:

:buahaha: Obecność obowiązkowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to miał być wtorek czy środa :eusathink:no już pamiętam przecież czwartek :doh: to będę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...