Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Świece w B6 AWX z 2001 roku - dwa rodzaje?


xlukk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak ja wcześniej patrzyłem, Vin mi się zaczyna 8E04 a kupiłem krótsze ... na czasie wymienię na dłuższe i zobaczymy czy nastąpi zdecydowana poprawa.

PS. Przy okazji co brać? oryginalnie wsadzonego miałem Boscha, ostatnio wziąłem Beru, które lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś różnica w świecach do silników AJM, ATJ ? Też może są różne długości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu można sobie bezkarnie wkręcić 96mm zamist 91? pytam z czystej ciekawości :mysli:

ja dalej nie wiem jakie powinienem mieć (mam teraz te krótkie i pali przy -21 od strzała no od 3-5sek kręcenia :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś różnica w świecach do silników AJM, ATJ ? Też może są różne długości?

tam sa takie same swiece, oznaczenie NGK Y-732J[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:15_________________________________________________

Podaje swoj number : WAUZZZ8E84A112334 Silnik AVF .Pozdrawiam

NGK Y-732J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś różnica w świecach do silników AJM, ATJ ? Też może są różne długości?

tam sa takie same swiece, oznaczenie NGK Y-732J

Ciekawe czy by podeszły te 96 milimetrowe, może poprawiło by to poranne odpalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wybiły by dziurę w tłoku :decayed: sam jestem ciekaw, może zobaczysz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje swoj number : WAUZZZ8E84A112334 Silnik AVF .Pozdrawiam

NGK Y-732J

Nie wiem czy dobrze odczytuję ale na stronie NGK świece dzielone są na:

8E-2-148-698 --> ( czyli ten numer VIN i wyższy) dłuższe świece

--> 8E-2-148-697 ( i do tego numeru) krótsze świece

Kolega podał swój numer VIN: WAUZZZ8E84A112334

z którego wynika, iż jego numer jest wyższy (rok produkcji ma 2004 a z opisu na NGK wynika że do konkretnego numeru w 2002 roku pakowali krótsze) zatem według mnie powinien mieć dłuższe świece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssssrrrrrryyyyyyyyyy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pomyliłem sie, ma byc: Y-741U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: a czy te swieczki : http://allegro.pl/swiece-zarowe-vw-audi-seat-skoda-1-9-tdi-beru-97mm-i2096229217.html

nie sa za tanie jak na beru ??:) czy to kolejny jakis marketingowy shit, chociarz koles ma same prawie pozytywy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi ta cena. Coś tu nie gra... Za tę cenę dostaniesz ale jak już to te krótsze tzn 92mm. Jeśli chodzi o te dłuższe świeczki 97mm, to są one praktycznie jeszcze raz takie drogie jak 92mm. Ja osobiście kupowałem ostatnio od jednego kolegi z forum za 52zł/szt BERU GN046 97mm, także zastanów się nad zakupem...

Albo gość na aukcji popierdzielił oba typy świec albo... :mysli: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem taki komplecik 40 pln/szt.

IMAG0397.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) to jest mój nr vin: WAUZZZ8E82A303703 i mam pytanko czy do mojego auta pasuja te dłuzsze swiece 96 mm czy te krótkie 91mm bo nie nie wiem jakie dobrac.

dłuższe a jak dobrać masz na stronie wcześniej[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 17:39_________________________________________________No dobra, dzisiaj wsadziłem nowe świeczki. Zobaczymy czy jutro będzie poprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę podpowiedzieć jakie do mojego awx-a bo nie bardzo kumam które wg. tych tabelek a chcę kupić Beru Vin:WAUZZZ 8EZ 1A O18 012,bo w aso 86 zł i na zamówienie a w sklepie chcą starą na porównanie

masz:

http://www.ngk.de/pl/wyszukiwarka-produktow/produktfinder/PKW/GLUEHKERZEN/AUDI/A4/Y-732J/5782/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...