Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ferodo sa słuszalne ale cos za coś, sa skuteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdź tutaj:

Zobacz dział - .: OGŁOSZENIA :. • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

Nie walają się komuś może w garażu zaciski Girling 60?

Jakby ktoś robil upgrade hamulców:

Zaciski hamulcowe BREMBO 4 i 6 Tłoczkowe - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny srednie, ten 6tlok mocno ztyrany chyba

a dwutlok z a8 to taki sredni, jak juz ktos laduje 360mm to na lepszym zacisku a nie na takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechał z ta ceną zacisku od A8 :grin:

Nikt tego g.... nie chce nawet w cenie zlomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś sie orientuje jaki adapter oraz z jakiego modelu tarcze musiałbym zamontować aby założyć takie zaciski do a4 b6 ? Oraz mam jeszcze jedno pytanie czy takie zaciski zmieszczą sie na avus III 18

Zaciski Audi RS6 RS5 RS4 R8 STI EVO 8-Tłoczkowe (4020547776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adapter od rs6 c5

dokladnie taki

ZACISKI RS4 RS5 RS6 8 TŁOCZKOWE BREMBO JARZMO PRZE (4016853970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tarcze 364x32 z tego co pamietam ale tomasz ci pewnie napisze dokladnie

koles ma tez w ofercie takei zaciski tylko nie regenerowane ale z jarzmami

Zaciski Audi RS6 RS5 RS4 R8 STI EVO 8-Tłoczkowe (4038200884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi :kox:.....musisz uwierzyć na słowo ....albo się przekonać :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 345 wiec wiem co jest grane tylko czy 360 albo nie wiem 390 to już lekka przesada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 380 i 410 na karbonie jakby komus bylo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcza pasuje 345mm, potrzebuje zrobić cuda by się całość zmieściła w 17" felgę dlatego potrzebuje podstawę na której można przymierzyć zestaw.

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

A to niby dlaczego ? Dobry duży tani zacisk, duży i tani klocek z duża powierzchnią tarcia.

pod 17 fele masz zestaw ZL/ZR 17 6 tlokow lub ten mniejszy zacisk 4 tloki -----tarcza idzie 330x32 muszisz tylko kupic sruby z nakretkami do tego.......ja z tych chebli jestem mega zadowolony i moge polecic

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

tarcza pasuje 345mm, potrzebuje zrobić cuda by się całość zmieściła w 17" felgę dlatego potrzebuje podstawę na której można przymierzyć zestaw.

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

A to niby dlaczego ? Dobry duży tani zacisk, duży i tani klocek z duża powierzchnią tarcia.

pod 17 fele masz zestaw ZL/ZR 17 6 tlokow lub ten mniejszy zacisk 4 tloki -----tarcza idzie 330x32 muszisz tylko kupic sruby z nakretkami do tego.......ja z tych hebli jestem mega zadowolony i moge polecic

a i kazda tercze 345x32 czy 330x32 musisz otwor centrujacy powiekszyc o 1mm z 67 na 68 dodatkowo zacisk zl/zr 17 musisz sciac w nim uszy o 1,3 do 1,5mm zeby tarcza idealnie lezala w zacisku...koszt u tokarza to 100zl za pare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 0.8mm, jak roztoczysz o 1 mm to tarcza straci centrowanie i bedzie luźna na piascie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :decayed: u mnie 345 sie przegrzewaly

To chyba nogi z hamulca nie zdejmujesz :wink: U mnie jest 320 i jedyne co może to zagrzać to EDS w zimie :grin: Wcześniej nawet 288 na torze dawało radę tylko trzeba krótko a porządnie klepnąć w hamulec :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :decayed: u mnie 345 sie przegrzewaly

To chyba nogi z hamulca nie zdejmujesz :wink: U mnie jest 320 i jedyne co może to zagrzać to EDS w zimie :grin:Wcześniej nawet 288 na torze dawało radę tylko trzeba krótko a porządnie klepnąć w hamulec :naughty:

no nie wątpię

ale chyba na takim :wink:

300-13.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 288 tarcze brembo ORO i klocki ferrodo DS...

potrafiłem taki zestaw zagotowac, przy 320 za kazdym razem spokojnie wyhamuje.

288 to sie nadaje ale do IBIZY albo max GOLFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema orientuje się ktoś po czym poznać czy zacisk od a6c6 3.0 jest pod tarcze 321 czy 347 , kupiłem zaciski i nie mam bladego pojęcia jakie tarcze do tego kupić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy do hamulców 300 z zaciskami z RS4 na tył wejdą koła 16" "biedrony"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema orientuje się ktoś po czym poznać czy zacisk od a6c6 3.0 jest pod tarcze 321 czy 347 , kupiłem zaciski i nie mam bladego pojęcia jakie tarcze do tego kupić .

Z tylu zacisku masz trzy cyfry, dla 345/7 masz 981 i 982

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Orientuje się ktoś czy do hamulców 300 z zaciskami z RS4 na tył wejdą koła 16" "biedrony"?

Trzeba bylo napisac czy hamulce tyl z S4 300mm wejda pod biedrony

Jutro sprawdze I dam Ci znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...