Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie przymierzam się do wymiany hamulców z przodu w mojej B7 na 320mm. Jakiej firmy proponujecie klocki i tarcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tarcze OZ, klocki ori

Dzięki za poradę. A co powiesz na zestaw TRW lub Bosch? Bo nad takimi opcjami najbardziej się zastanawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za TRW.

Sony Xperia Tapatalk 4.

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: widze że chyba nie lubisz kolegi... Nie ma większego gów.... niż TRW. To są jedyne klocki które wyrzuciłem po dwóch tygodniach jazdy. Na tym się jeździć nie da... i znam wiele osób które zrobiły dokłądnie tak jak ja

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Tylko co według Was będzie lepsze Bosch czy TRW? Bo szczerze mówiąc to mam dylemat:kwasny:

ani to ani to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich rejonach Bosch jest takiej jakości ze wolałbym próbować TRW bo Boscha juz raz się dałem w maliny wklepać.

Co prawda TRW nigdy nic nie miałem bo po Boschu ATE się na razie trzymam. Chociaż wiem ze najbliższą wymianę wale na Ferodo nawet żeby miało to 2 wypłaty zjeść.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boschu nigdy nie jezdziłem ale jakoś złęgo zdania nie słyszałem...

Tomek podał koledze jedno z niewielu słusznych rozwiązań (sam sprzedaje w takiej konfiguracji bo wychodzi to bardzo fajnie i stosunkowo niedrogo).

Dev podał koledze Mercedesa a kolega ma dylemat bo nie wie czy wybrać tarpana czy bryczke... ale co kto lubi :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć dobra cena:wink:

Panowie powiedzcie mi tylko co to za firma OZ? Bo nigdy o niej nie słyszałem ani nie widziałem nigdzie w ofercie tarcz hamulcowych z tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, najlepszym sie zdarza.

Bosch to tez dobra opcja, zwlaszcza klocki, ktore sa robione przez Pagida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko, na dniach będę robił przekładkę na 320 (dzięki Devastation :) ) i czy jest jakiś problem z wymianą płynu hamulcowego?

Jakiś specjalny sprzęt trzeba mieć do tego czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...