Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Dev ile tak +/- liczył byś za malowanie zacisków przednich?

Chodzi mi o to żeby wyglądały jak u Ciebie w galerii zdjęcia 1 i 2 2gwizd.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No koledzy wczoraj tak jak mówiłem tak też zrobiłem czyli podgrzałem troche i przytarłem hamulce w sensie ze 2 hamowania zrobiłem ze 170 do 50 tak i był spokój z nimi wczoraj już. Dziś od rana śnieg z deszczem leci, i byłem w robocie postało autko z 8 godzin pod chmurką i jade i kurcze znów przy delikatnym dohamowaniu do zera delokatnie popiskują :kwasny: ale dziś już nie tak głosno, może za mało deszczu a może to chamowanie wczorajsze pomogło. Z racje ze na zestawie zrobiłem dopiero niecały tysiąc km, to pojeżdze tak jeszcze z 2 tysiaki km troszke je czasem pokatuje i jak nie przestaną piszczeć to przed wymianą płynu hamulcowego porozbieram obejrze klocki poskładam na nowo, najwyżej gdzie niegdzie przesmaruje i zobaczymy.


Słyszałem gdzieś jeszcze o jakiś podkładkach pod klocki firmy EBC niby zapobiegające piszczeniu. DEV co o tym sądzisz? Do Ferodo Premier warto sie w takie graty bawić?

A jak sie wnerwie to kupie klocki DSy. Te bedą miały prawo popiskiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładki masz, są na klockach.

wykrec sruby imbusowe z zacisku i zobacz czy sa nasmarowane czy suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek w robocie je wykręce a jak suche to czymś przesmarować?

Tylko tak czy tak mnie dziwi fakt ze piski aby w deszczu są :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev ile tak +/- liczył byś za malowanie zacisków przednich?

Chodzi mi o to żeby wyglądały jak u Ciebie w galerii zdjęcia 1 i 2 2gwizd.gif

200zl za 2szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po 3kkm piszczały klocki ori, wymieniłem na Ferodo Premier i był spokój. Teraz mam nowy zestaw, tarcze zimmerman sport + klocki z rs4 i też popiskują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po 3kkm piszczały klocki ori, wymieniłem na Ferodo Premier i był spokój. Teraz mam nowy zestaw, tarcze zimmerman sport + klocki z rs4 i też popiskują...

a piszczą Tobie ciągle czy tak jak u mnie przy młych prędkościach i lekkim hamowaniu?

W sumie to tak teraz myśle przejechałem troche ponad 900 kilometrów na tym zestawie z czego 300 km jak z jajem bo docierałem je, następnie 500 w trasie na Niemcy to po autostradzie niewiele hamowałem, teraz ostatnie 100km też aby na trasie dom-praca i praca-dom to krotkie dystanse to nawet sie tarcze pewnie ciepłe nie zrobią i może faktycznie one sie tak naprawde nie dotarły jeszcze dobrze bo niby kilometrów sporo ale hamowania mało.

Także w któryś dzien moze nawet jutro wykorzystam fakt ze jestem w DE i po autobahn pośmigam troche pohamuje na zjazdach to zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczą przy małych prędkościach jak dohamowywuje, w dodatku kilka razy mi ręczny chwyciło czego przy zestawie 300 nie miałem nigdy, a że mam automat to ręczny zaciągam zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z nauczenia też zawsze na recznym zostawiam, czyli z piszczeniem nie jestem sam, ostatnio po paru ostrych hamowaniach teraz jakby ciszej popiskuje, zobzacze te śruby moze imbusowe jeszcze i pojezdze poscieram te heble troche :) Ja mam nadzieje ze mi to zniknie bo hamuje ładnie ale czasem w mieście to troche wsyd aż jak wiara sie gapi :facepalm:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev nie moge priva do ciebie napisac a potrzebuje zaciski i tarcze do b7 3.0 i kazano sie do ciebie odezwac ze niby posiadasz uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski uzywane po kompleksowej regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopie, pisz po ludzku co potrzebujesz.

jakie tarcze, klocki, zaciski. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...