Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoz zielony w tym . wiem ze chyba osłon brakuje ale to tam moge dokupic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tarcze i klocki zakłada sie nowe i tylko nowe

szukaj uzywanych zacisków i tylnych osłon, przednich osłon sie nie rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev a Ty już nic nie masz w ofercie? :D Pamiętam, że miałeś całe komplety na SWAP na sprzedaż... pytanie w jakiej cenie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Dev napisał(a):

mam

I nic nie gadasz że masz:D 

Nie wstydz sie jesli cos posiadasz  napisz co i ile 

Edytowane przez neo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2023 o 02:26, Bajergdynia napisał(a):

Panowie. Z czego poskładać coś "męskiego" na  przodu..... felga 20"......... 360 i więcej... nawet 400?

Jest tylko jeden warunek żadnych dystansów pod tarcze czy felgi.

Do B7 przód 390mm na 6-tłoku a tył 326mm na zacisku T5/S4:przebiegly:

Zawartość dodana 5 minuty później
W dniu 14.10.2023 o 21:16, Dev napisał(a):

Takie tam z wczoraj, ściągacz tego rozmiaru  nie dał rady, dopiero 5 minutowe nap....anie 5 kg młotem odkleiło tarcze od piasty :facepalm:

 

20231013_140209.jpg

OEm tarcza. Długo tam siedziała:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo, tarcza od nowosci, auto z ori przebiegiem 136000km

auto marynarza :decayed: a zona nie ma prawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A4 b7 1,6ALZ  tylne tarcze mam do wymiany. Czy jest sens w nie dużych pieniądzach poprawić chociaż trochę hamowanie w tym aucie poprzez zmianę tarczy i klocków na tyle?. Co kupić i jaki koszt. Kupiłbym wszystko co potrzeba i dał mechanikowi by założył.

Jakby ktoś napisał co byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce wykonać swapa w swojej b7 1.8T obecnie 312/255 (oryginał) plus przewody w stalowym oplocie hela. Chciałbym dać 320/288 jaki zestaw mogę wrzucić żeby pasował p&p pod te przewody i resztę ? Tak żeby kupić same zaciski jarzma tarcze ewentualnie osłony? Z jakiego innego modelu pasują lub czy można kupić jakiś zestaw Brembo powiedzmy co by pasował pod te przewody ? Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info tylko powiedz mi są jakieś różnice między 2.0 tfsi czy 3.0 tdi czy jest to samo ? I drugie pytanko czy mówimy o b7 czy b8 też podchodzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Darecki8 napisał(a):

Dzięki za info tylko powiedz mi są jakieś różnice między 2.0 tfsi czy 3.0 tdi czy jest to samo ? I drugie pytanko czy mówimy o b7 czy b8 też podchodzi ? 

Nie ma różnicy ,mowa o b7

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Darecki8 napisał(a):

Panowie chce wykonać swapa w swojej b7 1.8T obecnie 312/255 (oryginał) plus przewody w stalowym oplocie hela. Chciałbym dać 320/288 jaki zestaw mogę wrzucić żeby pasował p&p pod te przewody i resztę ? Tak żeby kupić same zaciski jarzma tarcze ewentualnie osłony? Z jakiego innego modelu pasują lub czy można kupić jakiś zestaw Brembo powiedzmy co by pasował pod te przewody ? Pozdrawiam. 

Ale szukasz samych hamulców, czy hamulców z tarczami i klockami? Bo w tym budżecie to nawet dostaniesz 345/300 z S4, ale chyba na zacisku z T5 bo S4 jarzma to białe kruki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minut temu, Langista napisał(a):

Ale szukasz samych hamulców, czy hamulców z tarczami i klockami? Bo w tym budżecie to nawet dostaniesz 345/300 z S4, ale chyba na zacisku z T5 bo S4 jarzma to białe kruki.

Szukam całych hamulców klocki tarcze zaciski jarzma i osłony tył. Z tego co wiem osłony przód mogą zostać pod 320. I już będę szukał od 2.0 tfsi jakiś z Brembo. Tylko zastanawiam się czy brać jakieś nacinane/nawiercane czy zwykłe ? I rozumiem, że jarzma itd wszystko pasuje p&p ? Bo nie chce się zdziwić przy montażu 🤣 żeby mi autko nie stało całego dnia i nie czekało na części. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tej cenie najlepiej weź 320/288 od @Dev Co do Brembo ja bym z tej firmy ani tarcz, ani klocków nie brał, taka moja własna opinia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Langista napisał(a):

To w tej cenie najlepiej weź 320/288 od @Dev Co do Brembo ja bym z tej firmy ani tarcz, ani klocków nie brał, taka moja własna opinia..

Dlaczego nie polecasz Brembo ? Skąd to przeświadczenie się pojawiło ? I co polecasz w takim razie jeśli chodzi o jakiś produkt porządny z wyżej półki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Darecki8 napisał(a):

Dlaczego nie polecasz Brembo ? Skąd to przeświadczenie się pojawiło ? I co polecasz w takim razie jeśli chodzi o jakiś produkt porządny z wyżej półki ? 

Bierz ori zestaw jak kolega wyżej napisał, ja mam 320/288  tarcze oz i klocki ferodo,wszystko działa jak należy, teraz braciakowi na przód wrzucałem 320 zaciski i do tego tarcze i klocki oz bo jakiś problem był z dostępczościa do ferodo 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...