Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

juz są pomalowane na czerwono i siedzą na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie podoba mi się.. a feeee... kto to wymyślił żeby takie brzydkie zaciski na czerwono lakierować...[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 19:33_________________________________________________trzeba było je palnąć na czarno albo grafitowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz hamulce z s4...??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:02_________________________________________________daj sobie napis "audi ceramic" co się będziesz pier**lił... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które niby są z s4 b5? Bo napewno nie Te które pokazałeś na foto... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 S4 byly inne zaciski, dwutloczkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czepiasz się nie wiem czego, rozmiar jest jak w S4, różnią się tym, że S4 ma dwutłoczkowe... Podobają mi się czerwone i zostawię czerwone, i jeszcze sobie napiszę audi ceramic, a co? I duże pierścienie na tylną szybę też... Moje auto, robię pod siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar jest taki jak w s4 sprzed 15 lat na całkiem innym zacisku...

jak ktoś lubi wieś to czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czepiasz się nie wiem czego, rozmiar jest jak w S4, różnią się tym, że S4 ma dwutłoczkowe... Podobają mi się czerwone i zostawię czerwone, i jeszcze sobie napiszę audi ceramic, a co? I duże pierścienie na tylną szybę też... Moje auto, robię pod siebie

Młody nie unoś się honorem. Ale po kiego Ci jakieś napisy czy c**j wie co na tych zaciskach. Myślisz że ktoś chce Ci źle doradzić. Wiadomo Twoja fura i zrobisz jak zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zaciski nie należą ani do zbyt pięknych ani do zbyt wielkich żeby je eksponować... Dlatego nie rozumiem po co je malowaćw oczojebny kolor.

Walnij sobie w róż i na jednym napisz "Doda" a na drugim "robi loda", albo "lubie wszystko co małe" a na drugim "i jeszcze się tym chwale"... Patrz nawet do rymu...napewno będziesz miał duże zainteresowanie bo rozumiem że o to Ci chodzi z tymi napisami na zaciskach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi, czy ja gdzieś napisałem, że kupuję już takie naklejki?

Z tego co pamiętam to zapytałem "CO MYŚLICIE...?" a to chyba różnica... Nie unoszę się honorem tylko mnie denerwuję jak ktoś źle interpretuję napisane przeze mnie pytanie i potem jeszcze wyskakuje do mnie z tekstami typu napisz sobie audi ceramic, naklej duże pierścienie na tylną szybę, lubisz wieś itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odpowiadam: Myśle że to wieś

Dziękuje bardzo, dobranoc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze po kropku? To mimo wszystko dzial techniczny, zadajemy konkretne pytania, a nie pier**limy trzy po trzy.

siemian, idz szukac czerwonych zaciskow na innych forach, a mlody - odpusc sobie naklejki, bo to nie ma sensu w tym zacisku chyba, ze jestes fanem sticker tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, sorry.

Zrobiłem już ze swoim zestawem z 200 kilosów i lewe koło jakby obciera, tzn słychać jak tarcza o klocek dotyka czasami. Czy to normalne jak się jeszcze nie ułożył klocek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej sprawdz, czy Ci felga nie ociera o ten zacisk... :gwizdanie:

Zaloze sie, ze tak - i masz niestety problem.

Masz felge RS6 18" ET43 ?

U mnie przy AVUS III 18" ET45 te zaciski tarly o felge (lewa bardziej, prawa mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer przecież on ma zaciski z 3.0 tdi... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to co ma mu obcierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...