Opublikowano 24 Listopada 201015 l bo na jedno tłoczkowy wchodzi a na dwu już nie Dlatego w tym wypadku lepiej włożyć zacisk jednotłoczkowy
Opublikowano 24 Listopada 201015 l jak jest z efektywnością hamowania tego jednotłoczkowego a jak dwutłoczkowego? jest różnica?
Opublikowano 24 Listopada 201015 l zadna, juz Ci kiedys mowilem. Do jednotloczka mozna zapodac lepszy klocek
Opublikowano 27 Listopada 201015 l Ma ktoś może namiary na jakiś pewny komplet przód/tył (najchętniej b7 3.0)?
Opublikowano 27 Listopada 201015 l Ma ktoś może namiary na jakiś pewny komplet przód/tył (najchętniej b7 3.0)? w dziale "sprzedam" masz pewny komplet na przód od kolegi z forum "devastation" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172379.0
Opublikowano 27 Listopada 201015 l ja będe miał na 99% (jeśli Hammer się nie zdecyduje) tył do sprzedania pod 288 (z 3.0 tdi) Będe miał zaciski i tarcze ATE w stanie idealnym (po jednym klocku)
Opublikowano 27 Listopada 201015 l Siemianku jak zamontujesz zestwik 300/22mm to wrzuc tutaj fotostory :wink4:
Opublikowano 27 Listopada 201015 l napewno będzie. Jeszcze w poniedziałek jade po osłony tarcz, tylko zastanawiam się czy podejdą. Wg. ETKI róznią się osłoby z ośki i z guattro (pod 288 są 2 wersje pod quattro i zwykłe). A pod 300 nie ma osłon nie pod quattro bo było to montowane tylko w s4. Zobaczymy, jakby co to sie je jakoś dostosuje. Już wiem napewno że mam do sprzedania zaciski na tył 288 z tarczami Ate. Tarcze mają pół roku i kończy się na nich pierwszy klocek. Także jakby co to pisac
Opublikowano 27 Listopada 201015 l http://allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-przod-audi-s4-a4-b6-b7-s6-a6-i1309658654.html nic tylko kupować ciekawe ile chce za tył
Opublikowano 27 Listopada 201015 l http://allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-przod-audi-s4-a4-b6-b7-s6-a6-i1309658654.html nic tylko kupować ciekawe ile chce za tył juz to kupiłem poza allegro za 1050zł :polew: :polew: :polew: jakis czas temu, ale gośc nie zdjął jeszcze aukcji
Opublikowano 27 Listopada 201015 l bardzo k.... śmieszne :polew: :polew: Ja do niego pisałem o tył ale nie odpisał. A przód nie był mi potrzebny
Opublikowano 27 Listopada 201015 l no to zrób "kup teraz" :wink4: ciekawe co gośc zrobi, juz mu to mówiłem ale coś tam wymamrotał pod nosem i na tym sie skończyło
Opublikowano 27 Listopada 201015 l nie ma, pytałem co jeszcze ma ciekawego, ale nic co mogło mnie zainteresowac[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 18:41_________________________________________________ale ale, cos jednak ma, bo ten zestaw który ja kupowałem był wystawiony za 1399zł :mysli: a tutaj cena jest inna, trzeba dzwonic, jak nie odbiera to jest za granicą kto chce niech próbuje
Opublikowano 27 Listopada 201015 l http://allegro.pl/zaciski-tarcze-klocki-przod-audi-s4-a4-b6-b7-s6-a6-i1309658654.html nic tylko kupować ciekawe ile chce za tył ogladalem to kiedys na zywo... tarcze smietnik.
Opublikowano 28 Listopada 201015 l bo typ udaje glupa i mysli ze ktos wrzuci ten szmelc do auta. Prawde mowiac ja tez montuje uzywane tarcze po przetoczeniu jezeli trzymaja wymiar i klient sobie zyczy
Opublikowano 29 Listopada 201015 l Czy możemy poddać pod ogólną krytykę zaciski widoczne na zdjęciach. Sprzedający upiera się ze mną że są to zaciski pod tarcze 320 mm. Kolega devastation któremu wierze twierdzi że są to tarcze 314 mm. Czy możecie zerknąć i wydać jakąś opinię ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto