Opublikowano 2 Stycznia 201115 l na hamulce z RSa i Porsche nie założysz napewno 17. Na hamulce z s4 wchodzą aluminiowe 17 a hamuje całkiem przyjemnie
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l z tym ze znalezienie zestawu 345/300mm graniczy z cudem, chociaz mi czasami sie to udaje. Zwiekszenie wielkosci hamulcow niesie za soba kilka niedogodnosci i zagrozen. Wieksze hamulce to przede wszystkim wieksza masa nieresorowana i szybsze zuzycie zawieszenia.
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l przód od esy znajdziesz szybko, gorzej z tyłem, dev ma rację ciężko znaleźć
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l co racja to racja. Róznica w wadze tarczy 288 a 345 jest kolosalna. To samo tyczy się zacisków. Ważyłeś to kiedyś Tomek? Ciekaw jestem jaka jest różica w wadze zestawu pod 288 i 345 z przodu i 245 a 300 z tyłu.
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l Pany powiedzcie czy jak tarcza która ma 28.5mm grubości, a tylna 11mm to jeszcze nadaje się do zakładania?
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l ale o które tarcze Ci chodzi? Każda tarcza ma podaną min. grubość. Dla 320/345 jest to 28mm (nowa ma 30mm) a dla 288 (tył) 10mm (nowa ma 12mm)
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l no to tak jak powiedziałem. Przód bym przemyślał bo to już końcówka, ale tył śmiało można założyć
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l mówicie o masie tarcz i reszty... jak mam 312mm w serii to 345mm będzie aż taka róznica w wadze?
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l mówicie o masie tarcz i reszty... jak mam 312mm w serii to 345mm będzie aż taka róznica w wadze? róznica w wadze jest bardzo duża.
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l + 10kg na jednym kole w różnicy wagi między 312 a 345? ze o 10kg jest cięższa jedna tarcza 345 od 312? :shocked:
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l sama tarcza nie ale dochodzi do tego waga zacisku i osłon wysłałem Ci foty na mail, wiec sam możesz ocenic jaka jest róznica w wielkosci zacisków z jarzmami
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l sama tarcza nie ale dochodzi do tego waga zacisku i osłon wysłałem Ci foty na mail, wiec sam możesz ocenic jaka jest róznica w wielkosci zacisków z jarzmami Jeśli chodzi o wage to jest duża różnica między 288 a 345mm. Teraz pytanie czy w S4 jest inne zawieszenie (wahacze, łożyska) niż w zwykłej A4??? Bo mi się wydaje że nie ma różnicy.
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l sama tarcza nie ale dochodzi do tego waga zacisku i osłon wysłałem Ci foty na mail, wiec sam możesz ocenic jaka jest róznica w wielkosci zacisków z jarzmami Jeśli chodzi o wage to jest duża różnica między 288 a 345mm. Teraz pytanie czy w S4 jest inne zawieszenie (wahacze, łożyska) niż w zwykłej A4??? Bo mi się wydaje że nie ma różnicy. wydaje mi się że będzie takie same... Ale czy ktoś napisał że inne...?
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l S4 na pewno ma grubszy stabilizator łozyska, przeguby i półosie tez moga byc mocniejsze (cięższe) od std
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l S4 na pewno ma grubszy stabilizator łozyska, przeguby i półosie tez moga byc mocniejsze (cięższe) od std stabilizatory tak, przeguby podejrzewam też ale wachacze przypuszczam że będą takie same.
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l a ja podejrzewam, ze wahacze sa inne. nawet 1BV ma ZTCW inne wahacze niz 1BE/1BA.
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l wahacze od 1BV sa mocniejsze ale pasuja zamiennie z 1BA i 1BE w B5 1BD było inne (S4)
Opublikowano 2 Stycznia 201115 l z tego co widze w ETCE na szybko to S4 B7 ma takie same wahacze jak A4... :gwizdanie:
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto