Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jeszcze tego nie zrobiłeś ????? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

na co czekasz ?????

Jakoś nie miałem kiedy, a po drugie to czekałem na te śruby do przewodów aby dwa razy się nie babrać z tym, to zrobię za jednym razem.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odebrałem dziś zaciski z zakładu, ścieli uszy o 1,2mm (idealnie byłoby o 1,5mm)

niestety usługa 50 zł za zacisk nie jest tania :confused4:

dsc02900oa.jpg

po przymiarkach wszystko idealnie pasuje :good:

więc panowie jest tani zestaw do A4 :>

zaciski Brembo 4-ro tłoczkowe z Touareg

tarcza 330x32mm

dsc02896z.jpg

jeden set idzie już do A4 B6 a drugi 6-cio tłoczkowy do znanego w PL S4 420 ps :> bo warunek był felgi 17"

dsc02905e.jpg

dsc02906l.jpg

Opublikowano
_________________________________________________końcem czerwca Zimmermann będzie miał w ofercie tarcze nawiercane 345x30mm do S4 B6 na przód cena 630-640 zł para

a ja wczoraj miałem zadowolonego klijenta :) przód i tył + set klocków do Audi RS4 B5

tylnych tarcz nie chciało mi się wyciagac z opakowania

dsc02835mx.jpg

:hi: Jak montowane są te tarcze z foty-ta lewa na stronę kierowcy?Dziury mają iść "z prądem"?czy "pod włos"?
Opublikowano

na tarczach jest wygrawerowana strzałaka

1612393237

Opublikowano

na tarczach jest wygrawerowana strzałaka

1612393237

co to jest ? Zimmermann ?[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 21:49_________________________________________________

Z tego co widac to "z prądem" Dzięki :) Jak patrzyłem na allegro po fotkach z 288mm o.z. to miały na zdjęciu jednakowo wiercone dziury-Czyli jedna musiałaby byc inaczej niż druga,No chyba,że to tylko foto ? http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-i1602470492.html

w przypadku tej tarczy kierunek nawiercania nie ma znaczenia

jest to istotne tylko przy tarczach "kierunkowych"

np te ze zdjecia które wkleił SID

Opublikowano

Ok :) Przód nawiercony , Po zamontowaniu będzie jednakowo wizualnie po prawej i lewej .Tomik ile wierteł Zużywałes na 1 tarcze :decayed::wink4:

Opublikowano

zalezy jakiej jakosci masz wiertla

mogles dac znac to bym Ci wyslal dobre wiertlo

spokojnie wystarczy na dwie tarcze[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 08:12_________________________________________________foto zapodaj

Opublikowano

zalezy jakiej jakosci masz wiertla

mogles dac znac to bym Ci wyslal dobre wiertlo

spokojnie wystarczy na dwie tarcze[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 08:12_________________________________________________foto zapodaj

Tomek nie chcesz moich tylnych mi nawiercić?

Opublikowano

Na razie leżą u kumpla jakies 30 km ode mnie.Jak dokończy robotę porobię fotki [po toczeniu] Teraz bierze się za tyły -łatwiejsza robota po 4 dziury :> A z wiertłami to poszło kilka,ale przeważnie w pracy firmowe,za które nie płaci :>Aż się boję jak podliczy mnie za całą robotę.Wymiana wszystkich tarcz i klocków,malowanie zacisków,wiercenie,przy okazji wymiana wahacza,gałki,przegubu-wszystko przy jednej robocie Tomik ile Ty kasujesz za wiercenie 4 tarcz ? :naughty: Bedę miał porównanie ile mi zaspiewa :wink4:

Opublikowano

Dzis mi strzeli przewod z przodu :thumbdown: niezlego mialem zonka :thumbdown:

Dobrze ze sie wszystko dobrze zakonczylo , mam te przewody 3 rok ( firma GOODRIDGE )

img6225vl.jpg

img6226ii.jpg

Opublikowano

woow... a od czego to tak?

Opublikowano

Wyglada mi na slabe oprawienie- za malo sprasowane i poprostu wuskoczyl :disgust:

Opublikowano

on sie złamał

tarcz nie wierce za duze koszta robocizny

Opublikowano

no ale to taki przewod moze sie tak poprostu zlamac...?

Tak BTW Panowie mam do sprzedania komplecik zaciskow na tyl od s4 pod tarcze 300x22 :kox:

wiecej info w dziale sprzedam

Opublikowano

woow... a od czego to tak?

Przy ostatniej wymianie zacisków widocznie na chwile zawisł zacisk na przewodzie, oplot gdzieś przetarło i sa efekty tego :thumbdown:

Wszystko pewnie nieswiadomie , zaciski byly oczywiscie przywieszone i zabezpieczone .

Opublikowano

w/g mnie to wina obnizenia zawiechy

warto to sprawdzic

Opublikowano

w/g mnie to wina obnizenia zawiechy

warto to sprawdzic

Tez moze byc , ale wczesniej mialem tak samo obnizone .

Opublikowano

on sie złamał

tarcz nie wierce za duze koszta robocizny

Dodatkowo bardzo czasochłonne ,teraz to juz na serio boje sie ceny za wiertanie ...Już mi narzekał,że miałby w tym czasie wiele innych rzeczy ,aut porobionych
Opublikowano

punktowanie i wiercenie 48 otworów to czas ok 3 godzin razy dwie tarcze

wiec policz sobie roboczogodzine :bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.