Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyl uklada sie nieco dluzej

jezdzi sie normanie, dobrze odpowietrzyles tyl ?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tyl uklada sie nieco dluzej

jezdzi sie normanie, dobrze odpowietrzyles tyl ?

odpowietrzałem tak jak mi ustawiłeś i jak mówiłeś potrząsałem zaciskiem.

Ale i tak za jakiś czas przepłuczę caly układ z tego smaru co jest w zaciskach tylko nich się to dobrze rozpuści.

Opublikowano
:hi: Witam Wszystkich, Kileeer widzę ,że tył zamontowany.Sory ,że się nie odzywałem,ale musiałem się przeprowadzac :wallbash: urwanie łba miałem.Na szczęscie juz sie uspokoiło auto odebrałem i jezdze.Musze jeszcze raz podjechac na warsztat bo na dohamowaniu czasem nawet lekkim tak jakby abs łapało ,prawdopodobnie z powodu tarczek z tyłu
Opublikowano

złe osadzone czujniki

Opublikowano

Które Ferodo na tył od S4 podejdzie bo nie mam pewności. Mam dwa numery

FDB1655 czy FCP1491

:mysli:

Opublikowano

Które Ferodo na tył od S4 podejdzie bo nie mam pewności. Mam dwa numery

FDB1655 czy FCP1491

:mysli:

a widziałeś te klocki na oczy ? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

możesz sobie wygoooglac :>

do S4/RS4 mocniejszą odmianę klocka kupisz tylko w ASO

oczywiscie nie jest to pewnik ale ja nie znalazłem takowych (może Pagid bedzie miec :mysli: :mysli:)

w aftermarkecie Ferodo nie ma FDS1655 ani FCP1655

Opublikowano

Nie pisałem nigdzie o FDS1655 :wink4: FDSy to seria Performance i są na przód. Na tył są premiery :wink4:

Chodziło mi o FDB1655 lub FCP1491 (bo nie jestem pewien czy FCP to nie jest stare oznaczenie FDB :mysli:

http://www.czesci-sumerc.pl/klocki-hamulcowe-ferodo-fdb1655.html

devastation, Ty mi powiedz jak z czasem wyglądasz bo chcę gdzieś zaciski walnąć w proszek i nie wiem komu to zlecić.

Mam zamówiony komplet gumek.

Ta cena co mi podawałeś to z fakturą ?

Opublikowano

FDB, FDS czy FCP to oznaczenia mieszanek

nie ma znaczenia czy przód czy tył

FDB1655 w porównaniu FDB czy FCP1492 to zupełnie inny klocek

http://www.autosklep-car-man.pl/produkt-1632.html

http://www.czesci-sumerc.pl/klocki-hamulcowe-ferodo-fdb1655.html

a co za tym idzie tez i zacisk z jarzmem

zaciski moge Ci wypiaskowac i pomalowac, czas oczekiwania do 10 dni

w zaleznosci od tego co mam z nimi zrobic

cena jaką Ci podałem to cena bez faktury, ale niestety nie moge Ci jej wystawic

masz już to rozebrane w mak ? czy jeszcze nie ?

Opublikowano

FDB, FDS czy FCP to oznaczenia mieszanek

nie ma znaczenia czy przód czy tył

chodzilo mu chyba o to, ze nie widzi sensu pakowania klasy performance na tyl a jedynie premier... tak mi sie wydaje.

ale dyskusji na temat niedoceniania tylnych hamulcow bylo juz tutaj kilka wiec nie ma chyba sensu zaczynac znowu tego tematu :)

Opublikowano

FDB, FDS czy FCP to oznaczenia mieszanek

nie ma znaczenia czy przód czy tył

FDB1655 w porównaniu FDB czy FCP1492 to zupełnie inny klocek

http://www.autosklep-car-man.pl/produkt-1632.html

http://www.czesci-sumerc.pl/klocki-hamulcowe-ferodo-fdb1655.html

a co za tym idzie tez i zacisk z jarzmem

zaciski moge Ci wypiaskowac i pomalowac, czas oczekiwania do 10 dni

w zaleznosci od tego co mam z nimi zrobic

cena jaką Ci podałem to cena bez faktury, ale niestety nie moge Ci jej wystawic

masz już to rozebrane w mak ? czy jeszcze nie ?

Aaa, to dzięki za info bo byłem w błędzie, ktoś mi kiedyś tłumaczył, że FDB to teraz stara seria FCP.

No właśnie trzeba zaciski rozebrać w mak do piaskowania i malowania, ale zamówiłem w aso zestaw naprawczy więc gumki i sprężynki chciałbym abyś założył nowe.

Jak w 10 dni się wyrobisz to oki :good: podeślij mi adres na PW to w tygodniu bym Ci wysłał.

Opublikowano

chodzilo mu chyba o to, ze nie widzi sensu pakowania klasy performance na tyl a jedynie premier... tak mi sie wydaje.

tutaj akurat jestes w błedzie

zwiekszajac rozmiar tarcz na przodzie zwiekszamy również tył

tak samo na tyl zakładamy klocki o takich samych parametrach jak na przód

jezeli tego nie zrobimy to bedzie sie "palił" tył

kilku Kolegów z Forum juz miało taką przypadłośc

Opublikowano

Już wszystko gra ,heble w porównaniu ze starymi zużytymi tarczami jak ta lala,chociaz z S4 to i tak cienkie :> Miałem dzisiaj okazje przetestowac 320 PS :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam takie pytanie - aby zamontowac wentylowane tarcze na tyl jakie koszta beda i co potrzeba - mam 288mm

Opublikowano

Panowie mam takie pytanie - aby zamontowac wentylowane tarcze na tyl jakie koszta beda i co potrzeba - mam 288mm

Nie kupisz wentylowanych tarcz 288mm. Jedyny sposób to obecne co masz wiercić. Koszt podejrzewam ok 150zł więc gra nie warta świeczki wg mnie.

Opublikowano

szukaj 300/22 mm

Opublikowano

ja miałem taki zestawik ale się sprzedął.

Opublikowano

szukaj 300/22 mm

jedyne rozwiązanie... :cool1:

Opublikowano

No tak ale jak mam wylozyc 15 stowek na zestaw i dotego dokupic jeszcze tarcze i klocki to sobie chyba podaruje

Myslalem ze cos mozna pomodzic z tym co mam - zmiana jarzm :no:

Opublikowano

ja miałem taki zestawik ale się sprzedął.

a co ten post wnosi do tego tematu? :gwizdanie:

Opublikowano

ja miałem taki zestawik ale się sprzedął.

a co ten post wnosi do tego tematu? :gwizdanie:

zupełnie nic. :decayed: Mam Ciebie zacząc sprawdzać? :wink4:

No tak ale jak mam wylozyc 15 stowek na zestaw i dotego dokupic jeszcze tarcze i klocki to sobie chyba podaruje

Myslalem ze cos mozna pomodzic z tym co mam - zmiana jarzm :no:

Nie no za tyle to można cały zestaw kupic :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.