Opublikowano 19 Kwietnia 201313 l wiem co jest z tyłu w A6 C6 ... na jakich komponentach jezdzi to auto ? jakie tarcze i klocki ?
Opublikowano 20 Kwietnia 201313 l nie mam do zaufania do Brembo trzeba szukac zestawu 347/330 mm na dobrej tarczy i klocku przód gdzieś mam ale z tyłem będzie zayebisty problem
Opublikowano 22 Kwietnia 201313 l Witam,jakiś czas temu kupiłem nowe osłony przednich tarcz i miały być większe pod tarcze 321mm,dziś po zdjęciu starych okazało się że są identyczne podajcie mi nr.osłon pod 321 bo się coś namieszało:facepalm:
Opublikowano 22 Kwietnia 201313 l Miałem 312 z przodu. Zmieniając zaciski z przodu na 321 nie zmieniałem osłon. Nie było potrzeby.
Opublikowano 22 Kwietnia 201313 l Miałem 312 z przodu. Zmieniając zaciski z przodu na 321 nie zmieniałem osłon. Nie było potrzeby. Ja mam przednie 288 a te co kupiłem to 8E0 615 311 A i 8E0 615 312 teraz mam dwa takie same komplety..
Opublikowano 23 Kwietnia 201313 l Witam, Planuję upgrade hamulców na 320 i mam wątpliwości czy felga 16'' 7J ET 37 z Passata (numer z ETKI: 3B0601025LZ31) wejdzie na większe zaciski czy konieczna będzie wymiana felg Przykładowe zdjęcie: Zdjęcie pochodzi ze strony: 16 vw 5x112 wheel picture database Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
Opublikowano 24 Kwietnia 201313 l Miałem podobne fele ale nie vagowskie z et35 które mieściły zaciski z esy i tarcze 321mm.... 16 cali, wiec może szansa jest
Opublikowano 25 Kwietnia 201313 l Kwestia odpowiedniej grubości dystansu i będzie git. Przymierz wszystko przed zakupem aby się przekonać.
Opublikowano 25 Kwietnia 201313 l Jaki chcesz dac dystans do ET37 ??? Nie ma innej rady jak przymierzyc zestaw
Opublikowano 25 Kwietnia 201313 l Dzięki za odpowiedzi, myślałem że będzie bez problemów bo inne 16" jakoś się mieszczą. Spróbuję przymierzyć koło u kogoś kto ma już 320. Czy wystarczy jak zmierzę przód a o tył mogę być spokojny czy też nie wiadomo ? Zmiana ze standardowych na 312 chyba wiele nie da ? Jest sens takiej przekładki ? Wymiana felg raczej nie wchodzi w grę bo zdecydowanie podraża całą operację.
Opublikowano 5 Maja 201313 l ktoś ostatnio szukał: ZACISK,JARZMA,TARCZE,KLOCKI 334MM PASSAT B5 W8 4.0 (3202176902) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Opublikowano 8 Maja 201313 l Kilka pytań ode mnie, nie znalazłem odpowiedzi na forum a szukajka coś nie chce współproacować ze mną: -a4 b6 2.5 tdi 163km 2003r jakie hamulce z przodu sa? 288 czy 312? -czy jeśli mam 312mm to czy wymiana na 320mm ma jakiś sens? czy moze lepiej dołożyć pieniądze i kupić lepszy klocek/tarczę gdyż i tak będe to wymieniał -klocki od wewnątrz nie "biorą" mi po całej tarczy, zostaje kawałek na oko z 2cm po zewnątrz. przeczyszczenie dokładne zacisków i jarzm przy wymianie hamulcy pomoże czy może szukać problemu gdzie indziej?
Opublikowano 8 Maja 201313 l 1. 312/25 mm 2. zawsze jest sens przejsc na 320/30mm a i tam mozna dac lepszy klocek i tarcze 3. trzeba sprawdzic gdzie sie blokuje klocek na zacisku jezeli sie nie blokuje trzeba podpiłowac wewnętrzna czesc zacisku
Opublikowano 8 Maja 201313 l Dzięki za szybką odpowiedź Co do 320mm to w tym wypadku musze kupić zaciski, tak? W felge 16" wejdzie taki zestaw? Musze sobie to przekalkulować jeszcze ale chyba zostane przy 320mm, to nie ma byc wyscigowka tylko samochod do jazdy, do zapie*dalania mam moto ;]
Opublikowano 9 Maja 201313 l kolego wejdzie na 16 ale nie każdą temat 100 razy poruszany. zacisk + jarzmo na 320
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto