Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na tasme obustronna:grin:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm: ja pieprze :polew::polew: ...

:whistling:ciekawe ile osób to faktycznie zakłada ??

Opublikowano

W zestawie brakuje emulatora większej tarczy :decayed:

Opublikowano
W zestawie brakuje emulatora większej tarczy :decayed:

szłoby z tego dorezać tarcze :whistling::naughty::naughty::naughty:

kolpaki-13-vip-14-imitacja-tarczy-hamulcowej-4_0_b.jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano

troche jak spinnery ::D

Opublikowano

jakis czas temu widziałem to gów.... na przednich zaciskach w S4 B8 :facepalm:

Opublikowano

jakis czas temu widziałem to gów.... na przednich zaciskach w S4 B8 :facepalm:

klubowa furmanka miała ?? :grin::decayed:

Opublikowano

Pytanie do Deva: za ile miałbys komplet wszystkiego co jest potrzebne do przejscia z serii na cos co wejdzie pod biedrony, razem z malowaniem proszkowym? Chodzi mi o sam przód w najlepszej Twoim zdaniem konfiguracji . Pozdrawiam

Opublikowano

nie masz duzego pola do popisu, jedynie 320mm z 3.0tdi

Opublikowano
Pytanie do Deva: za ile miałbys komplet wszystkiego co jest potrzebne do przejscia z serii na cos co wejdzie pod biedrony, razem z malowaniem proszkowym? Chodzi mi o sam przód w najlepszej Twoim zdaniem konfiguracji . Pozdrawiam

1230 z wysylka

Opublikowano

no jeszcze zostaje 312/255, jestem po takim modzie i mi na razie pasuje :) a zamknalem sie w 300 zł :decayed: ( tylko uzywka wszystko w dobrym stanie )

Opublikowano

312 a 320 to niestety przepasc

po1. srednica - wiadomo

po2. grubosc tarczy a co za tym idzie jej pojemnosc cieplna, te 5mm robi ogromna roznice

po3. wielkosc klocka, ten tez byl wiekszy choc minimalnie chyba

po4. wielkosc tloczka, niby to tylko 3mm roznicy ale w rezultacie jest to ok 10% wieksza siła nacisku tloczka na klocek w porownaniu z seryjnym zaciskiem 288/312

po5. i to i to miesci sie w 16 calach, oczywiscie 320 trudniej ale da sie to ogarnac

Opublikowano
312 a 320 to niestety przepasc

po1. srednica - wiadomo

po2. grubosc tarczy a co za tym idzie jej pojemnosc cieplna, te 5mm robi ogromna roznice

po3. wielkosc klocka, ten tez byl wiekszy choc minimalnie chyba

po4. wielkosc tloczka, niby to tylko 3mm roznicy ale w rezultacie jest to ok 10% wieksza siła nacisku tloczka na klocek w porownaniu z seryjnym zaciskiem 288/312

po5. i to i to miesci sie w 16 calach, oczywiscie 320 trudniej ale da sie to ogarnac

dokladnie. zmiana z 288 na 312 jest troszke bezsensowna. nie chcialo by mi sie koła odkręcać nawet :)

Opublikowano

jesli chodzi o b5 to jedyne wyjscie bez innych przerobek i wtedy jest warto, skok srednicy o ponad 2cm to juz duzo, ale w b6 nie warto sie bawic w 312

takze mastapi bierz od tomka ten zestaw i sie nie zastanawiaj, bedzies zadowolony ;)

Opublikowano

jakbyś chciał to mam nowe oryginalne tarcze i klocki pod 320. co ori to ori

Opublikowano

wiem wiem Panowie, ale roznica 2600zł a 400 zł tez jest...

Opublikowano

Mi się udało dorwać przód 320 i tył 288 (zaciski z jarzmami, tarcze, klocki i osłony) w sumie za 900 zł więc tragedii nie ma, trzeba tylko trochę poszukać.

Sony Xperia

Opublikowano

zebym wiedział ze nastepne zimy beda takiej jak ta, to pchałbym odrazu 345:grin:

a tak to zimówki droche drogawe:naughty:

Opublikowano
Pytanie do Deva: za ile miałbys komplet wszystkiego co jest potrzebne do przejscia z serii na cos co wejdzie pod biedrony, razem z malowaniem proszkowym? Chodzi mi o sam przód w najlepszej Twoim zdaniem konfiguracji . Pozdrawiam

1230 z wysylka

Na nowych gratach czy używkach ?

Opublikowano

Tarcze OZ klocki ferodo premier

Wsio nowe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.