Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj na takiego nie licz, każdy wie co sprzedaje :P

Najlepiej poszukaj na portalach z rozbiurki anglików itp., moze sie trafi...

Wysłano z X10i

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dev, wejdą te fele na zaciski od A6 320?

http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-borbet-16-5x112-CID5-ID6P075.html#ef04301bbf

ET tej felgi to 40.

Chciałbym założyć na nie te opony (już je posiadam, ale felga stalowa 16 nie wchodzi pod te zaciski):

http://www.motostrada.pl/opona/uniroyal-ms-plus-77-205-55-r16-94-h-xl#69945226

Edytowane przez vblpl

Opublikowano

Dev jakie inne zaciski bys proponował pod 345 od S-owych ?

moga być np takie od Q7 / Touarega http://allegro.pl/audi-q7-touareg-brembo-18-zacisk-hamulcowy-i4979251199.html

Z tego co się dowiedziałem to te zaciski nie pasują na tarcze 345 z S4 b6/b7

wymagane sa 345 z MB z odpowiednio przetoczonym otworem centrującym

Opublikowano

Nie zapominając o srubach fi 16 ale z gwintem m14

w jakich cenach chodza oslony tarcz przod 345 ?

Opublikowano

Mam pytanie : osłony z b7 3.0 tdi z zestawu 320 podejdą do b5 pod zwronicę z eski z tarczą 345 ?

wysłane z lte

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Dev a jaki plyn polecasz przy wymianie?

Opublikowano
  • Autor

Nie zapominając o srubach fi 16 ale z gwintem m14

w jakich cenach chodza oslony tarcz przod 345 ?

Ok 100zł/szt w ASO

Opublikowano

Mam pytanie : osłony z b7 3.0 tdi z zestawu 320 podejdą do b5 pod zwronicę z eski z tarczą 345 ?

wysłane z lte

Nie

Dev a jaki plyn polecasz przy wymianie?

Ate SL6, Typ200

Bosch HP DOT4

Opublikowano

Dev po naszej rozmowie zrobie jeszcze jedno , zaloze na przód DSy a te ori klocki sciągne , jak tylko tarcze wrócą , pomierzyłem klocki i przód i tył sciera sie równo po tyle samo także nie ma bata ....porównanie jeśli to ma coś do tego , tył 300 i klocki ferodo premier , nawet jak to nazwać .. po "dotyku" sa jakby miększe tj bardziej ścieralne wiesz o co kaman dzisiaj rozebrałem przód i klocki te ori...skała

Opublikowano

Witam, nie wiem czy już ktoś pytał o to, ale ciężko przeczytać 295 stron. Więc zamierzam zmienić hamulce na większe z przodu i z tyłu. Z tego co udało mi się do tej pory wyczytać to że z przodu muszę wymienić zaciski o numerach 4F0 615 123/4F0 615 124 aby założyć tarcze 320 mm, lecz mogę również założyć zaciski o numerach 8E0 615 123B/8E0 615 124B i wtedy w zależności od tego jakie jarzma zastosuje to mogę założyć 320 mm lub 345 mm - zgadza się czy coś pominąłem?? Na tylną oś jak dobrze wyczytałem mogę założyć tylko największe 288 mm czy jest możliwość założenia 300 mm?? Pozdrawiam

Opublikowano

Mam pytanie : osłony z b7 3.0 tdi z zestawu 320 podejdą do b5 pod zwronicę z eski z tarczą 345 ?

wysłane z lte

Nie

:hi: dzięki

wysłane z lte

Opublikowano

to kicha bo mialem plana :doh:

Opublikowano

A w takim razie co mogę wrzucić ? Tylko osłony z b5 sy 4 ? Bo rozumiem ,że nie otwory montażowe są problemem...a co ?? wyprofilowanie osłony ??

wysłane z lte

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Ta od 320mm jest troszki przymała pod 345mm, może o to chodziło.

A czy otwory się pokrywają to sam się chętnie dowiem ;)

Opublikowano

moze z a8d2 na tył od 269? beda ciut wieksze niz te smieszne ori, sam o tym mysle

Opublikowano

Panowie ile warto zapłacić za używany zestaw zacisków i jarzm z S4 B6 do przodu? Mam tu na myśli jaka cena będzie atrakcyjna ;) Dobrze kojarzę, że trzeba zmienić jeszcze osłony i przewody?

Opublikowano

Panowie ile warto zapłacić za używany zestaw zacisków i jarzm z S4 B6 do przodu? Mam tu na myśli jaka cena będzie atrakcyjna ;) Dobrze kojarzę, że trzeba zmienić jeszcze osłony i przewody?

im niższa tym atrakcyjniejsza

Opublikowano

Dzięki, nigdy bym się tego nie domyślił :facepalm:

Opublikowano

Panowie ile warto zapłacić za używany zestaw zacisków i jarzm z S4 B6 do przodu? Mam tu na myśli jaka cena będzie atrakcyjna ;) Dobrze kojarzę, że trzeba zmienić jeszcze osłony i przewody?

500-600zl

Opublikowano

Dzięki Dev :hi:

A podpowiesz jak to jest z tymi przewodami hamulcowymi? Trzeba wymieniać czy mogą zostać te co mam?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.