Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

róznica w cenie pomiedzy 320 a 345mm to ok 300zł plus osłony 200zł

tarcze masz tylko wentylowane

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ile mogę wołać za zestaw 312/255 ? Klocki i tarcze grube, do jazdy

Opublikowano

To zostane przy 320 /288 bo mam dobre zimówki nie bede zmieniał opon .Myśle na poczatek starczy lepszy płyn hamulcowy przewody i nowe tarcze ,klocki.Musze to podliczyć bo za głowa sie chyca:)Dziku napisał mi ile za tarcze i klocki a u Ciebie cennowo ?

Edytowane przez matex91

Opublikowano

Witam, myślałem że forum jest po to aby sobie pomagać, lecz widzę że tylko na wybrane posty tutaj się odpowiada:( Zadałem pytanie i oczywiście mnie pominięto, na resztę postów są odpowiedzi. Trochę to denerwuje bo człowiek chce się poradzić ludzi którzy znają się na rzeczy, a tutaj brak odpowiedzi i jeszcze człowieka olewają:(

Opublikowano

ile mogę wołać za zestaw 312/255 ? Klocki i tarcze grube, do jazdy

Wielki c**j. Mi zalegają 312mm tarcze prawie nowki ferodo nie ma komu wziac:kwasny:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Po odpowiedzi widać że dużo z tego kasy nie będzie hehe:)

Opublikowano

To zostane przy 320 /288 bo mam dobre zimówki nie bede zmieniał opon .Myśle na poczatek starczy lepszy płyn hamulcowy przewody i nowe tarcze ,klocki.Musze to podliczyć bo za głowa sie chyca:)Dziku napisał mi ile za tarcze i klocki a u Ciebie cennowo ?

ja sprzedaje zestawy hamulcowe, czyli wszystko co potrzebne do montazu na auto

wypiaskowane, wymalowane, wylizane, wszystko P&P

Opublikowano

Czyli mam rozumieć że tarcze kolcki zaciski jarzma przewody mozna dostać z jednym strzałem u Ciebie.

Opublikowano

owszem, ale nie od reki jeżeli zamówisz konkretny kolor, tarcze, klocki

Opublikowano

Ma sie rozumieć tzw na zamówienie .:)

Opublikowano

dokładnie, wybierasz: tarcze, klocki, płyn, kolor

czas oczekiwania max 14 dni ale zwykle jest to 8-10

Opublikowano

DEV jest coś lepszego od Zimermanów tych co masz na pierwszej focie u siebie :)

Wygląda na to że dostały bicia qrwica mnie zalała bo to przecież nie dziadostwo za 70 zeta

Opublikowano

DEV jest coś lepszego od Zimermanów tych co masz na pierwszej focie u siebie :)

Wygląda na to że dostały bicia qrwica mnie zalała bo to przecież nie dziadostwo za 70 zeta

Wszystko się skrzywi jeśli będą ku temu odpowiednie czynniki :wink: To nie McLaren P1 że ma tarcze z węglika krzemu :decayed:

Opublikowano

Hmm czy warto pchać do tdi-ka zestaw z s4 0wacko2.gif

Kasę zawsze można wepchać ale czy to nie przerost....

Jak dla mnie warto bo:

1. Planuje ogarnąć jeszcze kilka spraw i mocno wziąć się za moc więc wtedy porządne hamulce na pewno się przydadzą.

2. Nawet zimą jeżdżę na 18" więc heble z S4 dobrze by wyglądały a na lato planuje 19" więc tutaj 320mm będzie już słabo wyglądać

3. Mam dobre dojście do takich hebli i finalnie cena nie przewyższy prawie wcale zestawu pod 320mm więc moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać ;)

Dzięki Dev, jak już się zdecyduję co wpakuje to jeszcze się do Ciebie zwrócę po te przewody :hi:

Opublikowano

Nie no pewnie że się skrzywi i wcale bym się nie zdziwił ale cholera nie przy normalnej jeździe

Opublikowano

Dev perforowane tarcze jaka maja z reguły średnice otworów,musze je przelecieć wiertłem

Opublikowano

4.2mm

zapodaj wiertło 4.5mm

Opublikowano

10tka pojedz i spokój [emoji12]

Opublikowano

4.2mm

zapodaj wiertło 4.5mm

dzienks bardzo,tak zrobie

Opublikowano

może komuś zalegają Jarzma 312 przód a4 b6 po alu zwrotnicę kupie


i odrazu zestaw 320 na przód, tarcze klocki zaciski i jarzma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.