Opublikowano 28 Maja 201511 l Witam przy zmianie hebli przod z 320 na 345 osłony musze zmieniać tez czy mogą zostać ?? W ogóle coś może zostać ze starego zestawu ?? Tak samo z tyłem z 288 na 300 lub 330 wszystko wymieniam czy coś mogę zostawić ?? Edytowane 28 Maja 201511 l przez bartekzks
Opublikowano 28 Maja 201511 l Tarcza jest większa (=większe jarzmo) i szersza, bo wentylowana (=inny zacisk) No i osłony tarcz... 70zł/szt w ASO
Opublikowano 28 Maja 201511 l Tarcza jest większa (=większe jarzmo) i szersza, bo wentylowana (=inny zacisk) No i osłony tarcz... 70zł/szt w ASO A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś
Opublikowano 28 Maja 201511 l Tarcza jest większa (=większe jarzmo) i szersza, bo wentylowana (=inny zacisk) No i osłony tarcz... 70zł/szt w ASO A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś A widziałeś takie osłony w aucie bez quattro? to nie 320/288
Opublikowano 28 Maja 201511 l Tarcza jest większa (=większe jarzmo) i szersza, bo wentylowana (=inny zacisk) No i osłony tarcz... 70zł/szt w ASO A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś Tył 300mm ładnie pasi w osłony 288mm, możesz zostawic swoje stare, chyba, że pójdziesz w 330mm.
Opublikowano 28 Maja 201511 l Dzięki za info Dobra to nr osłon na tylko pod 300 mm odpada poproszę pod 330 i na przod 345mm te nr , swoją drogą myślałem ,że ASO skroi jak za zborze a tymczasem to groszowe sprawy
Opublikowano 28 Maja 201511 l No nie takie groszowe, bo osłony do mniejszych tarcz są po max. 40-parę złotych, a w przypadku osłon od S4 to na przód jedna kosztuje 110zł a na tył jak wspomniałem 70zł... dla modeli sprzed 2005r (czyli generalnie niemal wszystkie B6) jedna potrafi kosztować też 110zł !!! Ja swoje zamówiłem w ASO tydzień temu i czekam aż w końcu przyjadą do PL Numery Ci sprawdzę jutro, w każdym razie ori osłona na tył jest taka sama dla tarczy od S4 i RS4 PS. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319605-tarcze-fabryczne-s4-b7-tyl/#entry4495710 Zapytaj się autora ogłoszenia czy ma jeszcze osłony od B7 na sprzedaż Jarzma ja zabrałem Osłon nie wziąłem bo nie byłem wtedy pewien czy podejdą do mojej B6... w ASO sprawdzili, że moje auto łapie się już na nową, tańszą wersję Jako, że już nie chciałem kombinować (bo oszczędziłbym może max. 40zł) to zamówiłem przez nich komplet przód+tył do S4 Edytowane 28 Maja 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 31 Maja 201511 l Panowie jak z tymi nr tych osłon/? Tył 330 mm i przód 345 Poda ktoś ?? Pozdro
Opublikowano 31 Maja 201511 l Zero samodzielności. Przód 345mm 8E0615311C / 312C Tył 300mm 8E0615611N / 612N Osłony pod 330mm nie istnieją w B6/7 bo zwyczajnie takiego hebla ori nie było, wystarczą pod tego moda spokojnie osłony z S4 podane powyżej.
Opublikowano 31 Maja 201511 l Dzięki wielkie to jak to jest z tymi 330 na tył jakie osłony tam pasują ? Jaki nr ? Te Tył 300mm 8E0615611N / 612Nmogą być ?? Bo już się pogubiłem.. kolega staniek prędzej pisał że pod 330 potrzebne są inne Te będą ok : 4F0 615 611 / 612 ?? Edytowane 31 Maja 201511 l przez bartekzks
Opublikowano 31 Maja 201511 l Chodziło mi o to, że tył 300mm zmieści się w Twoje stare osłony i nie ma potrzeby ich zmieniac. Jeśli natomiast pójdziesz w tył 330mm to potrzebujesz osłon, które standardowo są pod 300mm w S4-ce. Nr osłon pod 300mm masz już wyżej.
Opublikowano 31 Maja 201511 l Autor Rs4 ma 324mm i ma te same osłony co S4, więc pod 330 też wystarczają.
Opublikowano 1 Czerwca 201511 l Panowie pytanko czy komplet hamulców 321/288 z b7 3.0tdi Q pasuje do b6 1.9 w ośce?
Opublikowano 1 Czerwca 201511 l Dzięki bardzo nie byłem pewien jak z osłonami do tyłu i linkami ręcznego
Opublikowano 1 Czerwca 201511 l Autor Tylne osłony musisz kupić z ośki albo przerobić te z Q, przednie osłony są te same.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto