Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przy zmianie hebli przod z 320 na 345 osłony musze zmieniać tez czy mogą zostać ?? W ogóle coś może zostać ze starego zestawu ??

Tak samo z tyłem z 288 na 300 lub 330 wszystko wymieniam czy coś mogę zostawić ??

Edytowane przez bartekzks

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Osłony musisz dać nowe

Opublikowano

Czyli w każdym wariancie muszę wszystko zmienić ? :kwasny:

Opublikowano

Tarcza jest większa (=większe jarzmo) i szersza, bo wentylowana (=inny zacisk)

No i osłony tarcz... 70zł/szt w ASO

Opublikowano

Tarcza jest większa (=większe jarzmo) i szersza, bo wentylowana (=inny zacisk)

No i osłony tarcz... 70zł/szt w ASO

A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś

Opublikowano

Tarcza jest większa (=większe jarzmo) i szersza, bo wentylowana (=inny zacisk)

No i osłony tarcz... 70zł/szt w ASO

A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś

A widziałeś takie osłony w aucie bez quattro? to nie 320/288 :wink:

Opublikowano

ile chcesz za swój stary zestaw 320/288 jarzma + zaciski kolego??

Opublikowano

Tarcza jest większa (=większe jarzmo) i szersza, bo wentylowana (=inny zacisk)

No i osłony tarcz... 70zł/szt w ASO

A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś

Tył 300mm ładnie pasi w osłony 288mm, możesz zostawic swoje stare, chyba, że pójdziesz w 330mm.

Opublikowano

Dzięki za info :notworthy:

Dobra to nr osłon na tylko pod 300 mm odpada poproszę pod 330 i na przod 345mm te nr , swoją drogą myślałem ,że ASO skroi jak za zborze a tymczasem to groszowe sprawy :facepalm:

Opublikowano

No nie takie groszowe, bo osłony do mniejszych tarcz są po max. 40-parę złotych, a w przypadku osłon od S4 to na przód jedna kosztuje 110zł a na tył jak wspomniałem 70zł... dla modeli sprzed 2005r (czyli generalnie niemal wszystkie B6) jedna potrafi kosztować też 110zł !!! :facepalm:

Ja swoje zamówiłem w ASO tydzień temu i czekam aż w końcu przyjadą do PL :D

Numery Ci sprawdzę jutro, w każdym razie ori osłona na tył jest taka sama dla tarczy od S4 i RS4 :hi:

PS.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319605-tarcze-fabryczne-s4-b7-tyl/#entry4495710

Zapytaj się autora ogłoszenia czy ma jeszcze osłony od B7 na sprzedaż :wink:

Jarzma ja zabrałem :hi:

Osłon nie wziąłem bo nie byłem wtedy pewien czy podejdą do mojej B6... w ASO sprawdzili, że moje auto łapie się już na nową, tańszą wersję :) Jako, że już nie chciałem kombinować (bo oszczędziłbym może max. 40zł) to zamówiłem przez nich komplet przód+tył do S4 :D

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

oslony pod 345x330 idzie wykorzystac prawie p&p od rs6c5

Opublikowano

Panowie jak z tymi nr tych osłon/?

Tył 330 mm i przód 345

Poda ktoś ?? :naughty:

Pozdro

Opublikowano

Zero samodzielności. :thumbdown:

Przód 345mm 8E0615311C / 312C

Tył 300mm 8E0615611N / 612N

Osłony pod 330mm nie istnieją w B6/7 bo zwyczajnie takiego hebla ori nie było, wystarczą pod tego moda spokojnie osłony z S4 podane powyżej.

Opublikowano

Dzięki wielkie to jak to jest z tymi 330 na tył jakie osłony tam pasują ? Jaki nr ? Te Tył 300mm 8E0615611N / 612Nmogą być ?? Bo już się pogubiłem.. kolega staniek prędzej pisał że pod 330 potrzebne są inne

Te będą ok : 4F0 615 611 / 612 ??

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Chodziło mi o to, że tył 300mm zmieści się w Twoje stare osłony i nie ma potrzeby ich zmieniac. Jeśli natomiast pójdziesz w tył 330mm to potrzebujesz osłon, które standardowo są pod 300mm w S4-ce.

Nr osłon pod 300mm masz już wyżej.

Opublikowano
  • Autor

Rs4 ma 324mm i ma te same osłony co S4, więc pod 330 też wystarczają.

Opublikowano

Panowie pytanko czy komplet hamulców 321/288 z b7 3.0tdi Q pasuje do b6 1.9 w ośce?

Opublikowano

Tak,wszystko p&p, bez problemu.

Opublikowano

Dzięki bardzo nie byłem pewien jak z osłonami do tyłu i linkami ręcznego

Opublikowano
  • Autor

Tylne osłony musisz kupić z ośki albo przerobić te z Q, przednie osłony są te same.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.