Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oslony najlepiej to z W8.

czekaj cierpliwie wlasnie negocjuje dla Ciebie cene :wink:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oki,załatw od razu osłony.

Opublikowano

Gosc na razie proponuje 340zl z oslonami plus KW

Opublikowano

Dręcz go jeszcze :decayed:


Jutro zadzwonie :wink:

Opublikowano

Pytanie do kolegi Dev mam już kupione alu zwrotki z b6 teraz pytanie jakich i od czego szukać osłon pod tarcze 320mm?

Opublikowano

Witam Pany. Pytanie mam takie, czy jest jakiś zestaw tarcze+ klocki w standardowym rozmiarze do mojej b7 żeby to jakoś sensownie hamowało? Bo po przesiadce z golfa IV do audi widzę sporą przepaść w skuteczności hamowania.

Opublikowano

A ja mam też pytanko, głownie to DEV'a..

Czy jest sens pakować 300mm z tyłu, mając już 320 na froncie?

Czy powstanie duża dysproporcja? :kwasny:
I najlepszym balansem zostaje 320/288 ;)

Opublikowano

Tomek tak myslałem nad tym zaciskiem z paszteta ale jak zobaczyłem cenę tarcz to mi kopara padła i podnieść sie nie może :facepalm::facepalm::facepalm:

Wiem ze jak big hebel to nie wymienia sie tak czesto ale jak kupiłbym używkę pogięta to bym umoczył :decayed:
Jutro ciąg dalszy poszukiwań

:hi::hi::hi::hi:

Opublikowano

A ja mam też pytanko, głownie to DEV'a..

Czy jest sens pakować 300mm z tyłu, mając już 320 na froncie?

Czy powstanie duża dysproporcja? :kwasny:

I najlepszym balansem zostaje 320/288 ;)

320/300mm to najlepsza proporcja.

288 to troche za mało.

Tomek tak myslałem nad tym zaciskiem z paszteta ale jak zobaczyłem cenę tarcz to mi kopara padła i podnieść sie nie może :facepalm::facepalm::facepalm:

Wiem ze jak big hebel to nie wymienia sie tak czesto ale jak kupiłbym używkę pogięta to bym umoczył :decayed:

Jutro ciąg dalszy poszukiwań

:hi::hi::hi::hi:

Tak czułem ze Ci oczy wyjda z orbity :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spoko już jest ok jutro zadzwonie i może nie taki diabeł straszny-przecież 32mm to ciężko pogiąć :)??

Ale za to ośki paska będą dobre na swap.

Bo mam ośkę z AJM,tą z mniejszym przegubem i ona ma taki sam nr jak ta z paszteta :naughty::naughty:

Opublikowano

poprawka - 30mm ;]

32mm zaczynaly się dopiero od 334mm w gore i to tez nie w kazdych​

Opublikowano

Dev a a masz cos na 300mm na tył zaciski osłony tarcze itp. komplet?

Opublikowano

zacisków nie mam

Opublikowano

Dev zestaw na 320 w jakich konfiguracjach masz ?

Możesz podrzucić ceny na PW ?

Opublikowano

Zadzwon jutro nr ponizej

Opublikowano

A podpowie ktoś czy jest sens zmieniać tarcze z tyłu na 269mm bo aktualnie mam 256mm za paska i się zastanawiam czy to nie będą za słabe bo na dniach montuje na przód zestaw 320mm z b7:)

Opublikowano

Dawaj 269

Opublikowano

zmien tylko jarzma jak masz juz wentyle, no i tarcze z d2 polift

Opublikowano

A czy na 269 wejdzie felga 16" a niemasz czasem na zbyciu takich tarcz może bo jarzma już są zacisk zostaje ten sam chyba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.