Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam tarcze

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wejdzie 16 cali stalowka z ET50 strukturalna, inne zapewne tez

Opublikowano

Panowie, jakie jeszcze większe tarcze i zaciski (oprócz setu z S4) mogą pasować p&p na tył?

Na Allegro znalazłem coś takiego http://allegro.pl/zaciski-tyl-audi-a4-s4-rs4-b6-b7-pod-tarcze-330mm-i5795501140.htmlwarto się zainteresować?

Edytowane przez Qń1

Opublikowano

W tym secie zacisk jest na mniejszym tłoczku 41mm (w S4 jest 43mm), i dlatego bym odpuścił.

Taka kombinacja na zacisku S4/RS4 ma już sens.

Opublikowano

OK dzięki za poradę... A macie pomysł na tańszą alternatywę dla tylnych zacisków z S4?

Opublikowano

Nie ma

Opublikowano

Panowie po zmianie przednich hamulców na S4 i pojeżdżeniu w weekend zauważyłem, że w lewym przednim kole na mokrej nawierzchni bardzo szybko zaczyna działać system ABS...:/

Miał może ktoś z was taki problem?

Opublikowano

Teraz zrob tyl na 300mm

Opublikowano

Tylko to rozwiąże problem?

Opublikowano

Dev , masz dostępne jakieś kpl. zaciski 320 na swap z 312 oraz na swap tylu na 300 w a4 b7 ? Można jakąś ofertę na pw ?

Panowie co do klocków i tarcz : ate powr disc + ate ceramic czy zimermann (jaki mkdel?) + klocki ferodo ?

Edytowane przez Gunwo

Opublikowano

czy po swapie z 312/255 na 345/300 trzeba zmieniać kodowanie ?

Opublikowano

Była już o tym mowa... zmienia się nieznacznie charakterystyka pracy ABS-u.

Ja zmieniłem na te od zestawu 320/288, lepszych hamulców (S4) nie udało mi się zakodować do mojego sterownika.

Opublikowano

Panowie, czy do zacisków 320/288 podejdą oryginalne felgi z Audi A6 C5 7J ET45 ?? Bo obecnie miałem felgi 16' z Merca i mam małą niespodziankę po swapie :P

Opublikowano

Panowie po zmianie przednich hamulców na S4 i pojeżdżeniu w weekend zauważyłem, że w lewym przednim kole na mokrej nawierzchni bardzo szybko zaczyna działać system ABS...:/

Miał może ktoś z was taki problem?

może coś z oponą lub geometrią?

Opublikowano

Dev , masz dostępne jakieś kpl. zaciski 320 na swap z 312 oraz na swap tylu na 300 w a4 b7 ? Można jakąś ofertę na pw ?

Panowie co do klocków i tarcz : ate powr disc + ate ceramic czy zimermann (jaki mkdel?) + klocki ferodo ?

Przod mam tylu nie.

Ate sobie odpusc, w kazdej postaci

Opublikowano

Panowie po zmianie przednich hamulców na S4 i pojeżdżeniu w weekend zauważyłem, że w lewym przednim kole na mokrej nawierzchni bardzo szybko zaczyna działać system ABS...:/

Miał może ktoś z was taki problem?

może coś z oponą lub geometrią?

Przy zmianie zacisków wymieniłem przy okazji wahacze górne lewego koła i rzeczywiście kierownica się lekko przekręciła w prawo...nie sądziłem, że może mieć to wpływ na działanie ABSu. Dzięki za podpowiedź, w tygodniu podjadę na geometrie 3D i dam znać o efektach:)

Opublikowano

Jak ktos bawil sie młotkiem przy wymianie wahaczy to masz wysuniety czujnik.

trzeba to doregulowac.

Opublikowano

Tomek przyszedł ten zestaw o którym rozmawialiśmy.

Tarcze fakt grube,prawie rant nie wyczuwalny.

Klocki do bani popękane na szrot sie nadają.

Jedno łożysko wyje,drugie ok.

Osłony pogiete od transportu,i jeden przewód sztywny też popękał.

Ogólnie jest trochę roboty przy tym.

Gość ma sprawdzić ten drugi zestaw jak w nim klocki i osłony to mi podeśle.

Powiedz jaki klocek najlepiej tam zapodać??

Nie bede tego chyba malował,aczkolwiek jak na miejscu znajde piaskarkę za dobrą kasę to sam pomaluje.

Na razie i tak nie założe tego na zimowe kółka to po woli sobie bede to ogarniał.

Dzieki za pomoc :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.