Opublikowano 2 Kwietnia 20188 l Kolego @Dev nie można do Ciebie wysłać PW więc napiszę tutaj. Chcę wymienić u siebie w B6 ori zestaw hamulców, teraz mam przód 1LB - 288x25 i tył 1KD - 245x10. Chcę wymienić przód na 320x30 i tył na taki żeby do tego pasował (myślałem nad 288x12. Z tyłem chodzi o to żeby był jak najprostszy do wymiany i żeby nie był za mały w stosunku do przodu. Czy jest opcja u Ciebie zamówić taki zestaw wraz z regeneracją? ewentualnie samą regenerację jeśli nie handlujesz zaciskami itp. Daj jakieś info na PW z info czy podejmujesz się tematu i jaka kasa za to.
Opublikowano 2 Kwietnia 20188 l 5 minut temu, Dev napisał: zadzwoń jutro nr ponizej ok. jutro się odezwę.
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l Dostałem link pod swoim tematem i w tym temacie trochę poczytałem ale nie znalazłem odwiedzi a niestety temat ma swoje 300 stron i raczej tego nie przewertuje mam pytanie do was mianowicie chciałbym założyć u siebie większe heble z tyłu.. a4 b5 ośka mam 245x10mm. Na przód juz mam plan bo jarzmo 451 i tarcza 312 więcej nie potrzebuje.. tylko co z tyłem ? Od czego konkretnie szukać zacisku itd żeby zwiększyć ta tarcze? Pozdrawiam !
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l 5 minut temu, JarcioA4 napisał: Dostałem link pod swoim tematem i w tym temacie trochę poczytałem ale nie znalazłem odwiedzi a niestety temat ma swoje 300 stron i raczej tego nie przewertuje mam pytanie do was mianowicie chciałbym założyć u siebie większe heble z tyłu.. a4 b5 ośka mam 245x10mm. Na przód juz mam plan bo jarzmo 451 i tarcza 312 więcej nie potrzebuje.. tylko co z tyłem ? Od czego konkretnie szukać zacisku itd żeby zwiększyć ta tarcze? Pozdrawiam ! https://a4-klub.pl/topic/273591-upgrade-hamulca-tylnego-w-autach-fwd-280mm/
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l 2 minuty temu, Dev napisał: https://a4-klub.pl/topic/273591-upgrade-hamulca-tylnego-w-autach-fwd-280mm/ Troche tam czytałem, a jest opcja na 245x10 na 256x22, to by mi w zupelnosci wystarczyło ?
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l 2 minuty temu, JarcioA4 napisał: Troche tam czytałem, a jest opcja na 245x10 na 256x22, to by mi w zupelnosci wystarczyło ? lepiej 280
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l 2 minuty temu, Dev napisał: lepiej 280 No dobra przewertuje ten temat bardzo dokładnie, mówisz ze tak znajdę wszystkie informacje i nie będę musiał dopytywac ? pytam o to ponieważ moje hamulce z tyłu juz kończą zywot a jednak lepsze hamowanie by się przydało
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l 4 minuty temu, JarcioA4 napisał: No dobra przewertuje ten temat bardzo dokładnie, mówisz ze tak znajdę wszystkie informacje i nie będę musiał dopytywac ? pytam o to ponieważ moje hamulce z tyłu juz kończą zywot a jednak lepsze hamowanie by się przydało jak będziesz szukał to mam na tył zaciski z jarzmami po regeneracji na tarcze 256/22mm
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l 3 minuty temu, Dev napisał: jak będziesz szukał to mam na tył zaciski z jarzmami po regeneracji na tarcze 256/22mm W jaki sposób mogę się z tobą skontaktować na pw ?
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l 6 minut temu, JarcioA4 napisał: W jaki sposób mogę się z tobą skontaktować na pw ? możesz zadzwonić.nr ponizej
Opublikowano 3 Kwietnia 20188 l 1 minutę temu, Dev napisał: możesz zadzwonić.nr ponizej Zadzwonię jutro ps. W wersji na telefon nie pokazuje podpisów temu głupio zapytałem :/
Opublikowano 4 Kwietnia 20188 l @Dev Szukam czegoś na tył do b6, z przodu siedzi juz 345, więc optymalnie byłoby z tyłu 300 osadzić. Masz może coś na stanie? Ew. można jakoś pokombinować z tyłem z czegoś innego niż s4?
Opublikowano 4 Kwietnia 20188 l Autor 5 minut temu, Krzysieqq napisał: @Dev Szukam czegoś na tył do b6, z przodu siedzi juz 345, więc optymalnie byłoby z tyłu 300 osadzić. Masz może coś na stanie? Ew. można jakoś pokombinować z tyłem z czegoś innego niż s4? To nie jest temat informacyjny odnośnie stanu magazynowego Dev'a, chcesz wiedzieć co ma do sprzedania, to zadzwoń do niego.
Opublikowano 4 Kwietnia 20188 l Dobra to może pytanie skonstruuję inaczej. Z czego można złożyć tył do quattro B6 300 oprócz S4. Próbowałem to znaleźć w tym wątku, ale nie jestem w stanie.
Opublikowano 4 Kwietnia 20188 l Autor 41 minut temu, Krzysieqq napisał: Dobra to może pytanie skonstruuję inaczej. Z czego można złożyć tył do quattro B6 300 oprócz S4. Próbowałem to znaleźć w tym wątku, ale nie jestem w stanie. Wystarczy poczytać kilka ostatnich stron i większość jest opisana.
Opublikowano 4 Kwietnia 20188 l 7 godzin temu, Krzysieqq napisał: Dobra to może pytanie skonstruuję inaczej. Z czego można złożyć tył do quattro B6 300 oprócz S4. Próbowałem to znaleźć w tym wątku, ale nie jestem w stanie. p&p tylko z S4 B6/7 zaciskow nie mam
Opublikowano 4 Kwietnia 20188 l 9 godzin temu, Krzysieqq napisał: Dobra to może pytanie skonstruuję inaczej. Z czego można złożyć tył do quattro B6 300 oprócz S4. Próbowałem to znaleźć w tym wątku, ale nie jestem w stanie. A czemu ma nie być s4? Za drogo?
Opublikowano 5 Kwietnia 20188 l @Wandej Może słabo szukam na alledrogo albo olx, ale aktualnie nie jestem w stanie znaleźć nic z s4 na tył (mówimy tutaj o rozsądnych cenach a nie za 2k ) Dlatego się zastanawiałem czy można coś innego na tył wsadzić niż zestaw z s4, może coś złożyć co przypasuje na tył @Dev a jakieś zestawy które nie są p&p ?
Opublikowano 5 Kwietnia 20188 l 3 godziny temu, Krzysieqq napisał: @Wandej Może słabo szukam na alledrogo albo olx, ale aktualnie nie jestem w stanie znaleźć nic z s4 na tył (mówimy tutaj o rozsądnych cenach a nie za 2k ) Dlatego się zastanawiałem czy można coś innego na tył wsadzić niż zestaw z s4, może coś złożyć co przypasuje na tył @Dev a jakieś zestawy które nie są p&p ? Jak zaczniesz dostosowywać zestaw który nie jest p&p wyjdzie podobna kasa co S4. Napisz na forum do JawoR36 on powinien mieć w normalnych pieniądzach
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto