Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, daniel2 napisał:

Panowie podpowiecie nr. zestawu naprawczego bez tłoczka 320/288 gdzieś było w temacie ale nie mogę zlokalizować :decayed:

Przód D4-394 tył SJ1236

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 8.04.2018 o 16:36, marcin4x4 napisał:

jak kupowałem Wandej twierdził że nie ma, w wątku też mi tak napisali.

w każdym razie oz sport + DS będzie ok ? bo tanie nie są..

Ja tak twierdziłem? Przecież to ten sam klocek w 320 i 345mm

Opublikowano

Panowie macie moze jakis zalegajacy w garazu zestaw pod 288 tyl (quattro)? Oslony mam ale zaciskow dorwac nie moge jakos

Opublikowano
1 godzinę temu, vikkk napisał:

Panowie macie moze jakis zalegajacy w garazu zestaw pod 288 tyl (quattro)? Oslony mam ale zaciskow dorwac nie moge jakos

PW. :)

Jaki jest orientacyjny koszt przewodów hamulcowych z 320'sek, bo jak patrzę ile kosztują ori to mi portfel się chowa. :D 

Opublikowano
PW. [emoji4]
Jaki jest orientacyjny koszt przewodów hamulcowych z 320'sek, bo jak patrzę ile kosztują ori to mi portfel się chowa. [emoji3] 
Ok 320 przewody Hel.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
43 minuty temu, Koucz napisał:

PW. :)

Jaki jest orientacyjny koszt przewodów hamulcowych z 320'sek, bo jak patrzę ile kosztują ori to mi portfel się chowa. :D 

Poszlo ;)

Gdzie kupujecie oplot? U Sida?

Opublikowano

Na forum chłopaki sprzedają np best-parts.


Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, Koucz napisał:

PW. :)

Jaki jest orientacyjny koszt przewodów hamulcowych z 320'sek, bo jak patrzę ile kosztują ori to mi portfel się chowa. :D 

mam nowe 

Opublikowano
27 minut temu, Dev napisał:

mam nowe 

Dzięki Dev, już mi zamówili na sklepie w normalnych $$. :) 

Opublikowano
1 godzinę temu, Koucz napisał:

Dzięki Dev, już mi zamówili na sklepie w normalnych $$. :) 

po ile ?

Opublikowano
16 godzin temu, karol1981 napisał:

Na forum chłopaki sprzedają np best-parts.


Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

ok dzieki za podpowiedz ;)

Opublikowano

Dwa krótkie pytania do fachowców:

1. Czy heble z S4 B6/B7 (przód i tył) będą pasowały bez rzeźby do A6 C5 2.7BiT po lifcie?

2. Czy hamulce  z w/w A6 (320/30mm przód i 255/10mm tył) podejdą do A4 B6? W ETCE widzę, że tarcze przód są te same co w A4 B7...

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
16 godzin temu, Dev napisał:

po ile ?

7 zł za sztukę, miedziany.

Opublikowano

7 zł za przewód hamulcowy ??? :huh: Jak za darmo ale chyba nie odważyłbym się takich założyć.. :decayed:

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Początkowo też myślałem, że chodzi o przewody elastyczne, ale cena wskazuje na przewody sztywne między zaciskiem a przewodem elastycznym w przednich zaciskach.

Opublikowano

Panowie podrzuci ktoś oznaczenie klocków tył ferrodo pod tarcze 288mm

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Opublikowano
W dniu 10.04.2018 o 21:08, Wandej napisał:

Ja tak twierdziłem? Przecież to ten sam klocek w 320 i 345mm

si, jakieś 2 lata temu.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
W dniu 8.04.2018 o 22:06, Dev napisał:

Daj gładkie

tu nie planuje wymieniać tarcz, OZ + DS nie dam, znam 3 osoby które uwaliły ten komplet.

 

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
4 godziny temu, Onyks napisał:

7 zł za przewód hamulcowy ??? :huh: Jak za darmo ale chyba nie odważyłbym się takich założyć.. :decayed:

Chodzi o przewód między zaciskiem a przewodem elastycznym. :) 

 

4 godziny temu, daniok napisał:

Początkowo też myślałem, że chodzi o przewody elastyczne, ale cena wskazuje na przewody sztywne między zaciskiem a przewodem elastycznym w przednich zaciskach.

Zgadza się. :decayed:

Edytowane przez Koucz

Opublikowano
W dniu 12.04.2018 o 10:18, BeyerBrown napisał:

Dwa krótkie pytania do fachowców:

1. Czy heble z S4 B6/B7 (przód i tył) będą pasowały bez rzeźby do A6 C5 2.7BiT po lifcie?

2. Czy hamulce  z w/w A6 (320/30mm przód i 255/10mm tył) podejdą do A4 B6? W ETCE widzę, że tarcze przód są te same co w A4 B7...

Naprawdę, nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi na moje pytania? :o

Edytowane przez BeyerBrown

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.