Opublikowano 6 Maja 20188 l 49 minut temu, staniek napisał: Tyle,że według mnie, wizualnie to chyba "najbrzydsze" brembo ever a wg mnie ma to hamowac
Opublikowano 6 Maja 20188 l Pewnie,że tak. Ale Kolega wspominał też o "fajnym wyglądzie", a według mnie ich wygląd jest słaby. Mam te zaciski w wersji 320 od kilku już lat i nawet za kilka kolejnych nie powiem, że są ładne Niemniej nic innego P&P pod tarcze 345 Kolega nie znajdzie. Edytowane 6 Maja 20188 l przez staniek
Opublikowano 6 Maja 20188 l 19 godzin temu, luki19862121 napisał: Kolego chyba nie zdajesz sobie sprawy jaką rolę pełnią osłony za tarczą. Kup lepsze klocki zamiast tańszych i szlak je trafi szybciej włącznie z tarczą hamulcową. Piasek, błoto i inne czynniki atmosferyczne zrobią swoje. Wysłane z Huawei mate 10 pro Ale srednicowo osłona zasłania cała tarcze więc nie zgodzę się z Twoimi teoriami tym bardziej z tymi czynnikiami - wnioskujac to pasowało by nie jeździć podczas deszczu
Opublikowano 6 Maja 20188 l Tyle,że według mnie, wizualnie to chyba "najbrzydsze" brembo ever Można malnąć na żółto i dołożyć czarne kropki ...
Opublikowano 6 Maja 20188 l Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji... Edytowane 6 Maja 20188 l przez Dev
Opublikowano 9 Maja 20188 l Witam, Wiem,że napisałem nie tu gdzie trzeba. Ale może ma ktoś do sprzedania osłony tarcz tył 288 do quattro?
Opublikowano 15 Maja 20188 l Mam pytanie: obecnie posiadam w aucie 320 z przodu i 255 z tyłu. Chciałem też zmienić tył na coś większego. Opłaca się dawać 288 czy szukać od razu 300? Duża różnica będzie pomiędzy 255 a 288? tak samo pomiędzy 288 a 300? Ogólnie dosyć ciężko znaleźć cały komplet 300 na tył. Przód nie będzie zmieniany na większy, bo wszystko musi wejść pod biedronkę 16 cali na zimę.
Opublikowano 15 Maja 20188 l 50 minut temu, bartez90 napisał: Mam pytanie: obecnie posiadam w aucie 320 z przodu i 255 z tyłu. Chciałem też zmienić tył na coś większego. Opłaca się dawać 288 czy szukać od razu 300? Duża różnica będzie pomiędzy 255 a 288? tak samo pomiędzy 288 a 300? Ogólnie dosyć ciężko znaleźć cały komplet 300 na tył. Przód nie będzie zmieniany na większy, bo wszystko musi wejść pod biedronkę 16 cali na zimę. pakuj 300 jak Cię stać
Opublikowano 15 Maja 20188 l 19 minut temu, Dev napisał: pakuj 300 jak Cię stać Zasadnicze pytanie ile kosztują zaciski 300:-) Bo nawet na aukcjach nigdzie nie widzę teraz. Cały zestaw 288 z nowymi tarczami i klockami za 800 pewnie ogarnę.
Opublikowano 15 Maja 20188 l 3 godziny temu, bartez90 napisał: Zasadnicze pytanie ile kosztują zaciski 300:-) Bo nawet na aukcjach nigdzie nie widzę teraz. Cały zestaw 288 z nowymi tarczami i klockami za 800 pewnie ogarnę. plus oslony
Opublikowano 15 Maja 20188 l 5 godzin temu, bartez90 napisał: Zasadnicze pytanie ile kosztują zaciski 300:-) Bo nawet na aukcjach nigdzie nie widzę teraz. Cały zestaw 288 z nowymi tarczami i klockami za 800 pewnie ogarnę. Za 1500zł idzie skompletować
Opublikowano 15 Maja 20188 l No to spora roznica, w zasadzie prawie 2 razy drozej niz 288. Do tego pod 300 trzeba chyba jeszcze linke recznego z S4 dokupic. Edytowane 15 Maja 20188 l przez bartez90
Opublikowano 16 Maja 20188 l W dniu 15.05.2018 o 17:08, bartez90 napisał: No to spora roznica, w zasadzie prawie 2 razy drozej niz 288. Do tego pod 300 trzeba chyba jeszcze linke recznego z S4 dokupic. Niekoniecznie
Opublikowano 19 Maja 20188 l Pany szybkie pytanie.Podejdzie mi taka felga jak na przykładowym zdjęciu na zaciski przednie 345, tylko nie z s4 a z a6 c6. Oryginalna 17 z 7,5 cala i et 43.
Opublikowano 25 Maja 20188 l Godzinę temu, mikrus36 napisał: Dev, a czy konf przód 320 i tył 300 da radę? jo
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto