Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 6.05.2018 o 15:06, staniek napisał:

Pewnie,że tak. Ale Kolega wspominał też o "fajnym wyglądzie", a według mnie ich wygląd jest słaby. Mam te zaciski w wersji 320 od kilku już lat i nawet za kilka kolejnych nie powiem, że są ładne :decayed:

Niemniej nic innego P&P pod tarcze 345 Kolega nie znajdzie.

 

Masz dwutłoki brembo ? One są P&P ? Jaka tam tarcza i klocki aby to hasało w b6/b7 ? 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma dwutlokow brembo tylko czterotloki 

tarcza idzie z S4 B6/7. ale trzeba ją stoczyć do 342mm i jest trochę kombinowania z przewodem hamulcowym i z czujnikami zużycia klockow 

Edytowane przez Dev

Opublikowano

A no spoko... Na forum koleś miał te brembo 4-tłoki pod tarcze 345mm i niby poza przeróbką przewodu od klocków nic nie robił... 

Ja znalazłem niby 320... też 4-tłoki... tak one wyglądają ? 

Zaciski 320mm Audi A4 S4 B6 B7 B8 A5 S5 Brembo

Opublikowano

Od tej strony ja ich nie odróżnię, patrząc z tyłu, albo od dołu łatwo je rozpoznać.

Tu masz 345 https://goo.gl/images/cAapVG

A tu masz 320 https://goo.gl/images/zNoqLG

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Panowie zacisk na tył 300mm oprócz s4 to od czego jeszcze tam wejdzie?

Opublikowano

p&p tylko S4 B6/7

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

p&p tylko S4 B6/7

No a gdyby coś pomodzić? Gdzieś widziałem, że od VW t5 wchodzą.

Opublikowano
10 godzin temu, Rafciu_js napisał:

No a gdyby coś pomodzić? Gdzieś widziałem, że od VW t5 wchodzą.

to akurat nie jest modzenie tylko male druciarstwo 

Opublikowano

Jednak odpuszcze temat jak taka zabawa. A jeśli chodzi o przód z zaciskiem 347 z a6 to jarzmo, tarcza, klocek jakie?

Opublikowano
15 minut temu, Rafciu_js napisał:

Jednak odpuszcze temat jak taka zabawa. A jeśli chodzi o przód z zaciskiem 347 z a6 to jarzmo, tarcza, klocek jakie?

Tarcza z a6 nie podejdzie.

Opublikowano

Będę niedługo zakładał do mojego bexa zestaw na tył 288. Chciałem się spytać które przewody elastyczne będą pasowały?

https://www.iparts.pl/czesc/przewod-hamulcowy-elastyczny-textar-40033800,0-39-40033800-1012784.html

https://www.iparts.pl/czesc/przewod-hamulcowy-elastyczny-textar-40023100,0-39-40023100-1012686.html

Jest jakaś różnica w tych końcówkach?

Opublikowano

pierwszy link przewod przedni

drugi link przewód tylny

Opublikowano

Dzieki wielkie. To biore z drugiego linka w takim razie.

Opublikowano

Panowie, gdzie dostanę tłoczek do tylnych hamulcu 288, potrzebuję sam tłoczek i pytanie czy ktoś ma patent jak wcisnąć pierścień segera, bo mi już cierpliwości brakuje :)

Opublikowano

zestaw naprawczy w każdej hurtowni, z tłoczkiem lub bez. Do segera takie długie szczypce do segerów, też sobie w hurtowni kup np intercars

Opublikowano
2 godziny temu, bjoern napisał:

zestaw naprawczy w każdej hurtowni, z tłoczkiem lub bez. Do segera takie długie szczypce do segerów, też sobie w hurtowni kup np intercars

same szczypce nie wystarczą 

Opublikowano
3 godziny temu, mikrus36 napisał:

 czy ktoś ma patent jak wcisnąć pierścień segera

wyślij je do mnie to Ci je prawidłowo osadzę, zwykle zajmuje mi to jakieś 3-4 sekundy :wink:

Opublikowano

No właśnie już się tyle z tym waliłem, a zdradzisz sekret co potrzeba? :) W poniedziałek jak coś bym wysłał i do środy potrzebuje je mieć u siebie już :) w cczwartek wymieniam.

Opublikowano
33 minuty temu, mikrus36 napisał:

No właśnie już się tyle z tym waliłem, a zdradzisz sekret co potrzeba? :) W poniedziałek jak coś bym wysłał i do środy potrzebuje je mieć u siebie już :) w cczwartek wymieniam.

wysyłaj, wrócą do srody

Opublikowano

SMS wyśle to podeślesz adres chyba że ten sam co na fv?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.