Opublikowano 24 Października 20187 l Witam. Ma może ktoś z was panowie osłony tarcz tył pod 288 ośka do sprzedania?
Opublikowano 24 Października 20187 l Panowie szukam zestawu na tył 300mm do b5 fwd. Czy ktoś coś posiada i jaka kwota? Piasty z c4 już mam Brakuje całej reszty
Opublikowano 24 Października 20187 l 10 minut temu, hasahad napisał: Panowie szukam zestawu na tył 300mm do b5 fwd. Czy ktoś coś posiada i jaka kwota? Piasty z c4 już mam Brakuje całej reszty Mam 324mm
Opublikowano 24 Października 20187 l 26 minut temu, Maverick_89 napisał: Kolego Dev, masz może zestaw 345/300 na sprzedaż? Mam Tylko 345 300 były poszły dwa kpl w zeszłym tygodniu
Opublikowano 24 Października 20187 l Witam zmieniłem seryjny habel a4 b6 1.8t quattro bex na 345/ 300 wszystko fajnie tylko mam takie pytanie. Zmieniać przewody elastyczne te w oplocie (hella) bo pedal hamulca jest taki w miarę miękki I czy coś muszę zmienić w sterowniki ABS
Opublikowano 24 Października 20187 l Panowie jak to jest z tymi zaciskami tył od vw t5 pod tarcze 288mm.... Cos trzeba zmieniac (jarzmo.... itp) ??? Jak to wyglada... ktos mnie naprowadzi??
Opublikowano 24 Października 20187 l 30 minut temu, Adamek4119 napisał: Witam zmieniłem seryjny habel a4 b6 1.8t quattro bex na 345/ 300 wszystko fajnie tylko mam takie pytanie. Zmieniać przewody elastyczne te w oplocie (hella) bo pedal hamulca jest taki w miarę miękki I czy coś muszę zmienić w sterowniki ABS masz zapowietrzony tył oplot trzeba było dac od razu sterownika nie ruszasz
Opublikowano 24 Października 20187 l 22 minuty temu, Marecki1 napisał: Panowie jak to jest z tymi zaciskami tył od vw t5 pod tarcze 288mm.... nie 288 tylko 300 albo 324mm
Opublikowano 24 Października 20187 l Jak rozpoznac 300, a 324mm?? I co potrzeba?? tarcza od czego i blachy?? Co z linkami od recznego hamulca??
Opublikowano 24 Października 20187 l 324 trochę dużo, tym bardziej że przód mam 320 a 345 może w przyszłym roku. Jak być dev miał coś w listopadzie jakieś 300mm, cały osprzęt daj znać. Odezwę się w listopadzie do ciębie na tel.
Opublikowano 24 Października 20187 l 34 minuty temu, Dev napisał: masz zapowietrzony tył oplot trzeba było dac od razu sterownika nie ruszasz Teoretycznie odpowietrzalem odpowietrznikiem do góry chyba że coś źle zrobiłem, Jak możesz to mi opisz procedurę odpowietrzania Może pedal hamulca taki miękki bo przewody oryginalne puchną? A hamulce łapią od samej góry więc już sam nie wiem czy tak ma być czy coś robić, dorarte też już są i wsztko z firmy ATE Edytowane 24 Października 20187 l przez Adamek4119 Doposak
Opublikowano 24 Października 20187 l Przy przesiadce tyłu z 255 na 288 w b6 trzeb linkę ręcznego wymieniać na tą z s4 czy wystarczy zdjąć z mocowań?
Opublikowano 24 Października 20187 l 4 minuty temu, tass napisał: Przy przesiadce tyłu z 255 na 288 w b6 trzeb linkę ręcznego wymieniać na tą z s4 czy wystarczy zdjąć z mocowań? wystarczy zdjąć
Opublikowano 25 Października 20187 l fele 16" et50 stal strukturalna podejdę pod heble 320? Czy zaliczamy je do stali które nie pasują
Opublikowano 26 Października 20187 l 20 godzin temu, bjoern napisał: bez dystansu nie wejdą jaki dystans trzeba ogarnąć?
Opublikowano 28 Października 20187 l A czy do stalowek zwykłych 16" 6,5j et 42 też można dystans dołożyć i będzie ok?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto