Opublikowano 27 Lipca 20205 l Teraz, Dev napisał: Nie.ma co porownywac 255 do 288 Proporcjonalnie powinno byc 320/300 Tył od S4 ?
Opublikowano 27 Lipca 20205 l No ale graty leza od 288 i czekaja i jest okazja zmienic ?a na 300 juz nie będę lożył ? tylko byłem ciekaw czy jest odczuwalna roznica, bo z 312 na 320 z przodu czulem duzy przeskok to fakt Edytowane 27 Lipca 20205 l przez neoeinz
Opublikowano 27 Lipca 20205 l 28 minut temu, neoeinz napisał: No ale graty leza od 288 i czekaja i jest okazja zmienic ?a na 300 juz nie będę lożył ? tylko byłem ciekaw czy jest odczuwalna roznica, bo z 312 na 320 z przodu czulem duzy przeskok to fakt Jak wrzucisz 288 to bedzie jeszcze lepiej
Opublikowano 30 Lipca 20205 l Witam Wrzuciłem zaciski i tarcze na przód 320 mm, klocki zostawilem "stare", prawe kolo mocno sie nagrzewa, alu i wewnwetrzna czesc tarczy, rozebralem zacisk, przesmarowałem na prowadnicach, klocki poruszają sie luźno, nie mają oporów na zacisku, pytanie czy klocki sie docierają do nowych tarcz, jeździc i obserwować czy nie czekać i zalozyc nowe klocki ? szkoda zarzynać łożysko Edytowane 30 Lipca 20205 l przez dlugiacm
Opublikowano 30 Lipca 20205 l 5 godzin temu, dlugiacm napisał: Witam Wrzuciłem zaciski i tarcze na przód 320 mm, klocki zostawilem "stare", prawe kolo mocno sie nagrzewa, alu i wewnwetrzna czesc tarczy, rozebralem zacisk, przesmarowałem na prowadnicach, klocki poruszają sie luźno, nie mają oporów na zacisku, pytanie czy klocki sie docierają do nowych tarcz, jeździc i obserwować czy nie czekać i zalozyc nowe klocki ? szkoda zarzynać łożysko WYczyść prowadnice i gumy w których chodzą ze smaru i powinno być dobrze. Tam powinno być sucho. Ewentualnie wymiana prowadznic jak nie pomoże.
Opublikowano 3 Sierpnia 20205 l Pany wiecie może w jakich wersjach silnikowych występowały hamulce 345mm w audi a6 c6 ??
Opublikowano 3 Sierpnia 20205 l 3 godziny temu, Misieqq7 napisał: Pany wiecie może w jakich wersjach silnikowych występowały hamulce 345mm w audi a6 c6 ?? Jak dobrze pamiętam to passat w8 ma akurat takie, zgodnie z instrukcją z 1 strony podejda od w8 też jak wymienić co trzeba
Opublikowano 3 Sierpnia 20205 l 1 godzinę temu, Dev napisał: W C6 nie bylo 345mm 347 mm? 320 mm a potem co było?
Opublikowano 3 Sierpnia 20205 l 3 godziny temu, Dev napisał: W C6 nie bylo 345mm Czyli tylko standardowo tylko s4 b6 b7.
Opublikowano 3 Sierpnia 20205 l 11 godzin temu, virtzu napisał: Jak dobrze pamiętam to passat w8 ma akurat takie, zgodnie z instrukcją z 1 strony podejda od w8 też jak wymienić co trzeba Passat ma 334 i inna wysokosc tarczy
Opublikowano 3 Sierpnia 20205 l 8 godzin temu, Misieqq7 napisał: Czyli tylko standardowo tylko s4 b6 b7. Tomkowi chodziło o to ze nie 345mm a 347mm było. Silniki to minimum 3.0TDI i 3.2FSI ale 347mm było tylko z pakietem S-line. Bez tego są 320mm. Także z rozbiórki to loteria jak nie widzisz całego auta.
Opublikowano 3 Sierpnia 20205 l 10 godzin temu, george napisał: 347 mm? 320 mm a potem co było? byłó 312/320/347/360 i chyba 380mm albo 385mm.
Opublikowano 3 Sierpnia 20205 l 1 godzinę temu, Dev napisał: Passat ma 334 i inna wysokosc tarczy Fakt. Sprawdziłem też dla pewności dopiero.
Opublikowano 6 Sierpnia 20205 l W dniu 3.08.2020 o 22:31, Wandej napisał: Tomkowi chodziło o to ze nie 345mm a 347mm było. Silniki to minimum 3.0TDI i 3.2FSI ale 347mm było tylko z pakietem S-line. Bez tego są 320mm. Także z rozbiórki to loteria jak nie widzisz całego auta. A czy z wersji silnikowej 4.2 będzie 347mm? I do b7 podejdzie ?? I czy jarzma z 320mm i 347mm się różnią ??
Opublikowano 6 Sierpnia 20205 l Mozesz konkret napisać co cudujesz ? Bo na razie jestes jak Andzia w parku i sam nie wiesz czego chcesz. Napisz co chcesz zrobic w aucie to Ci napisze co muszisz miec i od czego
Opublikowano 6 Sierpnia 20205 l Szanowny Panie Dev, Planuję wymianę przodu na 320 mm i trafiłem na takie ogłoszenie: https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b7-zacisk-przod-ate-tarcza-320-mm-9084951611, niby numery się zgadzają, samochód, z którego pochodzą też, ale: Czy każdy z tych zacisków produkował ATE? Dlaczego od góry otwór nie jest dzielony? Czy na ten moment również polecasz do tego zestawu klocki Ferodo FDB1717 oraz jakie tarcze? Pozdro!
Opublikowano 6 Sierpnia 20205 l 3 godziny temu, Misieqq7 napisał: A czy z wersji silnikowej 4.2 będzie 347mm? I do b7 podejdzie ?? I czy jarzma z 320mm i 347mm się różnią ?? Tego niestety nie wiem. Jarzma się różnią oczywiście wysokością.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto