Opublikowano 16 Grudnia 20214 l 4 godziny temu, Dev napisał: 330/22 mm 356/22mm Jarzmo z jakiego modelu ? pod 356 Edytowane 16 Grudnia 20214 l przez VRGOOD
Opublikowano 16 Grudnia 20214 l Godzinę temu, VRGOOD napisał: Jarzmo z jakiego modelu ? pod 356 S6/7 C7 Osłony tez Edytowane 16 Grudnia 20214 l przez Dev
Opublikowano 18 Grudnia 20214 l Dev podrzucił byś numer lub link samoregulatora do zacisku 288tył?z góry dzięki.
Opublikowano 18 Grudnia 20214 l 55 minut temu, Progacu10 napisał: Dev podrzucił byś numer lub link samoregulatora do zacisku 288tył?z góry dzięki. Co Ci się zepsuło ?
Opublikowano 18 Grudnia 20214 l Kupiłem zaciski w sumie całkiem sprawne,osie samoregulatorów są trochę skorodowane i chce to ogarnąć, wiem że można same oski wymienić, ale myślę że,po tylu latach to I samoregulator też można, w sumie chce to zrobić bez półśrodków, tylko prowadnice jarzma zostana bo są w idealnym stanie,
Opublikowano 18 Grudnia 20214 l A ty co poradzisz ,jesteś specem od hamulców ,więc napewno nie jedno rozbierałeś i widziałeś?
Opublikowano 18 Grudnia 20214 l 3 minuty temu, Dev napisał: Wymieniasz tylko oski, reszty nie trzeba Dev mam pytanie. Zacisk tylny z S4 B6 i jarzmo z A6 C6 330mm będzie to razem współpracować ? I jeśli tak, to z czego ewentualnie szukać tarcz ?
Opublikowano 18 Grudnia 20214 l 3 minuty temu, Exmi napisał: Dev mam pytanie. Zacisk tylny z S4 B6 i jarzmo z A6 C6 330mm będzie to razem współpracować ? I jeśli tak, to z czego ewentualnie szukać tarcz ? Będzie tylko ze trzeba rozwiercać otwory w zwrotnicy Tarcze z S4 B8 musisz przetoczyć na 324mm
Opublikowano 18 Grudnia 20214 l 6 minut temu, Dev napisał: Będzie tylko ze trzeba rozwiercać otwory w zwrotnicy Tarcze z S4 B8 musisz przetoczyć na 324mm A ewentualnie z czego szukać jarzm żeby założyć normalnie tarcze 300mm bez żadnej rzeźby ?
Opublikowano 22 Grudnia 20214 l 52 minuty temu, pila napisał: Pytanko- czterotłok ATE z B9 podejdzie do B7 ? tarcze 320mm Tam jest 318 poza tym zakładając TRW 320 z B8 czy Brembo trzeba je toczyć na mniejszy rozmiar bo klocki są przesunięte do środka.kola. a tutaj prxy zaciskach z B9 może być jeszcze gorzej Wg mnie trzeba.mierzyc na aucie. Jak chcesz to mam Brembo 320 w dobrej kasie dla Ciebie. Edytowane 22 Grudnia 20214 l przez Dev
Opublikowano 22 Grudnia 20214 l Za bardzo nie mam pod ręką zacisku żeby na aucie przymierzyć Może już ktoś to sprawdzał Brembo - dobra kasa to znaczy ile?
Opublikowano 22 Grudnia 20214 l W dniu 18.12.2021 o 18:03, Exmi napisał: A ewentualnie z czego szukać jarzm żeby założyć normalnie tarcze 300mm bez żadnej rzeźby ? Od RS6 C5. Pasują bez rzeźby. Mam takie w ofercie jak coś. Zaciski również.
Opublikowano 22 Grudnia 20214 l 1 godzinę temu, pila napisał: Brembo - dobra kasa to znaczy ile? Pojutrze Wigilia to dam Ci możliwość zaproponowania ceny
Opublikowano 24 Grudnia 20214 l W dniu 22.12.2021 o 19:25, Wandej napisał: Od RS6 C5. Pasują bez rzeźby. Mam takie w ofercie jak coś. Zaciski również. Jarzmo RS6 C5 i zacisk S4 B6/B7 czy T5?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto