Opublikowano 11 Maja 200917 l hmmm w b7 osłony przy 288-321mm są takie same... Niestety nie wiem jak jest w b5. Mówimy o przednich hamulcach tak?
Opublikowano 12 Maja 200917 l w b5 osłony zmieszcza 312mm jest tam luz ale sie zmieści i o to chodziło. dzięki
Opublikowano 11 Lipca 200916 l Witam. Panowie pytanko mam. Czy zaciski od audi a6 allroad 2,5 tdi, gdzie tarcze sa 320x30 i wygladaja na takie same jak w tym temacie, beda pasowaly p&p do a4 b6 AVF 2002r ?? dziekuje za odpowiedzi
Opublikowano 9 Września 200916 l Koledzy potrzebuję pomocy! Szukam jarzm pod tarcze 288 na tył (zaciski od B7 2.0 TFSI) - od jakiego modelu/silnika mogę jeszcze szukać? Może ma ktoś na sprzedaż takie jarzma??
Opublikowano 12 Września 200916 l Koledzy potrzebuję pomocy! Szukam jarzm pod tarcze 288 na tył (zaciski od B7 2.0 TFSI) - od jakiego modelu/silnika mogę jeszcze szukać? Może ma ktoś na sprzedaż takie jarzma?? zagadaj do Waskiego, On chyba jeszcze ma takie jarzma do sprzedania.
Opublikowano 12 Września 200916 l hmmm... Ale przy wymianie tyłu na 288 nie wystarczy wymiana samych jarzm... Trzeba zmienić cały komplet: zaciski, jarzma, tarcze, klocki. Wszystko jest inne
Opublikowano 13 Września 200916 l aaaa, jesli tak to inna sprawa... Zastanawiam się tylko kto Ci sprzedał zaciski bez jarzm...
Opublikowano 16 Września 200916 l Panowie ponóżcie. Kupiłem 288 mm na tył , ale koleś gdzieś zapodział klocki hamulcowe. Mam jarzma , zaciski i tarcze . Czy potrzebne sa jeszcze jakieś spręzynki ( chyba ustalające klocek w prowadnicach i zapobiegajće jego drganiom) ?? ?? Jesli tak to gdzie mogę takie kupic ? W zestawach z klockami mam tylko srubki do jarzm i nic wiecej. W ETCE znalazłem taki numer 8E0615295C i 8E0615296C ale wyglada to na spreżynę do dzwigni hamulca ręcznego. Jak to wygląda u Was? Moge liczyć na jakąś fotkę ? Dziekuje i pozdrawiam.
Opublikowano 17 Września 200916 l to sa blaszki nie sprężynki (4szt) powinny być w zestawie razem z klockami
Opublikowano 17 Września 200916 l Koledzy potrzebuję pomocy! Szukam jarzm pod tarcze 288 na tył (zaciski od B7 2.0 TFSI) - od jakiego modelu/silnika mogę jeszcze szukać? Może ma ktoś na sprzedaż takie jarzma?? zagadaj do Waskiego, On chyba jeszcze ma takie jarzma do sprzedania. mam
Opublikowano 17 Września 200916 l Trzeb abedzie chyba cos pomyślec nad hebelkami po wymianie softu :gwizdanie:
Opublikowano 17 Września 200916 l to sa blaszki nie sprężynki (4szt) powinny być w zestawie razem z klockami Tak jak napisałem - W zestawach z klockami są tylko śrubki do jarzm i nic wiecej. Gdyby ktoś miał podobny przypadek to podaje numery blaszek ustalajacych klocki w prowadnicach: Auta do numeru nadwozia : 8E-7-300 000 - nr katalogowy : 1K0 615 231 po numerze nadwozia :8E-8-000 001 - nr katalogowy: 1K0 615 231B Bez nich nie da sie poprawnie zamontować klocków w prowadnicach ! Dotyczy to zacisków i jarzm tylnych o srednicy 288 mm !
Opublikowano 18 Września 200916 l to sa blaszki nie sprężynki (4szt) powinny być w zestawie razem z klockami Tak jak napisałem - W zestawach z klockami są tylko śrubki do jarzm i nic wiecej. Gdyby ktoś miał podobny przypadek to podaje numery blaszek ustalajacych klocki w prowadnicach: Auta do numeru nadwozia : 8E-7-300 000 - nr katalogowy : 1K0 615 231 po numerze nadwozia :8E-8-000 001 - nr katalogowy: 1K0 615 231B Bez nich nie da sie poprawnie zamontować klocków w prowadnicach ! Dotyczy to zacisków i jarzm tylnych o srednicy 288 mm ! Ja kupiłem klocki Ferodo i miałem w zestawie balaszki i śruby.
Opublikowano 18 Września 200916 l czy na zaciski od 2.0TFsi (tarcze 320mm) wejdzie jakaś stalówka 16''?? Na czym jeździcie zimą po takiej zmianie??
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto