Opublikowano 5 Grudnia 201312 l Ta sama w stosunku do której? Ta są dwie osłony z 3.0 quattto kupione przeze mnie razem z heblami.
Opublikowano 5 Grudnia 201312 l Ja mam na stanie osłony do ośki z końcówka P i sa na 3 śruby mocowane
Opublikowano 5 Grudnia 201312 l Jak to jest z dopasowaniem to nie wiem, nie zakładałem. Miałem natomiast na stanie te od quattro i mam teraz nowki od ośki. Oska ma cztery otwory do przykręcania a quattro na trzy.---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- http://s28.postimg.org/kz0pqii6x/image.jpg Ta jest od quattro. przecież mam te z końcówką Q i pasują do ośki
Opublikowano 6 Grudnia 201312 l Z Q do oski pasuje Odwrotnie nie chyba ze sie podetnie oslone wewnatrz
Opublikowano 6 Grudnia 201312 l Jak to jest z dopasowaniem to nie wiem, nie zakładałem. Miałem natomiast na stanie te od quattro i mam teraz nowki od ośki. Oska ma cztery otwory do przykręcania a quattro na trzy.---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- http://s28.postimg.org/kz0pqii6x/image.jpg Ta jest od quattro. A tak wyglądają od przednionapędówki na trzy śrubki, najważniejsza różnica zaznaczona. Pochodzą z A4 B7 2.5TDI, jeszcze nie montowałem więc nie wiem jak to w 1.9tdi pasuje.
Opublikowano 6 Grudnia 201312 l różnica nie znaczna i do opanowania,a o co chodz z mocowaniem na cztery śróbki? gdzie to było montowane ?
Opublikowano 6 Grudnia 201312 l Kurcze właśnie niewiem. Kupiłem w ASO pod oske osłony i są na cztery otwory mocowane. Zaraz sprawdzę, może mi wcisneli jakiś szajs.
Opublikowano 6 Grudnia 201312 l no właśnie,osłonki mam Ciebie bo ty zmieniałeś na inne a pewnie by pasowały te co miałeś a ja kupiłem z myślą że nie będą pasowały i się otworki przerobi a jest jednak inaczej.
Opublikowano 6 Grudnia 201312 l Ta sama w stosunku do której? Ta są dwie osłony z 3.0 quattto kupione przeze mnie razem z heblami. Do tej o której pisałem wcześniej czyli: ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Jak to jest z dopasowaniem to nie wiem, nie zakładałem. Miałem natomiast na stanie te od quattro i mam teraz nowki od ośki. Oska ma cztery otwory do przykręcania a quattro na trzy.---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- http://s28.postimg.org/kz0pqii6x/image.jpg Ta jest od quattro. A tak wyglądają od przednionapędówki na trzy śrubki, najważniejsza różnica zaznaczona. Pochodzą z A4 B7 2.5TDI, jeszcze nie montowałem więc nie wiem jak to w 1.9tdi pasuje. http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe8ac5598308.jpg Widać ewidentnie to o czym Dev pisał czyi inną średnicę otworu wewnętrznego
Opublikowano 9 Grudnia 201312 l Powiedzcie mi czy z A4 B8 podejdą Heble przednie tam są bodajże 314mm do B7 lub B6 ? Ja będę wymieniał przód na S4 a moje chciałbym sprzedać kolega może ode mnie kupi ale on ma B7 chciałem się zorientować czy wejdzie to bez problemu.
Opublikowano 9 Grudnia 201312 l A zacisk + Jarzmo ? ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- Z tego co wiem to z S4 B7 ktoś chyba wsadzał heble do b8 myślałem że odwrotnie też da radę
Opublikowano 9 Grudnia 201312 l To fajnie przy okazji wymienię przewody na jakieś w stalowym oplocie więc będzie komplet. Orientujesz się ile można wołać mniej więcej za taki komplet ? Zaciski + Jarzma i przewody ham ?
Opublikowano 11 Grudnia 201312 l Szukam zdjęcia jak wygląda nawiercana tarcza 255 mm, ma ktoś fotkę? Zastanawiam się czy nie będzie wioski. Ktoś na oko pozna jaka tarcza może być tutaj na fotce z neta i przy jakim rozmiarze felgi?
Opublikowano 13 Grudnia 201312 l Ej Brakes Masters, mam do kupienia tylne zaciski i jarzma od 3.0 TDI B7 lub 2.0 TFSI B7, możecie napisać w jakich rozmiarach były w tych autach tylne tarcze?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto