Opublikowano 3 Stycznia 201412 l Wsio jest OK. Kupuj i zakładaj. ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Tomku znasz może numer reperaturki zacisku na tył pod 288mm? 41mm ma tłoczek? Bo widzę że są na 38mm i 41mm do 288/12 mm były tylko 41 mm oznaczenie: 1J0 698 671 odpowiednik TRW SJ1236 38mm do 245 i 255 mm SJ1039
Opublikowano 3 Stycznia 201412 l Wsio jest OK. Kupuj i zakładaj.---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Tomku znasz może numer reperaturki zacisku na tył pod 288mm? 41mm ma tłoczek? Bo widzę że są na 38mm i 41mm do 288/12 mm były tylko 41 mm oznaczenie: 1J0 698 671 odpowiednik TRW SJ1236 38mm do 245 i 255 mm SJ1039 Dzięki wielkie:hi: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano 5 Stycznia 201412 l Dev to pytanie raczej do ciebie,czy taki komplet na tył będzie pasował: -tarcza 300mm z A4 B8 -jarzmo z A4 B8 pod 300mm -zacisk z A4 B7 pod 288mm wiem ze był tył wentylowany 300mm,ale mi chodzi o lity.
Opublikowano 5 Stycznia 201412 l Tarcza podejdzie. Jarzmo tez ale zacisku juz tutaj nie dopasujesz bo jest elektrohydraukiczny.
Opublikowano 5 Stycznia 201412 l zacisk w B8 jest elektryczny ,dlatego byłby z A4 B7 tak ,jak pisałem wyżej ,tylko czy będzie pasował pod to jarzmo z B8
Opublikowano 5 Stycznia 201412 l Musialby byc z S4, zacisk z 288mm ma mniejszy rozstaw mocowania do jarzma.
Opublikowano 5 Stycznia 201412 l Ok,dzięki ,oto mi chodziło,a tak z ciekawości to duża jest różnica,ile gdzieś brakuje.
Opublikowano 5 Stycznia 201412 l Tutaj nie ma brakuje, nie brakuje. Zacisk ma pasowac do jarzma idealnie. Nie ma zadnych odstępstw
Opublikowano 5 Stycznia 201412 l po dzisiejszej konwersacji z kolegami z forum wyszło co nastepuje; właściciele AJM-ów i ATJ-tów tez mogą zapodac na przód hamulce 320mm i większe wystarczy zmienic zwrotnice na żeliwo z S4 B5 lub Allroad bez zmiany półosi a więc powodzenia w modach :kox::kox:
Opublikowano 6 Stycznia 201412 l A czy ktoś ma numery zwrotnic które pasują do B5 ?? Pod hebel z esy i klekota b7
Opublikowano 6 Stycznia 201412 l a z allroada?? 4Z7407257B i 4Z7407258B ?? To chyba to pasuje bez rezania ??
Opublikowano 6 Stycznia 201412 l Witam, czy przy zmianie hebli z 288 na 312 potrzebuje czegoście wiecej oprócz jarzm? Czy zwiększając przód na 312 należy zwiekszyć tez tył czy tez moge pozostać przy tych co są?
Opublikowano 6 Stycznia 201412 l On właśnie nie mam. Dlatego pytam. Ze zdjęć widać ze zaciski identyczne jak w esce siedzą na tych zwrotnicach z których mam numery. Więc już sam zglupialem.
Opublikowano 6 Stycznia 201412 l Tak wiem, ze tarcze potrzebuje, a czy zwiększając tył moge wykorzystać jarzma z przodu.?te 288.?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto