Opublikowano 17 Lipca 201411 l Dev masz albo zablokowana albo ja nie moge wysylac pw Tobie blokada czy cos lub Tapatalk szaleje, dalbys jakas odp na moj powyzszy post? Dobre nr podales. Koszt w ASO ok 120zl/szt ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- Owszem, ale stan tragiczny.Ode mnie wyjdzie jak nowy... Wujek brać? Cena taka jak ostatnio:kox: Bierz i od razu wysyłaj do mnie
Opublikowano 17 Lipca 201411 l Na getem 102zl za sztuke za te oslony, ale ja pytam czy ktos ma jak dorwac uzywki w lepszej cenie za obie szutki?
Opublikowano 17 Lipca 201411 l Dev masz albo zablokowana albo ja nie moge wysylac pw Tobie blokada czy cos lub Tapatalk szaleje, dalbys jakas odp na moj powyzszy post? Dobre nr podales. Koszt w ASO ok 120zl/szt ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- Owszem, ale stan tragiczny.Ode mnie wyjdzie jak nowy... Wujek brać? Cena taka jak ostatnio:kox: Bierz i od razu wysyłaj do mnie Kierwa lewy im tylko zostal:facepalm: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano 17 Lipca 201411 l Panowie a takie oslony z A4 S4 B7 3.0 o nr 8e0615312A 311A podejda do B6 bez problemu czy trzeba ciac giac i nie oplaca sie tego brac za 170zl? ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------
Opublikowano 17 Lipca 201411 l Panowie a takie oslony z A4 S4 B7 3.0 o nr 8e0615312A 311A podejda do B6 bez problemu czy trzeba ciac giac i nie oplaca sie tego brac za 170zl?---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ---------- http://img.tapatalk.com/d/14/07/17/qynanu2e.jpg Zacznijmy od tego ,że to są przednie osłony do zwykłych hebli 280mm....
Opublikowano 18 Lipca 201411 l a skąd no to pech, bo ostatnio chyba takie wyrzuciłem z przekonaniem ze to to samo. Panowie, wężyk hamulcowy przy wejsciu do zacisku przód, ma już oberwaną gumową obudowę i widać strukturę węża, to standard, czy do wymiany? Gdzie najlepiej dostać takie wężyki? Mój AWX przy wciśnięciu hamulca tak jakby odcina obroty, zamula auto, czy to normalny objaw?
Opublikowano 18 Lipca 201411 l kup komplet HEL w oplocie i będzie spokój. DEV sprzedaje. Sprawdź podciśnienia jak widzisz dziwne zachowania silnika przy hamowaniu.
Opublikowano 18 Lipca 201411 l zakupiłem zestaw 320&288 będę go pakował do siebie i moje pytanie chce wymienić P i T na raz ale dotarła do mnie informacja ze najlepiej jak wymienię najpierw Przód a za jakiś czas Tył bo "nie będzie hamulca"- czy tak powinienem zrobić ??? czy jak powiedzmy wymienię przód to będę zmuszony odpowietrzyć tył ??? z moich przemyślęń wychodzi ze tak bo stary płyn będzie w układzie czy wystarczy tylko żebym nowy przepuścił przez układ i pyt. czy płyn Ate SL moze byc gdzies wyczytałem ze minimum SL6 a najlepiej typ 200
Opublikowano 18 Lipca 201411 l zakupiłem zestaw 320&288 będę go pakował do siebie i moje pytanie chce wymienić P i T na raz ale dotarła do mnie informacja ze najlepiej jak wymienię najpierw Przód a za jakiś czas Tył bo "nie będzie hamulca"- czy tak powinienem zrobić ??? czy jak powiedzmy wymienię przód to będę zmuszony odpowietrzyć tył ??? z moich przemyślęń wychodzi ze tak bo stary płyn będzie w układzie czy wystarczy tylko żebym nowy przepuścił przez układ i pyt. czy płyn Ate SL moze byc gdzies wyczytałem ze minimum SL6 a najlepiej typ 200 Bierz typ200. Jest tani i najlepiej się sprawdza do auta seryjnego:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano 18 Lipca 201411 l ok tylko w mojej okolicy nie maja typ 200 tylko SL6 a jutro chce sie za to zabrać bo mam jedyny wolny weekend w terminarzu a reszta pytań ???
Opublikowano 18 Lipca 201411 l a skad bylo mi to wiedziec? toż płacze od 2 dni w obu watkach tu i na B6D, że tragedia stala sie że ktoś mi z rodziny wypiździł te osłony i musze szukac kolejnego kompletu :/ a idź zapuszczam foch ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- ewentualnie jak bedziesz mial kolejny komplet to za ile byś je puścił?
Opublikowano 18 Lipca 201411 l dev juz nie raz romawialiśmy i znam twoje poczucie humoru ale odpowiedziec mozesz nic ci sie nie stanie tu jest mega w uj stron do przebicia sie wiem wiem czekam na gotowe ale sam rozumiesz kolego serfin mam komplet z 3.0 320&288 z osłonami a wiem ze moje zostają jak jutro ogarne się z tymi moimi hamulcami pstrykne foto i ci podesle
Opublikowano 18 Lipca 201411 l najpierw przód potem tył płyn Ate Typ200 lub SL6 ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- a skad bylo mi to wiedziec? toż płacze od 2 dni w obu watkach tu i na B6D, że tragedia stala sie że ktoś mi z rodziny wypiździł te osłony i musze szukac kolejnego kompletu :/ a idź zapuszczam foch ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- ewentualnie jak bedziesz mial kolejny komplet to za ile byś je puścił? zapytaj tutaj tylna tyl piasta audi a4 b7 8E0615611P Z CZUJNIKAM (4432158057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto