Opublikowano 15 Lipca 201411 l Jarzmo 345mm - 663Jarzmo 320mm - 716 Ok dzięki Dev, u mnie jarzmo 663,teraz tylko tarcze i klocki, czyli cały zestaw jest pod 345mm
Opublikowano 15 Lipca 201411 l Jarzmo 345mm - 663Jarzmo 320mm - 716 Ok dzięki Dev, u mnie jarzmo 663,teraz tylko tarcze i klocki, czyli cały zestaw jest pod 345mm Jak chcesz tarcze i klocki to wal:naughty: DS'y najlepiej:whistling: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano 15 Lipca 201411 l Ile za tarcze i klocki pod 345mm,bo musze policzyć tez wysylke do Irlandii ok 50 euro i czy będzie mi się oplacac czy tez kupic tutaj?
Opublikowano 15 Lipca 201411 l Ile za tarcze i klocki pod 345mm,bo musze policzyć tez wysylke do Irlandii ok 50 euro i czy będzie mi się oplacac czy tez kupic tutaj? 50e? Ksiądz bral ode mnie i placil chyba 17f dhl:whistling: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano 15 Lipca 201411 l Ile za tarcze i klocki pod 345mm,bo musze policzyć tez wysylke do Irlandii ok 50 euro i czy będzie mi się oplacac czy tez kupic tutaj? 50e? Ksiądz bral ode mnie i placil chyba 17f dhl:whistling: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Irlandia to nie anglia tutaj psy d*pami szczekaja i drogo za przesylke ,a ile taki zestaw moze wazyc ? (2 tarcze 345mm i klocki),i jaka cena za tarcze i klocki?
Opublikowano 15 Lipca 201411 l Czyli 30kg x 1.5e = 45e,to jest sprawdzony kurier od dzwi do dzwi którym często paczki przesyłam , można znajsc taniej ale trzeba dojechać ok 40km po paczke,tak wiec porazka tutaj.
Opublikowano 15 Lipca 201411 l Czyli 30kg x 1.5e = 45e,to jest sprawdzony kurier od dzwi do dzwi którym często paczki przesyłam , można znajsc taniej ale trzeba dojechać ok 40km po paczke,tak wiec porazka tutaj. A dsy po ile chodzą w ir? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
Opublikowano 15 Lipca 201411 l dsy niemam pojęcia, ale zwykle ferodo FDB 1629 ok 50-60e,a tarcze np. ATE czy TRW ok 150-160e za pare czyli za wszystko ok 210e na zwykłych klockach na cheble 345mm,a u ciebie-2 tarcze i dsy pod 345mm
Opublikowano 15 Lipca 201411 l Czyli 30kg x 1.5e = 45e,to jest sprawdzony kurier od dzwi do dzwi którym często paczki przesyłam , można znajsc taniej ale trzeba dojechać ok 40km po paczke,tak wiec porazka tutaj. http://www.eurospedycja.com/cennik.php?country_1=Polska&country_2=Irlandia Tu masz kolego do 40 kg 35 ojro. Korzystam cały czas z tej firmy i nigdy mnie nie zawiodła;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Opublikowano 16 Lipca 201411 l Panowie, na tylnej tarczy czuje górki i dołki, czy tarcze są do wymiany, ży można dojechać klocki i wtedy wymienić? Co jest powodem nierównego ździerania tarczy? Czy z powodu rantu wyczuwalnego już dosyć na przodzie zmieniać tarcze?(nie mogę zmierzyć tarczy)
Opublikowano 16 Lipca 201411 l Jasne ze trzeba bo dojedziesz szybko łożysko podczas hamowania ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- Jasne ze trzeba bo dojedziesz szybko łożysko podczas hamowania Przód zależy ile zostało tej tarczy
Opublikowano 17 Lipca 201411 l Dev nie bij nie krzycz tylko licze na mała pomoc, mialem oslony do moda na tyl 288mm ale przelezalo wszystko rok w garazu i ktos mi z rodziny wyrzucil te "talerze" na smietnik, sprqwca nie ustalony, i jestem zmuszony znow kupic takie oslony. Jakie numery oslon beda prawidlowe i czy tylko z B7 3.0tdi quattro? O takie : 8e0615611q/2q ? Mialbys jak pomoc i how much? Poki co jezdzic musze na przycietych oslonach z 245mm ale tarcze nie sa chronione od wew strony na 1,5cm i boje sie ze uszkodze.
Opublikowano 17 Lipca 201411 l Oslony Q podejda. Roznia sie tylko malym wycieciem przy abs-ie. Akurat jestem w temacie
Opublikowano 17 Lipca 201411 l Dev masz albo zablokowana albo ja nie moge wysylac pw Tobie blokada czy cos lub Tapatalk szaleje, dalbys jakas odp na moj powyzszy post?
Opublikowano 17 Lipca 201411 l Owszem, ale stan tragiczny.Ode mnie wyjdzie jak nowy... Wujek brać? Cena taka jak ostatnio:kox:
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto