Opublikowano 22 Lipca 201411 l To wszyscy powiedza Tobie rob moda 320/288 od razu, chyba ze masz 15" kola to koszta koszta koszta
Opublikowano 22 Lipca 201411 l witampanowie czy tylne jarzma i zaciski z QUATTRO podejdą do fwd Tak. Nawet osłony przy 288mm podejdą z Q do FWD, ale w drugą stronę nie.
Opublikowano 22 Lipca 201411 l To wszyscy powiedza Tobie rob moda 320/288 od razu, chyba ze masz 15" kola to koszta koszta koszta póki co chcę 312 na 255, daj cynk co z jarzmem
Opublikowano 22 Lipca 201411 l To wszyscy powiedza Tobie rob moda 320/288 od razu, chyba ze masz 15" kola to koszta koszta koszta póki co chcę 312 na 255, daj cynk co z jarzmem Ja mam jarzma pod 255 80zł+kw za 2szt
Opublikowano 22 Lipca 201411 l konkretnie chodzi o tył 255 z Q do FWD Tak, pasuje. Nawet oslon nie musisz zmieniać, podejdą od 245.
Opublikowano 22 Lipca 201411 l konkretnie chodzi o tył 255 z Q do FWD Tak, pasuje. Nawet oslon nie musisz zmieniać, podejdą od 245. o.k. dzięki
Opublikowano 22 Lipca 201411 l Panowie jak komus po swapie zostal sprawny tylni prawy zacisk pod tarcze 245/255 to ja chętnie odkupie byle był sprawny wiem że nie na temat ale pilnie potrzebuje
Opublikowano 24 Lipca 201411 l Zacisk hamulcowy prawy/przód (ATE) średnica tłoczka 57 AUDI A4 TURBO/ AVANT 95-, TDI 1.9 81KW 09.95-, TDI 2.5 08. Na alle jest za 39zł, byłem ciekawy co to jest takiego Na tyle w a4 b7 2.0 tfsi był ten sam zestaw 288mm co w 3.0 tdi? Czy tam się inne hamulce montowało?
Opublikowano 24 Lipca 201411 l Na tyle w a4 b7 2.0 tfsi był ten sam zestaw 288mm co w 3.0 tdi? Czy tam się inne hamulce montowało? b7 2.0 tfsi + 2.7TDI + 3.0TDI miały ten sam zestaw 320/288. EXEO też dla 2.0TFSI, ale tylko z automatem (nie wiem tylko czy również z multitronikiem).
Opublikowano 24 Lipca 201411 l Przymiarka zaciskow 345mm z A6 C6 pod felge 17" et 35,-zaciski się mieszcza bez problemu, nic nie obciera,jeszcze tylko tarcze i do dziela
Opublikowano 24 Lipca 201411 l Panowie, jaki PR numer z wlepy ma zestaw z 3.0 TDI? Potrzebuje to do przekodowania hamulcy...
Opublikowano 25 Lipca 201411 l o to mi chodzi: 0x?xx: Brakes 1 = C54 (PR-1LZ) 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) 3 = HP2 16" (PR-1LX) 3 = FNR 16" (PR-1LA/1LG) 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) 5 = Brembo 17" (PR-1LJ)
Opublikowano 25 Lipca 201411 l Dzisiaj Siemian przysłał mi zaciski do regeneracji.... Matko Boska !!!!!
Opublikowano 25 Lipca 201411 l To z jakiejs audicy z ostatniego rocznika sciagniete chyba i z auta po niedzielnym dziadkowym kierowcy, because they are like a new ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Aaa i dzieki Marcin za namiary na kolesia od oslon, dzis przyszly i jak za taka cene uwazam, że jest GiTT
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto