Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtf?

chodzi o tylne heble

10560463_726944060705946_684699524747216

Jak patrze na nią to az mi sie jutro do mojej nie chce wsiadać :)

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie głównie do osób, które zmieniały jarzma w zaciskach z Audi A6 C6 na 345.Może komuś zostały niepotrzebne stare jarzma o oznaczeniu 716. Potrzebuję jedną sztukę zacisku prawego, chociaż patrząc to jarzmo lewego i prawego zacisku wygląda na identyczne.

Opublikowano

Lewy z prawy identyczny.

W A4 B7 też jest 716.

Jak nikt się nie zgłosi to sprawdź na alle... idzie poniżej 100zł wyrwać.

http://allegro.pl/audi-a6-c6-4f0-uchwyt-zacisku-prawego-przod-3-0tdi-i4491957254.html

http://allegro.pl/audi-a6-c6-3-0-2-7-zacisk-lewy-i4489197233.html

http://allegro.pl/zacisk-zaciski-przod-przednie-audi-a6-3-0-tdi-i4491873621.html

Edytowane przez Schmolke

Opublikowano

To wszystko są 345mm? :whistling:

Opublikowano

Nie.

Kolega pyta o stare jarzma 716, przed swapem, od 320mm.

Edytowane przez Schmolke

Opublikowano

Nie.

Kolega pyta o stare jarzma 716, przed swapem, od 320mm.

Dokładnie. Ktoś mógł zmieniać na jarzma 345 i może mu leżą i zawadzają stare. Jak nikt się nie zgłosi to też nie ma problemu, bo do stówki to można kupić kompletny zacisk.

Opublikowano

Jedno jarzmo gdzies bym znalazl... pod 345 i 320...

Opublikowano

po zmianie na 312, na nierównosciach słysze hałas klocków z lewej strony, co jest powodem?

Opublikowano

Set klocki/tarcze masz nowy?

A nie wlazło coś pod tarczę? Ja tak miałem dopóki nie zrobiłem otworu w piaście i pod małą śrubkę M6 do przykręcania tarcz, bo ciągle jakieś parochy tam właziły jak zdejmowałem koła.

Opublikowano

używka, ale prawie nowa, może z 2000 km nakulane, wszytsko wyczyszczone, a hałasuje to tak jak w moim vw vento, gdy sprężyna nie trzymała

Opublikowano

używka, ale prawie nowa, może z 2000 km nakulane, wszytsko wyczyszczone, a hałasuje to tak jak w moim vw vento, gdy sprężyna nie trzymała

Pewnie z b5 i już wiadomo dlaczego :facepalm:

Opublikowano

niekoniecznie, mi klocki tez halasuja... a tarcze i klocki nowe...

sam jestem ciekawy dlaczego podczas hamowania slychac stuk...

Opublikowano

Luz pomiedzy klockiem a jarzmem

Opublikowano

w trzech kompletach zaciskow?

Opublikowano

Klocki ...ujowe :wink:

Opublikowano

Klocki ...ujowe :wink:

Nie sadze:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

U mnie tez wymienione tarcze i klocki na nowe i tez brzeczy. Zbilem troche wasy w klockach na jakis czas byl spokoj ale znowu brzeczy dev jakie klocki kupic by nie tarabanilo a moze jest jakis sposob inny by to wyeliminowac

Wysłane z mojego Szajsunga

Opublikowano

dobra, żeby nie było że jestem świnia i wszystkie tajemnice zostawiam dla siebie (częśc zawsze zostawiam :wink: )

kilka razy trafiłem na DSy z którymi miałem kłopot w postaci piszczenia, blokowania sie czy grzania tarczy

kazdy klocek przed montazem do zaciski (nie mylic na aucie) zestawiam razem z jarzmem i zaciskiem

te klocki sa dosyc niestarannie wykonane (w porównaniu z wersją Premier) i trzeba je zawsze gdzie niegdzie podpiłowac

aby były dobrze osadzone w zacisku i jarzmie

zestawy które wychodza ode mnie są zawsze poskładane i odpowiednio spasowane dlatego tez nie ma z nimi żadnych kłopotów

gdy kilka lat temu wysyłałem zdekompletowane zestawy miałem ciągłe telefony z informacjami że cos jest nie tak z hamulcami

postanowiłem sie temu dokładniej przyjrzec i wyszło na to że:

1. klocki trzeba dokładnie pasowac z jarzmami w zaciskach, nawet oryginalne

2. do zacisku zawsze musi trafic taki klocek jak powinien trafic

3. wszystko powinno byc dokąłdnie wyczyszczone, zadnych zadziorów i tym podobnych syfów

Opublikowano

To tak naprawdę Dev te klocki które mam i brzęczą od samego początku/założenia mimo że są nowe nadają się do kosza i kupić nowe, które również nie dadzą pewności że nie będą brzęczeć stukać piszczeć itd... Bo chyba nie ma innego sposobu wyeliminowania tego wkurzającego problemu.

Ps.

A chyba nie chodzi by wymieniać jarzma przy starych klockach było OK. :hi:

Opublikowano

Kurfa za taki hajs niestaranne wykonanie:facepalm: Ale to akurat nie jest problem bo czasem różne inne trzeba podpilowac przy jarzmi ale miejsca mieć nie powinno coś takiego:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.