Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogę mieć komplet przód z A8 D4 3.0 TDI Prawie nowe tarcze i klocki dlatego pytam.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba sprawdzic wysokosc tarczy

Opublikowano

Znalazłem taki link ale nie wiem z jakiej A8 D4 to są tarcze. Może to z jakiejś mocniejszej. Optycznie ten zacisk który mogę mieć wygląda tak samo. Ale wiadomo 320 i 345mm też wygladają prawie tak samo...

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/492187-Weekend-build-under-way

Opublikowano

to w takim razie co mogę założyć zamaist moich ori zacisków tak żeby zosatć przy ori wielkości tarczach żeby zimówki mi wchodziły 16", bo na lato 18" jest. Czy nie da rady nic już zrobic i jak ma być cos wydajniejszego to tylko z większymi tarczami już?

Opublikowano

Juz nic wiecej nie zrobisz na 16" felgach

Opublikowano

Witam,

Będę zmieniał w najbliższym czasie tarcze+klocki przód i tył. Tarcze z przodu mam 288 i tutaj moje pytanko jaki zestaw kupić? OZ tarcze i klocki Ferodo to nadal dobry wybór? Mógłby ktoś podrzucić jaki koszt takiego bajeru?

Opublikowano

Najpierw Kolego uzupelnij swoj profil bo nie wiadomo co pisac.

zestaw OZ + Ferodo zawsze na plus

Opublikowano

Upsss myślałem, że go uzupełniałem - zrobione.

Opublikowano

Tak jak pisalem wczesniej, Ferodo + OZ.

Na Twoim miejscu i pod warunkiem ze felga pozwoli pakowalbym 312 lub 320mm

Opublikowano

Jak masz felgi 16` to wal mam akurat na stanie zestaw 320mm :naughty:

Opublikowano

też mam :wink: 320, 345, nowe, używane :kox::decayed:

Opublikowano

Jak masz felgi 16` to wal mam akurat na stanie zestaw 320mm :naughty:

Niestety mam zestaw letnie 18" a zimowe 15" czyli w grę wchodzi tylko standardowa 288 tarcza. Na razie mam ofertę od Dzika, zobaczę czy ktoś zaoferuje mniejszą cenę za zestaw na obie osie. Jak coś to Priv co by nie robić targowiska :)

Opublikowano

Osobiście przy kupnie zimówek żebym wiedział że bede zmieniał heble tez bym nie kupił 15` :facepalm:

Opublikowano

a ja już 17 mam przygotowane na zimę :kox:

Opublikowano

Osobiście przy kupnie zimówek żebym wiedział że bede zmieniał heble tez bym nie kupił 15` :facepalm:

Ja planowałem zmienić, ale jak mi nagle wypadło, że dwie łyse, jedna postrzelona, to wyjścia nie miałem i musiałem kupić, a sądziłem, że sezon jeszcze polatam... :facepalm::(

Opublikowano

a ja już 17 mam przygotowane na zimę :kox:

To zakładaj te giganty :kox: Damian niestety przejście z 15` na 16` w miarę dobre to 1kzł :kwasny:

Opublikowano

Damian niestety przejście z 15` na 16` w miarę dobre to 1kzł

No ja wiem, bo sobie kiedyś Biedrony wymarzyłem :jerk: No pech jak nic :huh:

Opublikowano

tylko z zaciskiem od B8

Opublikowano

A w ogóle stal podejdzie jakaś w 16`?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.