Opublikowano 21 Października 201411 l To ja teraz mam pytanie , szukam swapu, z tego co pamietam z etki mam 312przód i 245 tył.. Przód ewentualnie zostaje (chyba ze ktoś da dobra ofertę), a z tyłu co moge wsadzić P&P? 288 czy większe ? Z jakich modeli lub jakie zestawy będą pasować P&P? z góry dziękuje za pomoc, dev pisałem Ci sms ale w pracy byłem jak coś to mail albo pw [email protected] Edytowane 21 Października 201411 l przez rodzyn889
Opublikowano 21 Października 201411 l Przod rob 320mm tył 288mm z B7 2.0tfsi lub 3.0tdi. Dzwoniłem do Ciebie ale łaskawie nie odbierales.
Opublikowano 21 Października 201411 l Przod rob 320mm tył 288mm z B7 2.0tfsi lub 3.0tdi. Dzwoniłem do Ciebie ale łaskawie nie odbierales. byłem w tyrze, jutro się skontaktujemy
Opublikowano 22 Października 201411 l Osobiście przy kupnie zimówek żebym wiedział że bede zmieniał heble tez bym nie kupił 15` to samo przerabiałem, sprzedałem swoje zimówki w lipcu 2013 i do tej pory nie mam zimy na 16
Opublikowano 25 Października 201411 l Przeczytałem 30 stron i mam dość Mam przód 320 tył 288Najtańsza opcja z tego co widzę to s4 345 i tył 300?1.Co zostaje z mojego zestawu?2.zaciski z S4 B8 też są 1 tłoczkowe? Może warto coś poszukać z 4 tłoczkami? 3. s4 B6 i B7 miało takie same zaciski z przodu?Myślałem nad zr18, ale podobno hamują tak samo jak S4 na dobrym klocku Edytowane 25 Października 201411 l przez IroN_87
Opublikowano 26 Października 201411 l Autor Przeczytałem 30 stron i mam dość Mam przód 320 tył 288 Najtańsza opcja z tego co widzę to s4 345 i tył 300? 1.Co zostaje z mojego zestawu? 2.zaciski z S4 B8 też są 1 tłoczkowe? Może warto coś poszukać z 4 tłoczkami? 3. s4 B6 i B7 miało takie same zaciski z przodu? Myślałem nad zr18, ale podobno hamują tak samo jak S4 na dobrym klocku To poczytaj jeszcze 5 stron od końca to się dowiesz co wrzucić na tył Tak najtaniej wychodzi zestaw S4 Ad1. Możesz sobie przedni zacisk i klocki zostawić. Ad2. Tak jest jeden tłok, możesz wpakować zestaw z TT RS 370mm... Ad3. Czytaj Ad1. Podobno tak...
Opublikowano 26 Października 201411 l Przeczytałem 30 stron i mam dość Mam przód 320 tył 288 Najtańsza opcja z tego co widzę to s4 345 i tył 300? 1.Co zostaje z mojego zestawu? 2.zaciski z S4 B8 też są 1 tłoczkowe? Może warto coś poszukać z 4 tłoczkami? 3. s4 B6 i B7 miało takie same zaciski z przodu? Myślałem nad zr18, ale podobno hamują tak samo jak S4 na dobrym klocku To poczytaj jeszcze 5 stron od końca to się dowiesz co wrzucić na tył Tak najtaniej wychodzi zestaw S4 Ad1. Możesz sobie przedni zacisk i klocki zostawić. Ad2. Tak jest jeden tłok, możesz wpakować zestaw z TT RS 370mm... Ad3. Czytaj Ad1. Podobno tak... O tym zr18 to pisał Siemian Zacisk z s4 jest tej samej wielości co ten, który mam aktualnie? S4 nie ma większego klocka?
Opublikowano 26 Października 201411 l Autor Przeczytałem 30 stron i mam dość Mam przód 320 tył 288 Najtańsza opcja z tego co widzę to s4 345 i tył 300? 1.Co zostaje z mojego zestawu? 2.zaciski z S4 B8 też są 1 tłoczkowe? Może warto coś poszukać z 4 tłoczkami? 3. s4 B6 i B7 miało takie same zaciski z przodu? Myślałem nad zr18, ale podobno hamują tak samo jak S4 na dobrym klocku To poczytaj jeszcze 5 stron od końca to się dowiesz co wrzucić na tył Tak najtaniej wychodzi zestaw S4 Ad1. Możesz sobie przedni zacisk i klocki zostawić. Ad2. Tak jest jeden tłok, możesz wpakować zestaw z TT RS 370mm... Ad3. Czytaj Ad1. Podobno tak... O tym zr18 to pisał Siemian Zacisk z s4 jest tej samej wielości co ten, który mam aktualnie? S4 nie ma większego klocka? Skoro napisałem że zacisk możesz sobie zostawić to chyba wynika z tego że jest ten sam. Jak chcesz do tego samego zacisku włożyć większy klocek? Edytowane 26 Października 201411 l przez H4mm3R
Opublikowano 26 Października 201411 l Wydawało mi się, że zacisk S4 jest większy od mojego, ale skoro mówisz, że to to samo. Myślałem, że tylko tłoczek mają takiej samej średnicy.
Opublikowano 26 Października 201411 l Zaciski 345 i 320 nie sa takie same ale sa podobne. Kombinacje koncza sie zacinaniem klocka w zacisku. Odpusccie sobie takie klimaty
Opublikowano 26 Października 201411 l Czyli pod felgi 16 max co wejdzie to przód320i tył 288? Teraz mam 288 i 245.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto