Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spot Opole I okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wstępnie mogę powiedzieć że będę w niedziele pod LM, a jak będzie padało do możemy podskoczyć do Mc Donalda.

Opublikowano

Dobra, to ja tez wstępnie sie melduję. Ale chyba 17 bardziej by mi pasowała ( nie pamietam czy teraz F1 jedzie na Węgrzech...)

Opublikowano

no co do pogody to nie mam pojecia bo jestem w NL ale pare vag-ow ma byc,

Opublikowano

ja będę o 16 , zobaczę co się będzie działo, będzie ktoś jeszcze z Opola?

Opublikowano

tez chcialbym sie pojawic... mysle ze w okolicach, 16 - 17

Opublikowano

ja tez jak będę to okolo 17

---------- Post dopisany 14-07-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 19:45 ----------

w takim razie będę przed 17 na karolince obok toru kartingowego - znajdziemy się :D

Opublikowano

ok, przed 17, przy torze kartingowym

Opublikowano

może ktoś cyknie jakieś foty to proszę zapodac na FB vag4fans.pl

Opublikowano

No to wyruszam.

Opublikowano

i jak?byl ktos?

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 06:17 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 19:57 ----------

widzialem foto,rewelacji nie bylo ale dzieki dla Was ze wpadliscie ;)

Opublikowano

Szału nie było, ale ci co byli to świetne chłopaki. Warto było poznać. Dzięki!

Opublikowano

seba i rs bardzo równi goście, warto zajechac na spota i konieczne trzeba zapewnić cigłość, a z czasem pojawi sie wiecej ludzi z A4-klub.pl .... było tez kilkanascie osob z vag ale widac, ze to dosc zgrana ekipa i robiaca wrazenie mało dostepnej.... na szczescie z seba i rs bardzo szybko dało sie złapac klimat A-czwórkowy :)

Opublikowano

dzięki chłopaki za spota , fajnie było poznać nowych ludzi, oby więcej takich spotów :D

Opublikowano
... było tez kilkanascie osob z vag ale widac, ze to dosc zgrana ekipa i robiaca wrazenie mało dostepnej....

to tylko wrażenie ,znam osobiście i naprawdę spoko chłopaki ,

tak czy inaczej dzięki za przybycie i jeśli jeszcze coś się będzie działo to dam znać ,

Opublikowano

Furmanka na chodzie, kiedy spontan?

Opublikowano

moze jutro po 16 ??

Opublikowano

Wlasnie sie wybieramy z moja do Oświęcimia , będziemy tak gdzieś koło 19-20 z powrotem..., mógłbym teoretycznie z drogi zajechac...

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Kurde , myślałem ze wczoraj napisałeś...- oczywiście jutro wyglada to dobrze :)

---------- Post dopisany 18-07-2013 at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 12:09 ----------

To jak? Spotykamy sie?

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Jestem w Opolu, ale nikt sie nie melduje więc zmykam....

Opublikowano

ja dopiero odebrałem laptopa z naprawy, tydzień bez neta masakra

Opublikowano

Cześć Chłopaki!

na Vagu Opolskim jest jakieś info kiedy w Polskiej Nowej na lotnisku będzie? oby nie 10.08 bo na wesele musze iść :decayed:

Opublikowano

z tego co słyszałem to możliwe że się nie odbędzie w ogóle w tym roku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.