Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mojego puga 2004 rocznik - 185tys...

a jezdze tez innymi autami w miedzyczasie :) i motocyklem:)

nie wyobrazam sobie jak ludzie robia np 10tys rocznie.. ale jak czytam wasze wpisy to zaczynam wierzyc ze to mozliwe..

Opublikowano

OLO_GDA to ile robisz rocznie 185 tyś.?

Opublikowano

:a4fan: - 4 miechy 4tys = 12tyś. rocznie

drugie auto 18tyś. rocznie

trzecie auto ostatnio jakieś 3tyś. rocznie ( średnia z 2 lat ) :naughty:

Opublikowano

rocznie około 30 tys km swoim do tego jeszcze ojca czasem :th:

Opublikowano

Robię około 15-17 tys rocznie dieslem

Opublikowano

OLO_GDA to ile robisz rocznie 185 tyś.?

przeciez napisalem e 2004 rok ma przebiegu 185, wiec 185 / 4 to jakeis prawie 45 tysia rocznie, a w sumie ja robie okolo 60 tys doliczajac inne auta

Opublikowano

Do autora,

Ja tam się wcale nie dziwię jak widzę mały przebieg w starym aucie, tylko że u Nas się tak przyjęło że licznik trzeba cofnąć i już nikt nikomu nie wierzy... Taki chyba polski zwyczaj. Prawko mam już 11lat, aut miałem w tym czasie około 12, średnio raz w roku jakieś kupuję... Niektóre były kręcone i przbiegu pewnie nigdy prawdziwego nie poznam. Ale trafił mi się raz ford 4 letni z przebiegiem 218tyś - oczywiście diesel, trafił mi się taż kiedyś maluch 13 letni z przebiegiem 48tyś od pierwszego właściciela :)

Wszystko jest możliwe :decayed:

Opublikowano

srednio jakos 2-3 tys.km miesiecznie

od kupienia 19 tys.km w 8 miesiecy

Opublikowano

:audi:1 rok - 40 tys.

ford escort benzyna-7tys.rocznie

bmw e21-2-3tys

Opublikowano

niemiec robil 30.ooo km/rok. ja 20.ooo km / rok

Opublikowano

2 lata - 55 000 km ....

Opublikowano

To czyli ze ile twoj ticus ma przebiegu :shocked:

No na dzień dzisiejszy mam 125 tys. Kupiłem w październiku 2006 i miał nabite niecałe 60 tysięcy...

Dopóki się nie rozpadnie albo go ruda nie zeżre to będę nim ganiał.

Teraz jestem na etapie wymiany kpl. rozrządu (85 zeta z paskiem Gates`a :polew:) i kompletu przednich hamulców (tarcze ori + klocki brembo 90 zeta :decayed:)

Opublikowano

6 miechy. zrobiłem jak na razie moją niunia 10 tys km

Opublikowano

Hmm... ja jakieś 40 , 50 tysi w roku , a niby się nie jeździ :gwizdanie: im więcej tym lepiej , maszyna musi żyć :th:

Opublikowano

Witka ja od Sierpnia 2007 idzie ponad 30tysiecy :kox:

Opublikowano

17tys - 9 miesiecy.

srednia bylaby duzo mniejsza gdyby nie wyjazdy do Polski.

2x w ciagu roku i juz 6tys km wiecej na liczniku.

normalnie to jestem prawie jak kierowca weekandowym:) oczywiscie patrzac na kilometry a nie na styl jazdy!

Opublikowano

25-30 tys rocznie

Opublikowano

A ja mam auto z 2004 r i miało 186 tys. ja mam ją 6 miesięcy i ma 198 tys. a Golf z 1998 r 113 tys. i jestem pierwszym wlascielem ( srzedaję go teraz i słyszę panie a ile ma licznki cofnięty :polew:)

Opublikowano

3 miesiące i 3 tysiące ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.