Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof a czemu gwint sprzedałeś? I czemu czerwone sprężyny a nie np. zielone?

A ja się pytam drugi raz a4-freunde??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdy mowi i mysli co chce ale ten burdel to PUMA zaczal piszac pierw o znaczku s4 i ze niby sie z niego smieje itd bajera ze objedzie to sobie nakleji rs4

..ale Panowie.. forum jest od wyrażania opinii..jak naklejka S4 wygląda wsiowo to się pisze i tyle..autor przyjmuje na klatę, podoba się więc ma w d*pie i wszyscy kopią do jednej bramki. Kuźwa więcej dystansu, a nie spinacie się jak stare dewoty przed warzywniakiem. Nie takie teksty leciały i ludzie brali to na bary i kładli lachę na opinię..bo " moja fura mnie to grzeje więc mam wyjebane " :wink:

Zluzujcie..idźcie razem na ulicznice czy coś w tym stylu :decayed:

raggaman wszystko ok ale zacytowales kawalek mojej wypowiedzi, ja nawiazalem do calosci i odnioslem sie do tego ze wyzywa kogos od burakow, wiesniakow a ze znaczkow nie sie smiej itd. To wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w chwili wolnego byłem umyc koła na lato .....

ko_a.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 21:32 ----------

NO I PANOWIE I PANIE NADSZEDŁ TEN DZIEN KIEDY PALMA UDZERZA DO GŁOWY I ZAPALA SIE LAMPKA ZE TRZEBA ZMIENIC AUTO ..... I TO JEST TEN DZIEN !!!! 13 LUTY 2013 ROK .... SPRZEDAM SWOJA LALKE JESLI DOSTANE ROZSADNE PIENIAZKI..... EWENTUALNIE PRZYJME W ROZLICZENIU TT

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w chwili wolnego byłem umyc koła na lato .....

http://s8.postimage.org/lq3k2f5pt/ko_a.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 21:32 ----------

NO I PANOWIE I PANIE NADSZEDŁ TEN DZIEN KIEDY PALMA UDZERZA DO GŁOWY I ZAPALA SIE LAMPKA ZE TRZEBA ZMIENIC AUTO ..... I TO JEST TEN DZIEN !!!! 13 LUTY 2013 ROK .... SPRZEDAM SWOJA LALKE JESLI DOSTANE ROZSADNE PIENIAZKI..... EWENTUALNIE PRZYJME W ROZLICZENIU TT

http://s7.postimage.org/hsr4trown/image.jpg

podepnij VAGa, skasuj błąd i lampka zgaśnie ! ! ! ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu TT ? przecież to ochydne jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w dziale sprzedam auto jest to auto, nawet cena jest :wink:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/sprzedam-a4-b5-1-9-tdi-stylizacja-s4-263196/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.500 pln do małej negocjacji

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 20:53 ----------

no i moja babcia dostała kolejny prezent czyli zegary z białym podświetleniem i fisem .... elektryke oczywisie opanował krzysaudi .... tutaj fotki z operacj tak na szybko kalkulatorem....

DSC00050.jpg

DSC00051.jpg

DSC00052.jpg

DSC00053.jpg

DSC00054.jpg

DSC00055.jpg

DSC00056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...