Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No i co z felgami - bo te pokazane wcześniej nie podobają mi się. A tutaj jest kopyto!

http://i1364.photobucket.com/albums/r727/mlipkachudzik/Audi/IMG_3250_zps63d5d4c7.jpg

Bartku wszystko jest do dogadania :wink: dam Ci znać co i jak

Arek ale co tu dogadywać - po obejrzeniu zdjęcia powyżej przymiarka jest zbędna :decayed:

oczywiście Bartku masz rację ale mój nie jest taki jak na zdjęciu :grin:

B5 to B5 - i Twój kaszalot w końcu będzie wyglądać (jak zaczniesz nas słuchać :grin:).

on był jest i będzie kaszalot :grin: Słuchać słucham was

No to już Ci napisałem na pw co trzeba zrobić.

Opublikowano
  • Autor
No to już Ci napisałem na pw co trzeba zrobić.

Oczywiście Bartku wszystkie Twoje sugestie biorę do siebie i wysłuc**je :wink:

---------- Post dopisany 16-08-2013 at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 16:16 ----------

Mały up:

Dzięki koledzę bej wleciało nam podszybie poliftowe :naughty:

było:

90mu.jpg

Jest:

6syg.jpg

Niedługo większy up :wink:

Opublikowano
No to już Ci napisałem na pw co trzeba zrobić.

Oczywiście Bartku wszystkie Twoje sugestie biorę do siebie i wysłuc**je :wink:

---------- Post dopisany 16-08-2013 at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 16:16 ----------

Mały up:

Dzięki koledzę bej wleciało nam podszybie poliftowe :naughty:

było:

http://imageshack.us/scaled/thumb/401/90mu.jpg

Jest:

http://imageshack.us/scaled/thumb/404/6syg.jpg

Niedługo większy up :wink:

Nareszcie jakiś sensowny mod :decayed:

Opublikowano

słyszałem ze jutro przyłożysz rękę, i będzie jasność:good:

Opublikowano
słyszałem ze jutro przyłożysz rękę, i będzie jasność:good:

...no właśnie jest zonk. O ile oświetlenie podłogowe rozumiem - pod schowkami kierowcy i pasażera są profile a pod fotele rozumiem, że w B5 są dostępne jakieś fabryczne uchwyty... to oświetlenia drzwi nie widzę. Nie ma profilu a tapicerki ciąć bez profilu nie będziemy bo przecież lampka będzie wystawać poza obrys (takiego druciarstwa nie robię).

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

Wychodzi mi na to, że polift miał inne tapicerki drzwi (z profilami na dodatkowe oświetlenie). No i lampki w pakiecie podłogowym były tylko na przód (pod fotelami nic nie było).

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Arek zdejmij osłonę pod kierownicą i zrób mi fotkę panelu wspornika przekaźników (tam gdzie jest łącznie 13 miejsc na przekaźniki).

Opublikowano

No podszybie fajne a jakby zapodac jeszcze osłony vr5 ?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Opublikowano

i turbo zamiast wolnossaka :naughty:

Opublikowano
  • Autor
słyszałem ze jutro przyłożysz rękę, i będzie jasność:good:

...no właśnie jest zonk. O ile oświetlenie podłogowe rozumiem - pod schowkami kierowcy i pasażera są profile a pod fotele rozumiem, że w B5 są dostępne jakieś fabryczne uchwyty... to oświetlenia drzwi nie widzę. Nie ma profilu a tapicerki ciąć bez profilu nie będziemy bo przecież lampka będzie wystawać poza obrys (takiego druciarstwa nie robię).

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

Wychodzi mi na to, że polift miał inne tapicerki drzwi (z profilami na dodatkowe oświetlenie). No i lampki w pakiecie podłogowym były tylko na przód (pod fotelami nic nie było).

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Arek zdejmij osłonę pod kierownicą i zrób mi fotkę panelu wspornika przekaźników (tam gdzie jest łącznie 13 miejsc na przekaźniki).

Bartku jutro pośle Tobie foto dobrze? mms czy forum ?

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

No podszybie fajne a jakby zapodac jeszcze osłony vr5 ?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

A myślałem nad tym aczkolwiek są inne ważniejsze plany :naughty:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

i turbo zamiast wolnossaka :naughty:

No Twój ogień :slina:

Opublikowano
słyszałem ze jutro przyłożysz rękę, i będzie jasność:good:

...no właśnie jest zonk. O ile oświetlenie podłogowe rozumiem - pod schowkami kierowcy i pasażera są profile a pod fotele rozumiem, że w B5 są dostępne jakieś fabryczne uchwyty... to oświetlenia drzwi nie widzę. Nie ma profilu a tapicerki ciąć bez profilu nie będziemy bo przecież lampka będzie wystawać poza obrys (takiego druciarstwa nie robię).

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

Wychodzi mi na to, że polift miał inne tapicerki drzwi (z profilami na dodatkowe oświetlenie). No i lampki w pakiecie podłogowym były tylko na przód (pod fotelami nic nie było).

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Arek zdejmij osłonę pod kierownicą i zrób mi fotkę panelu wspornika przekaźników (tam gdzie jest łącznie 13 miejsc na przekaźniki).

Bartku jutro pośle Tobie foto dobrze? mms czy forum ?

Tutaj wrzuć.

Opublikowano

Autko fajne, widać dużo pracy i funduszy w nie wpakowałeś ale to tylko na plus :decayed:

Powodzonka w dalszych modach :naughty:

<pozazdroscić :)>

Opublikowano

a gdzie foto z kołami? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
a gdzie foto z kołami? :decayed:

Będą Michał niedługo ;)

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Opublikowano

A juz masz koła? :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mówisz i masz ( Foto by koleżanka Slo ) róż....:grin: malinowe felgi :kox:

rqgjUT1.jpg

Opublikowano
  • Autor
A juz masz koła? :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Mam koła dzisiaj prawdopodobnie wrzucę coś :naughty: Bartku dzisiaj wstawię także to o co prosiłeś

Opublikowano

a jaka fajna koleżanka :D

Opublikowano
  • Autor
Mówisz i masz ( Foto by koleżanka Slo ) róż....:grin: malinowe felgi :kox:

http://i.imgur.com/rqgjUT1.jpg

śmiejta się śmiejta :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Nowe felgi więc czas na nowy hymn wątku :grin:

Urszula - Malinowy Król - full - YouTube

genialna piosenka :grin:

Opublikowano

...ale żeby nie było - z obecną glebą znacznie lepiej (rzekłbym... malina! :decayed:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.