Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Proszę mnie dopisać z moim AWX:)) Myślę że nie będzie problemu jak na początek maja się umówie?

Nie powinno byc problemu.

Ja jestem umówiony na sobote.

Noto juz jestem po wizycie,z silnikiem wszystko ok,a oto wynik

scan0002kd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Hej, proszę o dopisanie mnie do listy - A4 B6 AWX. Z góry dzięki ;)

Opublikowano

no Adam ładnie Ci wyciągneli :D Ty tam masz turbinke wieksza prawda :), i jak wrazenia z jazdy teraz ?? :D

Opublikowano

No no no Gacek51 !! piknie Ci to Panie wyciagneli chlopaki :) :) :)

Opublikowano
  • Autor
no Adam ładnie Ci wyciągneli :D Ty tam masz turbinke wieksza prawda :), i jak wrazenia z jazdy teraz ?? :D

Tak,turbo jest z BRD,wrazenia oczywiscie na plus,wynik pewnie byłby lepszy,ale moje pompki nie sa juz pierwszej swiezosci.

Opublikowano

Bezawaryjnej jazdy życzę :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki,tobie równiez.:thumbup1:

Opublikowano

Gacek a szybciej już gdzieś stroiłeś że miałeś 148 koni czy po prostu po włożeniu turba BRD tyle wyszło w serii?

Opublikowano
  • Autor

Tyle wyszło po włozeniu nowej turbiny,ale to nie jest zwykła BRD,tylko hybryda BRD z wirnikiem CAHA.

Opublikowano
no Adam ładnie Ci wyciągneli :D Ty tam masz turbinke wieksza prawda :), i jak wrazenia z jazdy teraz ?? :D

Tak,turbo jest z BRD,wrazenia oczywiscie na plus,wynik pewnie byłby lepszy,ale moje pompki nie sa juz pierwszej swiezosci.

Sprzęgło masz seryjne AWX?

Opublikowano
  • Autor

Tak,seryjne i ma sie dobrze,narazie.

Opublikowano

witam

tu mirass z ECUPROJECT

proszę o pilny kontakt osobe ktora była dziś srebrnym audi 1.9TDI 130PS nr rejestracyjny DW C1969 na programie o kontakt telefoniczny!!!! kolega jest z Wroclawia, okolice Legnickiej , Dlugiej mieszka

w jego aucie sa moje klucze od domu :)

jesli ktos ma tel do kolegi to prosze o przyspieszenie sprawy

moj telefon 502730289

pozdr

Opublikowano
witam

tu mirass z ECUPROJECT

proszę o pilny kontakt osobe ktora była dziś srebrnym audi 1.9TDI 130PS nr rejestracyjny DW C1969 na programie o kontakt telefoniczny!!!! kolega jest z Wroclawia, okolice Legnickiej , Dlugiej mieszka

w jego aucie sa moje klucze od domu :)

jesli ktos ma tel do kolegi to prosze o przyspieszenie sprawy

moj telefon 502730289

pozdr

Na spotach nie bywa....więc ciężko będzie.

Opublikowano

znalazly sie w innym aucie..administratora prosze o skaowanie ostatnich dwoch wpisow

Opublikowano

Ja je...ale wartka akcja :thumbup1:

Opublikowano

Hahaha. Dobre to...

I by nie było OT, będę w Polsce, we Wrocku na początku sierpnia. Planuję wrzucić turbinę i FMIC.

Miałem raz mapowane autko, czy mogę też się dopisać na ECU w jakiejś super promocyjnej cenie na strojenie?

Pozdrawiam:hi:

Opublikowano
  • Autor

Ceny sa podane na 1 stronie,ale termin dosc odległy,lepiej poczekac i umawiac sie po modach.

Opublikowano

Witajcie. Proszę o dopisanie do listy. Co prawda nie audi,ale też VAG :wink:

Seat Leon 1.9 ARL

Opublikowano

witam byłem na programie w piątek 23 marca o 15 30

A 4 b7 Avant z silnikiem BRF założone turbo BRD oraz smic i w pierwsze hamowanie pokazało niestety tylko 122 km nie mogliśmy dojść dlaczego tylko tyle, później okazało się że to przez wydajność wtrysków i ostatecznie skończyło się na 157km.

Teraz pytanie czy warto regenerować i czyścić wtryski czy kupić nowe? Teraz kupno nowych czy używanych?

POZDRAWIAM

Opublikowano
witam byłem na programie w piątek 23 marca o 15 30

A 4 b7 Avant z silnikiem BRF założone turbo BRD oraz smic i w pierwsze hamowanie pokazało niestety tylko 122 km nie mogliśmy dojść dlaczego tylko tyle, później okazało się że to przez wydajność wtrysków i ostatecznie skończyło się na 157km.

Teraz pytanie czy warto regenerować i czyścić wtryski czy kupić nowe? Teraz kupno nowych czy używanych?

POZDRAWIAM

1. nie ten dział z pytaniem

2. szukaj nowych

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.