Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie jest ten V8 co w A8 (300KM ABZ) to jest bodajże 280 KM (nie znam kodu)

Opublikowano

Sorki zasugerowałem sie podpisem ktory jest do S8 a nie do tej V8 .

Opublikowano

Piękne cygaro :thumbup: klasyka sama w sobie :naughty:

Opublikowano

Chociaż juz pisałem w tym temacie dawno temu to dodam jeszcze raz

V8 to dla mnie chyba najfajniejsze Audi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Niestety bałem się kosztów utrzymania i kupiłem A8 - tańsze w obsłudze i większa szansa kupić coś co nie jest złomem

V8 w dobrym (tylko dobrym) stanie ze świeczką szukać, i tylko u prawdziwych pasjonatów - a wtedy kosztuje podobnie do starego A8

Wszelkie "okazje" i "igły" i "perełki" od handlarzy, za 10000 PLN z gazem to omijać szeeeeeerokim łukiem

Gratuluje auta i życzę jak najbardziej bezawaryjnej eksploatacji (to najważniejsze w tym aucie), a palic to niech pali nawet 18-20 średnio oby się nie sypało (wtedy ja też bym takie miał)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Pierwsz wizyta na forum, jeden z pierwszych czytanych postów i proszę: miłośnik V8 - bratnia dusza. Wiem o czym piszesz. Moja ma co prawda 3,6l, ale wrażenia które opisujesz są podobne. I zauważ że nasze audiczki częściej przyciągają wzrok przechodnia niż niejeden nowy model.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Fura jakich już nie robią.... co tu wiele gadać :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwsz wizyta na forum, jeden z pierwszych czytanych postów i proszę: miłośnik V8 - bratnia dusza. Wiem o czym piszesz. Moja ma co prawda 3,6l, ale wrażenia które opisujesz są podobne. I zauważ że nasze audiczki częściej przyciągają wzrok przechodnia niż niejeden nowy model.

Pozdrawiam.

Nie gadaj tyle tylko zapodawaj fotki tego cacka:-) :naughty:

Opublikowano

v8 rodzynek na drogach, jak mad maxie:) tylko trzeba dbać o to cudo ciekawe jak na hamowni ??

Opublikowano

tylko dbaj o niego :)

BOMBA auto

  • 1 rok później...
Opublikowano

Gratki za taki furacz

Dużo bym dał by posłuchać tego silnika (może jakiś ścieżkę dźwiękową nagrasz) a jeszcze więcej by objechać jakieś bmw wystarczy mi jako pasażer - wtedy mogę dokładniej widzieć minę objechanych kolesi :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Odp: AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI

o co chodzi z tym ...4.2(RS) :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bez kitu, słuchać tego silniczka to sama przyjemność musi być ;) świetny zakup ;)

Opublikowano

Hehe. U mnie sąsiad ma niemalże identyczną. Codziennie pod blokiem mam muzyczkę z jego vałeczki :) Ten głęboki dzwięk zwala z nóg. Wprawdzie jest nieco inny niż ten z filmik, jakby niższy ale to może przez głośniki ;) Musze go kiedyś na przejażdżkę namówić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.