Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD


majster151

Rekomendowane odpowiedzi

Za 800 złoty( za ta kwotę dostaniesz wałek żeliwny - plasteline) masz też ruville ale to loteria co tam w środku trafisz. Możesz popatrzeć też za KS lub FM ale tylko zeliwne utwardzane, ale dalej to nie to co ori - kuty i poddawany dodatkowej obróbce.

Możesz też szukać głowicy z silnika blb / bls kompletnej,3 może trafi Ci się dobry wałek w niej...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzij aż padnie potem wsadz najtanszy wałek jaki dostaniesz i sprzedaj auto, chyba ze masz zamiar jezdzić tym autem jeszcze para ładnych lat i chcesz zainwestować w ori. Wszystkie wałki o których mowa wyżej to smieszne zamienniki które samym wyglądem odpychają i żadnej fazki w nich nie zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie bardzo kumam co to za skroty KS i FM?

mozesz podpowiedziec?


Jezdzij aż padnie potem wsadz najtanszy wałek jaki dostaniesz i sprzedaj auto, chyba ze masz zamiar jezdzić tym autem jeszcze para ładnych lat i chcesz zainwestować w ori. Wszystkie wałki o których mowa wyżej to smieszne zamienniki które samym wyglądem odpychają i żadnej fazki w nich nie zobaczysz :wink:

auto ma dopiero 10 lat i 200tkm, chialbym jeszcze tak piec lat nim pojezdzic tak do 300tkm.

w sumie samemu wymienic to nie wielki problem, tak jak to na tym youtube video widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzij aż padnie potem wsadz najtanszy wałek jaki dostaniesz i sprzedaj auto, chyba ze masz zamiar jezdzić tym autem jeszcze para ładnych lat i chcesz zainwestować w ori. Wszystkie wałki o których mowa wyżej to smieszne zamienniki które samym wyglądem odpychają i żadnej fazki w nich nie zobaczysz :wink:

Hehehe... lukaszooo w ori wałku znalazłeś w końcu fazę :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja teza o fazce nakreca tylko ludzi....... kup wałek i pokaz mi w nim fazke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej nie wiesz o czym mowa a nie tylko ja wiem o czym piszę. Kilka osób w tym wątku potwierdziło że na ori wałku montowanym w latach produkcji B6 jest ścięta krawędź po której łatwo poznać zużycie wałka nawet na zdjęciu.

Nie wiem czy w aktualnie sprzedawanych z ASO jest ścięta krawędź vel. fazka ale w nie ori nie ma. Wiem bo mam obydwa. Jeden zużyty w piwnicy a drugi pod maską.

Zacznij w końcu przyjmować fakty :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze w ori powinna być fazka to fakt, ze względu na to że zaden zamiennik jej nie ma nie zgadzam sie z twoją teorią o "fazce" i to ze jesli jej nie ma to wałek nadaje sie do wyzucenia to kocopoł którego sam wymysliłem i nakręcasz ludzi na pchanie kasy w bezsensowne wymiany...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze w ori powinna być fazka to fakt, ze względu na to że zaden zamiennik jej nie ma nie zgadzam sie z twoją teorią o "fazce" i to ze jesli jej nie ma to wałek nadaje sie do wyzucenia to kocopoł którego sam wymysliłem i nakręcasz ludzi na pchanie kasy w bezsensowne wymiany...............

No to teraz dowaliłeś...

W którym miejscu napisałem że zamiennik ma fazę???

Nawet w poście wyżej napisałem że mam obydwa czyli z fazą ori i bez zamiennik.

Tylko i wyłącznie była mowa o oryginale montowanym dekadę temu w fabryce. Przecież głównie o takie wałki chodzi bo te auta mają około 300 tys km i fabryczne właśnie padają.

Widzę że mega nieporozumienie...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twoja fazka to kocopoł, widziałem wiele czapek i prawie w kazdym wałku jest zjechana fazka a wiekszość chodzi ładnie więc pisze enty raz nie nakręcaj ludzi........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jednak masz coś z deklem... naucz się czytać ze zrozumieniem

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie kłócę ale nikt nie będzie mi wmawiał że czarne jest białe nawet jak to jest forumowy spec...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto zdjecie mojego walka rorzadu

http://picload.org/image/ccadwgd/walek_1.jpg

dzisiaj chcialem otworzyc maske i sprawdzic plyn chlodzacy, ale niestety ulamala mi sie ta plastikowa raczka do otwerania.

pojechalem do aso zeby kupic. 9,23€, trzeba zamowic i bedzie w czwartek.

przy okazji spytalem sie ile kosztuje walek rozrzadu, noi cena wynosi 650€.

narazie dam sobie z tym spokoj, poki chodzi cicho.

Edytowane przez januszm41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotce którą zamieściłeś ciężko ocenić stan wałka. Fazka 45st jest na nowym wałku gorzej jak jej nie ma wtedy bym się martwił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezdzij aż padnie potem wsadz najtanszy wałek jaki dostaniesz i sprzedaj auto

Zycze Ci z całego serca, zebyś sam trafił na takie właśnie auto.... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzij aż padnie potem wsadz najtanszy wałek jaki dostaniesz i sprzedaj auto

Zycze Ci z całego serca, zebyś sam trafił na takie właśnie auto.... :facepalm:
Dokładnie...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole kupić takie niż od niemca który płakał jak oddawał bo auto nie bite i na blacie tylko 180tysi. Wsadziłem ok 10 tysi w auto i próbuje przekazac innym żeby nie dali sie nakręcic przez forumowych znawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ty wolisz nie oznacza, że ot tak możesz namawiać do zwykłego skurwysyństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...