Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd


malik

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie mi A6 ale tylko avant - w/g mnie i a7 i a6 sedan są niedorobione jeżeli chodzi o design ale to tylko moje zdanie i mój gust żeby ktoś się nie poczuł urażony :wink:

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mi A6 ale tylko avant - w/g mnie i a7 i a6 sedan są niedorobione jeżeli chodzi o design ale to tylko moje zdanie i mój gust żeby ktoś się nie poczuł urażony :wink:

sorry za OT

A6 C7 to auto kompletnie nie wyrozniajace sie z tlumu , z A7 jest dokladnie odwrotnie.Tez sie zastanawiam czy jak mala nie pdrosnie wlasnie na cos takiego nie zmienic , tyle ze za 3-4 lata to juz sie zrobi starsze i opatrzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6eze7ypu.jpg

Vario Customs

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

A7 w S-line to kozak ;) środek piękny i wykonanie lepsze niż w A6

Vario Customs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i zrobi się opatrzone dla niektórych ale patrząc na cls pierwszego który wychodził od 2004 do teraz jest ładny na tle innych aut z tego rocznika robi robotę a nie ma ich aż tak dużo w miastach i tak samo będzie z A7 jest piękna a w s-line to juz szał :) nie porównuje do A7 bo to o klasę wyżej ale dalej przykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy w nim widzicie - mi się podoba tylko w nocy jak go mijałem na trasie to oświetlenie robi wrażenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy w nim widzicie - mi się podoba tylko w nocy jak go mijałem na trasie to oświetlenie robi wrażenie :decayed:

tez tak mysle

wg mnie linia a7 wcale nie jest ladna

nowy cls czy bmw 6 gran coupe gniota te auto

tak samo jak panamera jest brzydka z zewnatrz tak samo a7

zeby nie bylo dziadek to a5 sportback tez mi sie nie podoba

ale jak wiadomo sa gusta i gusciki i komus sie podoba a7 komus a5 sportback a komus panamera a znowu cls i bmw 6 gc nie :P

aczkolwiek nie mowie ze a7 jest paskudne :) bo chetnie bym takie przytulil w s-line ale bardziej podoba mi sie a6 c7 w s-line :). ( Audi Exclusive Sighting: Suzuka Grey A6 at International Press Launch in Italy - Blogs - Fourtitude.com )

Tylko znowu wnetrza tych aut przy a8 d4 i panamerze i ich lezacych tunelach srodkowych wypadaja marnie

ps. malik powiedz mi ile 4.2tdi w budzie q7 pali przy normalnej jezdzie po srednio zakorkowanym miescie ? bo z tego co narazie slyszalem to 3.0tdi w q7 ok 12-14L pali w miescie a jestem ciekaw ile 4.2tdi pali wiecej

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

A7 w S-line to kozak ;) środek piękny i wykonanie lepsze niż w A6

przeciez a6 c7 i a7 maja dokladnie taka sama deske rozdzielcza ;> wiec wykonanie pewnie tez jest takie samo. Tak mi sie przynajmniej wydaje ;> a nie chce mi sie wierzyc zeby audi lepiej zrobilo a7 niz a6 c7 ... bo to jakby a7 sie wywodzi z a6 c7 wiec klasa porownywalna. tak jak cls i e klasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że środek lepiej wykonany tylko całe auto, nie sypie się jak C7, ale to subiektywna ocena

Vario Customs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że środek lepiej wykonany tylko całe auto, nie sypie się jak C7, ale to subiektywna ocena

aaa :P kumam :) wszystko jasne :)

napisales srodek piekny i wykonanie lepsze wiec myslalem ze to sie do tego tyczylo :)

ale juz wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek w ASO i jak czekałem na swoje to trochę się przymierzałem do omawianych modeli i dla mnie w środku A6 czy A7 to praktycznie to samo z zewnątrz wiadomo inne auto i na pewno ładne ale wiem jedno, ja bym go nie kupił no chyba że dla ojca:wink: Dla mnie A6 C7 w kombi miażdy to A7 z zwenątrz w każdym calu, ale przymieżyłem się też trochę do Q7 i nie powiem bo bardzo mi przypadło do gustu, więc za 2-3 lata będzie dylemat co kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. malik powiedz mi ile 4.2tdi w budzie q7 pali przy normalnej jezdzie po srednio zakorkowanym miescie ? bo z tego co narazie slyszalem to 3.0tdi w q7 ok 12-14L pali w miescie a jestem ciekaw ile 4.2tdi pali wiecej

Musi palić więcej bo ma większy silnik i dwie turbiny.

W obecnej konfiguracj (wycięte DPFy + lekki program) normalna jazda po mieście (centrum Wawy plus przedmieścia) to 14-15l.

W trasie udało mi się zejść do 10l ale jadąc bardzo spokojnie 100-110km/h na tempomacie.

Zasuwając autostradą 180km/h z boxem narciarskim na dachu też ciągnie 15l :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle więcej to praktycznie nic w porównaniu do osiagów i przyjemności z jazdy z takim motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik ile waży Twój Q7 ? w a8 z tym motorem spokojnie schodzi się poniżej 10l/100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik ile waży Twój Q7 ? w a8 z tym motorem spokojnie schodzi się poniżej 10l/100 :)

2500kg netto. Zatankujesz do pełna i jest 2600kg. Poza tym pewnie inna aerodynamika bryły Q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trasie udało mi się zejść do 10l ale jadąc bardzo spokojnie 100-110km/h na tempomacie

10 wychodzi mi z trasy Warszawa-Kielce gdzie W-wa-Radom jade spokojnie 140-150 bez jakiegos strasznego wyprzedzania itp i Radom-Kielce 100-120 z lekkim tasowaniem, ale bez strasznego cisniecia. Za 2tyg zrobię trasę z ACC - ciakwe ile na nim wyjdzie. W każdym razie bez tempomatu wychodzi wynik lepszy niz z.

W miescia mam teraz podobny wynik jak Ty - 14-15, ale ostatni straszne korki mam i trasa Domaniewska-Rosoła zajmuje mi 30-40min :facepalm: No a wtedy V8 swoje musi wypić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik dzisiaj leciałem trochę za taką Q7 ale po lifcie i powiem ci że dźwięk jest :jerk:nie wiem czy była dłubnięta ale nawet zdrowo się odpychała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik dzisiaj leciałem trochę za taką Q7 ale po lifcie i powiem ci że dźwięk jest :jerk:nie wiem czy była dłubnięta ale nawet zdrowo się odpychała

Fakt, V8 + dwie turbiny sprawiają, że nieźle buczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat byłem za nim jak wcisnął i jestem pod wrażeniem. zastanawiam się tylko czy to seria czy był wydech robiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...