Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

witam .... panowie proszę o pomoc ponieważ zamieniłem kierownice z 3ramiennej gołej na 3ramienna z multi ale coś chyba jest nie tak ponieważ nawet się nie podświetlają przyciski na niej.

Czy ktoś może mi napisać gdzie w VAG 409 aktywować kierownice ? lub czy może da sie to zrobić Polskim VAG 4.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem wasze zdenerwowanie ale niestety uruchamiam VAG COM 409 lecz niestety nie mogę odnaleźć w nim kanału 81 a program Polski VAG niestety niby coś robi ale efektu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem wasze zdenerwowanie ale niestety uruchamiam VAG COM 409 lecz niestety nie mogę odnaleźć w nim kanału 81 a program Polski VAG niestety niby coś robi ale efektu brak.

słaby kabel masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam A4 B6.

Dzisiaj otrzymałem kiere z B8 (rocznik 2011) 3 ramienną z multi, no i chciałem to założyć ale niestety zapomniałem, że nie posiadam łącznika 4pin :D

Czy taśmę też MUSZĘ kupić żeby wszystko podeszło jak należy?

Okablowanie poduchy mam, jest wtyczka do multifunkcji, jest wtyczka z poduchy, tylko oczywiście nie ta wtyczka do taśmy z kiery którą mam oryginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć taśmę, która obsługuję MF. Po taśmę i łącznik zgłoś się do kolegi biggman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotki temat: kiera rs5 , wciskam PTT I Helga szprecha az milo, tyle ze ja nic nie rozumiem. Jak zmienic jej nawijke na jezyk Jamesa Bonda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotki temat: kiera rs5 , wciskam PTT I Helga szprecha az milo, tyle ze ja nic nie rozumiem. Jak zmienic jej nawijke na jezyk Jamesa Bonda?

Kodowanie blutka > ostatnie dwie cyfry to 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przymierzam się do zmiany kiery ale moje radyjko to nie rns-e, a 2 din kenwood ddx5025, czy sterowanie przyciskami z kierownicy będzie działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przymierzam się do zmiany kiery ale moje radyjko to nie rns-e, a 2 din kenwood ddx5025, czy sterowanie przyciskami z kierownicy będzie działało?

nie bedzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przymierzam się do zmiany kiery ale moje radyjko to nie rns-e, a 2 din kenwood ddx5025, czy sterowanie przyciskami z kierownicy będzie działało?

nie bedzie .

Nawet sama głośność? Nie dałoby rady jakoś przeprogramować, jakkolwiek? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady !
poszukaj może znajdziesz konwerter sygnałów magistrali CAN pod Twoje radio.
Do niektórych modeli można cos takiego trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, mam kiere i poduszke z a4 b7 + oczywiscie lacznik z poduszki z b7. Kiera jest bez multi bo nie ma takiej potrzeby, czy podejdzie p&p, czy trzeba cos jeszcze?

Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniasz lacznik i tasme na zwykla B7 bo jest inna kostka od okablowania poduchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonalem sie o tym odkrecajac poduche, dzieki :)

Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili kiere 3 ramienna z przyciskami od multitronika
przyciski swieca i kiedys działały bo miałem kiedyś 2,5 tdi a teraz mam 1.9 w manualu .
mam tez rns-d
mam tez tempomat.
niestety nie wiem jaka mam tasme

moje pytania
1. czy moge zamontować sobie kiere multifunkcyjna?
2. czy bedzie ona chodziła z rns - d ?

3. jeżeli nie będzie to czy jest możliwość zrobienia czegoś żeby chodziła chociaż głośność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uzupełnij profil

Po drugie nie napisałeś czy kiera jest z B6 czy B7 a to robi sporą różnice i bez sensu jest odpowiadać na pozostałe pytanie bez informacji jaka to kierownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...